بارگذاری تصویر...
یکی از این وی پی های قوی فیلترشکن لنترن بوده که مدتی می شود وارد دنیای مجازی شده است و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند. این فیلترشکن سرعت بالایی دارد و تعداد کاربران زیادی آن را دانلود کرده اند. در ادامه به معرفی بیشتر این وی پی ان و ویژگی ها و معایب آن خواهیم پرداخت. اما قبل از هر کاری سعی کنید با کمک از لینک کاربردهای فیلترشکن ابتدا با کاربرهای این برنامه آشنا شوید.

معرفی فیلترشکن لنترن

معرفی فیلترشکن لنترن

فیلترشکن های زیادی امروزه وارد دنیای مجازی شده اند و کاربران به دنبال این هستند که پر قدرت ترین آن ها را دانلود کنند. یکی از این فیلترشکن هایی که برای دور زدن سانسورهای ایجاد شده و محدودیت های اینترنتی استفاده می شود، فیلترشکن لنترن است که بسیار پر سرعت و قوی بوده و سرمایه گذاری زیادی روی آن شده است. ایالات متحده آمریکا در این چند سال اخیر بودجه زیادی را صرف ساخت فیلترشکن ها کرده است و این فیلترشکن جزو آن موارد می باشد. فیسبوک، یوتیوب، توییتر، اینستاگرام، تلگرام و بسیاری دیگر از وب سایت ها و اپلیکیشن های مورد نیاز کاربران این روزها فیلتر شده است و برای دور زدن سانسورها و استفاده از آن ها فیلترشکن لنترن یکی از بهترین فیلترشکن ها می باشد. مردم بسیاری از کشورهای جوان در فضای اینترنتی دارای حجم اینترنت رایگان می باشند که از طریق فیلترشکن لنترن می توانند بخشی از پهنای باند خود را با کسانی که دارای محدودیت های اینترنتی هستند به اشتراک بگذارند. همچنین این فیلترشکن برای شرط بندی و مواردی از این قبیل بسیار مناسب می باشد. این فیلترشکن که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد، طبق نظرسنجی و اطلاعات به دست آمده توسط شرکت تولید کننده آن، در کشورهای روسیه، ایران و چین عملکرد بهتری دارد و این برای کاربران ایرانی موضوع مهمی است زیرا در روزهای محدودیت های اینترنتی شدیدی به سر می برند. نسخه اولیه فیلترشکن لنترن تعداد دانلود بالایی داشت و کاربران زیادی از عملکرد آن راضی بودند. این نسخه همان طور که گفته شد اینترنت کاربرانی را به اشتراک می گذارد و امکان بهترین استفاده را برای همه محقق می سازد. همچنین برای استفاده از اینستاگرام که نیاز به سرعت اینترنتی بالاتری است، فیلترشکن لنترن حرفه ای توصیه می شود. زیرا در هنگام استفاده از آن کلیپ های موجود در اینستاگرام به راحتی پخش شده و دچار قطعی نمی شود. در کنار این فیلترشکن توصیه می کنیم که به فیلترشکن های یر هم توجه داشته باشید :

فیلترشکن لنترن دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

یکی از مهم ترین سوالات به وجود آمده برای کاربران سرورهای موجود در این فیلترشکن است. کشورهایی مانند امریکا، کانادا، لهستان، فرانسه و بسیاری دیگر از کشورهای سازنده سرور، در ساخت سرورهای قدرتمند بسیار موفق عمل کرده اند و برای فیلترشکن لنترن سرورهای آن ها استفاده شده است. سرورهایی که برای ساخت و برنامه نویسی آن ها بودجه زیادی صرف شده است. این فیلترشکن از بهترین سرورها بهره منده شده و نسخه های جدید آن نیز سرورهایش را آپدیت می کند. با نصب فیلترشکن لنترن می توان از پینگ های پایین بهره مند شد و استارلینگ های قدرتمند را به کار گرفت. زمانی که وارد محیط کاربری آن می شوید، با انتخاب گزینه اتصال، فیلترشکن لنترن به طور خودکار به دسترس ترین سرور و قدرتمندترین آن ها وصل شده و اتصال برقرار می شود.
  • اگر به مقاله ساخت فیلترشکن مراجعه کنید می تواید خودتان یک فیلترشکن مثل لنترن بسازید!

آیا فیلترشکن لنترن معتبر و مطمئن است؟

مسلما مهمترین موضوع برای کاربران اطمینان از اعتبار این وی پی ان است. به طور کلی هر فیلترشکن به دلیل آنلاین بودن و به روز شدن مقداری از اطلاعات کاربر خود را جمع آوری می کند و به دیتای کاربر دسترسی دارد. فیلترشکن لنترن از آن دسته فیلترشکن هایی است که اطلاعات جمع آوری شده از کاربران و حریم خصوصی آن ها را حفظ می نماید و دیتای جمع آوری شده توسط آن بسیار کم و به میزان محدود است. جمع آوری دیتا توسط فیلترشکن لنترن به منظور ارائه خدمات بهتر در نسخه های بعدی می باشد و برای به حداقل رساندن داده های مورد نیاز سرویس ها و سیستم هایش ضروری می باشد. سیستم ها و سرویس های فیلترشکن لنترن طبق طراحی های این شرکت به دیتای کاربران دسترسی ندارد و حتی فیلترشکن نیز نمی تواند آن ها را در اختیار سیستم قرار بدهد. از این لحاظ برای کاربران اطمینان حاصل می شود که از آن ها اطلاعات خاص و مهمی در اختیار سرویس ها قرار نمی گیرد. سایت رسمی لنترن در این مورد صحبت های زیادی کرده است. برای مثال زمانی که این فیلترشکن را فعال می کند و به وبسایت خاصی می روید این موضوع توسط فیلترشکن لنترن بررسی نمی شود و سرویس های آن نمی توانند تشخیص بدهند. همچنین استفاده از سروری خاص و یا آی پی کشور مورد نظر برای فیلترشکن لنترن مشخص نبوده و اطلاعاتش به آن منتقل نمی شود. در واقع می توان گفت که با اتصال فیلترشکن لنترن یک محیط خصوصی و حریم شخصی خواهید داشت و نگرانی از بابت در دسترس قرار گرفتن دیتای کاربر وجود ندارد.

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

همان طور که گفته شد، فیلترشکن لنترن در حفظ اطلاعات کاربران بسیار موفق عمل کرده است و حتی تعداد آی پی، سرور و سایت و نوع آن ها برای این فیلترشکن مخفی می باشد. با وجود اطمینان از این موارد و همچنین سرعت بالای وی پی ان نام برده، تعداد دانلود آن بسیار بالا می باشد و افراد زیادی به دنبال نصب آن می باشد. راه های مختلفی برای دانلود این فیلترشکن وجود دارد. برای مثال می توان وارد گوگل شده و از سایت های داخلی و خارجی استفاده کنید. در ابتدا نام لنترن VPN را وارد قسمت جست و جو گوگل کرده و از سایت های معرفی شده یکی را انتخاب کرده و وارد آن بشوید. در قسمت دانلود وی پی ان لنترن خلاصه ای از ویژگی های نوشته شده است و برای آشنایی مختصر با آن بهتر است این قسمت را بخوانید. برای دانلود فیلترشکن لنترن مخصوصا برای گوشی های اندروید، استفاده از کلیدواژه هایی نظیر دانلود فیلتر شکن لنترن فانوس اندروید با لینک مستقیم، امکان دانلود و دستیابی به سایت های اصلی را فراهم می کند. راه های دیگری برای دانلود فیلترشکن لنترن وجود دارد؛ مانند استفاده از اپلیکیشن گوگل پلی که اپلیکیشنی بسیار کاربردی و با امنیت بالا است. کافی است در قسمت جست و جوی آن، نام فیلترشکن لنترن را وارد کنید و با آمدن محیط دانلود و انتخاب گزینه دانلود آن را تهیه نمایید. البته یکی از دیگر اپلیکیشن های فیلتر شده، گوگل پلی می باشد که بدون استفاده از فیلترشکن نمی توان از آن استفاده کرد. بنابراین برای دانلود فیلترشکن لنترن از این نرم افزار باید روی سیستم یا گوشی خود از قبل فیلترشکن دیگری نصب داشته و برای وارد شدن به گوگل پلی با آن به سرور قوی وصل شوید. برای دانلود وی پی ان های قدرتمند مانند فیلترشکن لنترن از کانال های تلگرامی نیز می توانید استفاده کنید. بسیاری از افرادی که به دنبال جذب اعضا در کانال های خود هستند، کانالی برای اشتراک گذاری انواع فیلترشکن ها ایجاد کرده و تعداد اعضای بالایی نیز دارند. با پروکسی یا فیلترشکن وارد تلگرام شوید و از این کانال ها استفاده کرده و در قسمت جست و جوی گروه و یا کانال ایجاد شده فیلترشکن لنترن را وارد کنید و در صورت وجود آن، می توان به راحتی دانلود کنید.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

ساخت اکانت و ایمیل برای استفاده از فیلترشکن لنترن سوالی است که برای بسیاری از افراد در هنگام دانلود و نصب آن به وجود آمده است. کاربران می توانند از قبل اکانتی برای خود ایجاد کنند. اما برای نصب و دانلود وی پی ان لنترن نیاز به استفاده از اکانت نمی باشد و این فیلترشکن نیز از کاربر اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل نمی خواهد. برای استفاده از فیلترشکن لنترن در یک مورد شما نیاز به ایمیل خواهید داشت و آن هم ضروری نبوده و از کاربردهای مهم نمی باشد. زمانی که از طریق سایت یا روش های دیگر به گروه لنترن فانوس پیامی می فرستید و برای مثال شکایت، نظر و پیشنهاد، تشکر و پیام هایی با این موضوعات را با آن ها به اشتراک می گذارید، به این ترتیب نیاز به ایمیل برای ارسال و دریافت پاسخ خود دارید که از طریق ایمیل این موارد راحت تر انجام می شوند. گروه لنترن فانوس تمامی این پیغام ها و پاسخ ها را جمع آوری می کند و برای داشتن بهترین تجربه پشتیبانی جمع آوری سوابق مکاتبات و پیام ها را امری ضروری و مهم می دانند. پلتفرم های شخص ثالث، امکانات ایمیل و بلیط های پشتیبانی در این امر به آن ها بسیار کمک کرده و تجربه موفقی را برای آن ها ایجاد کرده است.

سرعت فیلترشکن لنترن چگونه است؟

سرعت مهم ترین مسئله در انتخاب وی پی ان است. گروه لنترن فانوس همواره در حال نظرسنجی از کاربران برای ارائه خدمات بهتر می باشد و درگاهی برای ارسال شکایت و نظرات آن ها ایجاد کرده است. به گفته کاربران، فیلترشکن لنترن دارای سرعت خوب و قابل قبولی است و هنگام استفاده از آن، از بسیاری اپلیکیشن ها و وب سایت ها می توان استفاده و دیدن کرد و این هنگام مشکلاتی نظیر قطعی و سرعت کم ایجاد نمی شود. اما برخی کاربران بیان کرده اند که این فیلترشکن در روزهای اولیه نصب، بسیار قوی عمل می کند و اما با گذشت مدتی سرعت آن افت کرده و قدرت و کارایی قبل را ندارد. به طوری که برخی سایت ها را باز نکرده و کلیپ های اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام را پخش نمی کند. باید گفت که در کشور ما محدودیت های اینترنتی بسیار شدید شده است و گاهی شدت فیلترینگ بیشتر می شود و طبیعی است که سرعت فیلترشکن هایی نظیر وی پی ان لنترن در حال تغییر باشد و گاهی کندتر و ضعیف تر شود. با این حال در ایران محدودیت ها شدت می باید و فیلترشکن لنترن از پس این حجم از سانسور برنیامده و در این موارد جزو بهترین ها نمی باشد.

آیا برای استفاده از فیلترشکن لنترن نیاز به وارد کردن سرور است؟

سرورهای زیادی در این فیلترشکن قرار داده شده است و به همین سبب فیلترشکن لنترن به یکی از سریع ترین فیلترشکن ها در هنگام اتصال تبدیل شده است. این وی پی ان بر خلاف بسیاری از وی پی ان های دیگر نیاز به وارد کردن سرور ندارد و این امکان نیز در آن ایجاد نشده است. با وارد شدن به محیط کاربری آن، گزینه اتصال را انتخاب کرده و فیلترشکن به صورت خودکار به دنبال سریع ترین و در دسترس ترین سرور می گردد. همچین می توانید انتخاب سرور را به صورت دستی انجام دهید و وارد قسمت انتخاب سرور شده و سروری که حدس می زنید و یا مطمین هستید که قوی تر و سریع تر است را انتخاب کنید و بعد از آن گزینه اتصال را وارد کنید. همان طور که گفته شد در این فیلترشکن گزینه ای برای ورود سرور جدید وجود ندارد و در آپدیت های نسخه های بعدی، شرکت سازنده سرورهای جدیدتر و بهتر را وارد آن می کند و این کار تنها از طریق برنامه نویسان آن امکان پذیر است.

لنترن رایگان است؟

دانلود وی پی ان این روزها به موضوع مهمی تبدیل شده است و کاربران به دنبال بهترین آن می باشند. فیلترشکن های رایگان در دسترس تر بوده و دانلود آن ها راحت تر است و اما فیلترشکن های پولی نیاز به پرداخت هزینه ای برای دانلود و بهره مندی از امکاناتشان را دارند اما سرعت و قدرت آن ها قابل مقایسه با انواع رایگانشان نمی باشد. دانلود لنترن وی پی ان به صورت رایگان امکان پذیر است و کاربران به راحتی می توانند آن را نصب و راه اندازی کنند. اما نسخه پولی آن نیز در اختیار افراد قرار گرفته است که برای خرید و استفاده از سرویس های آن باید مبلغ ۳۲ دلار واریز کنید. در این صورت فایل آن در اختیارتان قرار گفته و به مدت یک سال به وسیله آن از سد فیلترینگ های شدید عبور کنید.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن لنترن چیست؟

فیلترشکن لنترن یکی از جدیدترین فیلترشکن های در حال حاضر در فضای مجازی است. اما برای کاربری که قصد دانلود آن را دارد مهم است که بر روی سیستم عامل مورد نظر این فیلترشکن قابل نصب باشد. سیستم عامل هایی نظیر لینوکس، ا اس ایکس، اندروید و ویندوز قابلیت نصب و همگام سازی با فیلترشکن لنترن را دارند و همچنین یکی از مهم ترین ویژگی های وی پی ان لنترن همگام سازی با نرم افزارهای سایت بازی انفجار است که کاربران از این مسئله خوش حال می باشند. نرم افزارهای سایت انفجار از جمله اپلیکیشن ها کاربردی و مورد نیاز کاربران است و افراد زیادی از آن ها استفاده می کنند. البته باید توجه داشت که در هنگام دانلود فیلترشکن لنترن، نام سیستم عامل مورد نیازتان را نیز وارد کنید و برای مثال زمانی که این وی پی ان را برای نصب بر روی گوشی اندروید خود لازم دارید، در هنگام جست و جو کلمه اندروید را نیز وارد کنید. علاوه بر دانلود فیلترشکن لنترن می توانید آن را از طریق شریت و زاپیا و بلوتوث از گوشی و سیستم دوستان و آشنایان خود دریافت کنید و نیاز به دانلود به صورت جداگانه نمی باشد و با این روش نیز فیلترشکن لنترن با سیستم شما همگام سازی می شود.

این فیلترشکن با کدام شبکه خطوط اینترنتی عملکرد بهتری دارد؟

برخی از فیلترشکن هایی که کاربران برای دور زدن تحریم ها استفاده می کنند، گزینه ای برای تعیین شبکه خطوط اینترنتی دارند و در مقابل بسیاری دیگر این کار را به صورت خودکار انجام می دهند. خطوط اینترنتی که شبکه های خود را در اختیار کاربران ایرانی قرار داده اند، از جمله ایرانسل و همراه اول و همچنین مودم سعی کرده اند که بهترین پهنای باند را به آن ها داده تا به مشترکینشان افزوده شود. اما با وجود فیلترینگ ها در نحوه عملکرد آن ها و پهنای باند در دسترس مشکلاتی به وجود آمده و استفاده از اینترنت در ایران دچار معضلی شده است. تعیین و صحبت درباره این مسئله که کدام خط اینترنتی برای فیلترشکن لنترن مناسب تر بوده و پهنای باند بیشتری دارد، موضوع مشخص و قطعی نمی باشد. زیرا میزان آنتن دهی و پهنای باند ایرانسل و همراه اول در تمامی نقاط کشور برابر نبوده و در برخی موارد ایرانسل بهتر عمل می کند و در برخی دیگر همراه اول آنتن دهی بهتری دارد. مودم های معرفی شده در فضای مجازی نیز دارای تنوع بالایی می باشند و اتصال به آن ها نیز کمک زیادی به سرعت فیلترشکن می کند. اما همان طور که گفته شد برای تصمیم گیری در این مورد و پیشنهاد بهتر به کاربران، انتخاب قطعی وجود ندارد و بسته به شرایط پیش آمده در پهنای باند و نقطه ای که فیلترشکن را وصل می کنید، این مورد تغییر کرده و نمی توان نتیجه گیری کرد که با کدام مورد سرعت بیشتری در اختیار دارید.

آیا فیلترشکن لنترن دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

اشتراک پریمیوم امکانات بالایی را در اختیار کاربران گذاشته است. برخی از کسب و کارهای ایجاد شده نیاز به استفاده زیاد از اینترنت دارد و همچنین برخی افراد به منظور سرگرمی و آموزش و موارد دیگر نیاز به استفاده حجم بالایی از اینترنت دارند. بسته های اینترنتی با حجم بالا برای کوتاه مدت دارای هزینه زیادی هستند و اشتراک پریمیوم امکاناتی فراهم کرده است که این حجم از اینترنت را با هزینه کمتر و همچنین سرعت بالاتر استفاده کنید. با وجود محدودیت های پیش آمده در ایران و آشفتگی فضای اینترنتی، استفاده از اشتراک پریمیوم برای تمامی اپلیکیشن های آنلاین امکان پذیر نمی باشد و برای این منظور نیاز به خرید حجم اینترنتی جدا دارند. خوشبختانه فیلترشکن لنترن امکان استفاده از اشتراک پریمیوم را دارد و این موضوع از ویژگی ها و نکات مثبت آن به شمار می رود. در هنگام استفاده از آن می توانید از قبل حجم اینترنتی توسط اشتراک پریمیوم خریداری کرده و از نحوه اتصال و استفاده از اینترنت اطمینان داشته باشید.

امکان آپدیت این وی پی ان وجود دارد؟

بعد از استفاده از هر نرم افزاری، نظراتی از طریق کاربران برای شرکت سازنده آن ارسال می شود و آن شرکت در صدد برطرف کردن مشکلات، نقص ها و بهتر شدن نکات مثبت اپلیکیشن ارائه داده خود می باشد. فیلترشکن لنترن نیز از این موضوع مستثنی نمی باشد و بعد از گذشت مدتی، نسخه جدید آن ارائه می شود. برای آپدیت این وی پی ان مانند دانلود آن می توانید از سایت ها و اپلیکیشن گوگل پلی و تلگرام استفاده کنید. همچنین می توانید وارد فیلترشکن لنترن شده و از قسمت تنظیمات گزینه آپدیت را انتخاب کرده و از این طریق نیز مانند گوگل پلی می شوید. نسخه آپدیت شده فیلترشکن لنترن در کانال های تلگرامی نیز وجود دارد و باید فایل آن را دانلود کرده و مجدد نصب کنید تا بتوانید از سرورها و امکانات جدید آن بهره مند شوید.

1 / 5. 2

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

دانلود فیلترشکن لنترن با لینک مستقیم نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

خیر فیلترشکن لنترن با لینک مستقیم به راحتی دانلود شده و کاملا رایگان است.

آیا دانلود فیلترشکن لنترن از بازار امکان پذیر است؟

نرم افزار بازار تنها اپلیکیشن های قانونی و تایید شده دولت را در اختیار کاربران می گذارد و فیلترشکن لنترن در آن موجود نیست.

آیا سرورهای ایالات متحده آمریکا در فیلترشکن لنترن وجود دارد؟

بله سرورهای قدرتمندی از ایالات متحده آمریکا در فیلترشکن لنترن استفاده شده است.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن لنترن رایگان و پرسرعت + راهنمای دانلود و نصب چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.