بارگذاری تصویر...
فیلترشکن سایفون برنامه ای است که کاربران اینترنتی از طریق آن می توانند از فیلترینگ محتوا که برای سانسور اینترنت توسط دولت‌ ها استفاده می‌ شوند، عبور کنند. البته کاربردهای فیلترشکن زیاد است و این تنها یکی از آن ها می باشد. هدف ما در این مقاله به معرفی سایفون و خدمات ویزه آن بوده پس با ما همراه باشید.

معرفی فیلترشکن سایفون

معرفی فیلترشکن سایفون

این روز ها استفاده از اینترنت در بین مردم سراسر دنیا بسیار رایج و متداول شده است که این موضوع شامل مردم ایران نیز می‌ باشد. البته ناگفته نماند که اگر ساکن یکی از شهر های ایران هستید و از اینترنت استفاده می‌ کنید، حتما با برنامه‌ هایی همچون فیلترشکن آشنایی دارید، چرا که این روز ها با توجه به سرعت پایین اینترنت ایران و هم چنین مسدود شدن اکثر برنامه های اجتماعی و سایت های پربازدید و هم چنین برخی از بازی های آنلاین اکثر کاربران اینترنتی به نرم افزار هایی همچون فیلترشکن (وی پی ان) برای دور زدن فیلترینگ و دسترسی به برنامه ها و سایت های مورد نظر خود روی آورده اند. به همین دلیل در حال حاضر فیلترشکن های متعددی با کارایی ها و ویژگی های مختلفی مشاهده می شوند که یکی از این فیلتر شکن ها که از زمان قدیم تا به امروز مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است، فیلترشکن سایفون نام دارد که در ادامه می خواهیم به معرفی آن بپردازیم. وی پی ان سایفون یکی از وی پی ان های رایگان و قوی می باشد که در حال حاضر طرفداران خاص خود را دارد و علاوه بر ایران خیلی از مردم در سراسر جهان بنا به دلایلی از این وی پی ان استفاده می کنند. در کشور ایران نیز به دلیل محدود بودن برخی از برنامه های خارجی همچون اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و غیره کاربران ایرانی بسیاری با استفاده از این وی پی ان سعی در دور زدن فیلترینگ دارند. می توان سایفون را به عنوان یک وی پی ان کامل با محافظ L2TP / IPsec دانست. البته ناگفته نماند که این هدف اصلی نیست. وی پی ان سایفون برنامه ای برای دور زدن سانسور از تکنولوژی VPN, SSH è HTTP و هم چنین پروکسی استفاده می کنند. وی پی ان سایفون یک برنامه متن باز است که در واقع یک شبکه از سرور های پروکسی متعدد با موقعیت جغرافیایی متفاوت است که به کاربران اینترنت اجازه دور زدن سانسور و دسترسی به اطلاعات آزاد را بر روی سیستم های ویندوز و اندروید و ای او اس می‌ دهد. سایفون ۳ توسط شرکت سایفون ارائه می شود و از تکنولوژی‌های VPN, SSH استفاده می کند تا به این گونه سانسور را دور بزند. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر خیلی از کاربران اینترنتی برای این که فیلترینگ را دور بزنند و با سرعت بالا به سایت ها، برنامه ها و برخی از بازی های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند از فیلتر شکن سایفون استفاده می‌ کنند. این روز ها فیلتر شکن سایفون در بین کاربران اینترنتی بسیار محبوب و پرطرفدار شده است.
  • اگر به مقاله ساخت فیلترشکن مراجعه کنید می تواید خودتان یک فیلترشکن مثل سایفون بسازید!

فیلترشکن سایفون دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

در حال حاضر سایفون vpn به یکی از وی پی ان های محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است. جالب است بدانید این وی پی ان علاوه بر ایران در برخی از کشور های دیگر نیز برای دور زدن فیلترینگ استفاده می شود. حال این موضوع را هم افزود دلیل این که این وی پی ان از سرعت بالایی برخوردار است، سرور های متعددی است که دارد. در این باره بهتر است بدانید که این وی پی ان دارای سرور های بی شماری از کشور های مختلف از جمله: هند، فرانسه، سنگاپور، سوئد، جمهوری چک، ژاپن، رومانی، اسپانیا، مجارستان، کره، سوئیس، ایالات متحده آمریکا، کانادا، دانمارک، بلژیک، انگلیس، لاتیوا، فنلاند، لهستان و هلند و … است که کاربران با اتصال به هر کدام از این سرور ها می توانند به راحتی از اینترنت بدون قطعی و اختلال از برنامه های مورد نظر خود استفاده کنند. حال این موضوع را هم باید افزود زمانی که وارد این وی پی ان می شوید دو گزینه وجود دارد، گزینه خودکار و گزینه دستی. زمانی که شما گزینه خودکار را انتخاب نمایید به پرسرعت ترین و باکیفیت ترین سرور منطقه متصل خواهید شد و به این گونه می توانید به راحتی به تمام برنامه های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. حال زمانی که شما گزینه دستی را انتخاب کنید می توانید در بین سرور های بی شماری که این وی پی ان دارد سرور مورد نظر خود را که از سرعت بالایی برخوردار است و نزدیک ترین سرور به شما محسوب می‌ شود را انتخاب نمایید و پس از آن به اینترنت متصل شوید و به این گونه به برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

آیا فیلترشکن سایفون معتبر و مطمئن است؟

بهتر است بدانید به طور معمول زمانی که یک کاربر اینترنتی می خواهد یک فیلتر شکن را انتخاب کند یکی از مواردی که در هنگام انتخاب وی پی ان به آن توجه می‌ کند معتبر بودن آن می باشد، چرا که یکی از اصول مطمئن برای هر وی پی ان معتبر بودن آن به شمار می رود. حال یکی از مهم ترین دلایلی که این روز ها فیلتر شکن سایفون از محبوبیت زیادی برخوردار شده است و خیلی از کاربران اینترنتی تمایل دارند تا از این وی پی ان استفاده کنند معتبر بودن آن می باشد. کاربران با استفاده از این وی پی ان با سرعت بالا و ایمنی کامل و اجازه غیرمجاز و دسترسی غیرمجاز برنامه های کاربر می توانند به تمام شبکه های اجتماعی و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. در حال حاضر وی پی ان قوی و پرسرعت سایفون به یکی از بهترین وی پی ان هایی تبدیل شده است که کاربران از آن استفاده می کنند. بهتر است بدانید که در کشور ایران اکثر کاربرانی که از این وی پی ان ها استفاده می کنند به دلیل دور زدن فیلترینگ می باشد اما در کشور های دیگر اکثر افرادی که از این وی پی ان استفاده می کنند، برای این است که از هک شدن جلوگیری کنند و از اطلاعات خود به خوبی محافظت کنند. حال ناگفته نماند که اگر می خواهید از یک وی پی ان معتبر و مطمئن استفاده کنید که خیالتان آسوده باشد با استفاده از آن وی پی ان اطلاعات دیتای شما به سرقت نمی‌ رود، پیشنهاد می کنیم تا از وی پی ان سایفون استفاده نمایید، چرا که این وی پی ان کاملاً رمزگذاری شده است و از هک شدن دستگاه شما جلوگیری می کند و به این گونه شما می توانید با خیال آسوده با استفاده از سایفون به تمام برنامه های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

وی پی ان سایفون از زمان قدیم در ایران مورد استفاده قرار می گرفته است. می‌ توان این گونه بیان کرد که سایفون یکی از وی پی ان های قدیمی و پرطرفدار در بین کاربران ایرانی به شمار می رود که با توجه به ویژگی ها و امکاناتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد، خیلی از افراد تمایل دارند تا به دانلود فیلتر شکن سایفون بپردازند و به این گونه با استفاده از آن فیلترینگ را دور بزنند. حال این موضوع را هم باید افزود که برای جستجو و دانلود نرم افزار این وی پی ان روش های مختلفی وجود دارد. با این حال بهترین و آسان ترین روش مراجعه به اینترنت است. اگر شما به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود و یا حتی عباراتی همچون دانلود سایفون، دانلود لینک مستقیم نصب سایفون برای اندروید، دانلود سایفون اندروید آخرین نسخه، دانلود لینک مستقیم نصب فیلتر شکن سایفون و … را جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و سایت‌ های مربوطه برای شما نمایش خواهد یافت. حال با مراجعه به هر کدام از این سایت ها می توانید با توجه به سیستم عامل گوشی خود به دانلود نرم‌ افزار این وی پی ان بپردازید و پس از نصب آن به راحتی به تمام سایت ها و برنامه های مورد نظر خود که فیلتر شده اند دسترسی داشته باشید.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

در حال حاضر خیلی از کاربران اینترنتی تمایل دارند تا به دانلود این نرم افزار بپردازند و با استفاده از آن فیلترینگ را دور بزنند. حال یکی از سوالات متداولی که برای اکثر آن ها به وجود می آید، این است که آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟ در این باره بهتر است بدانید که اکانت وی پی ان سایفون یکی از بهترین و پرسرعت ترین اکانت های سراسر جهان می باشد و کاربران نیازی به ساخت اکانت در این وی پی ان را ندارند. اگر تا به اکنون در رابطه با وی پی ان های پرطرفدار و با کیفیت تحقیق کرده باشید قطعا نام این وی پی ان را در رده‌ های بالای وی پی ان ها مشاهده کرده اید. حال این موضوع را هم باید افزود که شما برای استفاده از وی پی ان سایفون به هیچ عنوان نیازی به ساخت اکانت ندارید و تنها با دانلود و نصب نرم افزار آن بر روی سیستم مورد نظر خود می توانید با وارد شدن به وی پی ان و کلیک بر روی دکمه مورد نظر خود به اینترنت متصل شوید و به راحتی به تمام برنامه ها و سایت هایی که مسدود شده اند دسترسی داشته باشید. هم چنین ناگفته نماند که این مورد یکی از مزیت های مهم وی پی ان سایفون می باشد که کاربران برای استفاده از آن نیازی به ساخت اکانت ندارند و به راحتی می‌ توانند بدون ساخت اکانت و تنها نصب نرم افزار سایفون به استفاده از آن بپردازند.

سرعت فیلترشکن سایفون چگونه است؟

با توجه به این که در کشور ایران علاوه بر این که اکثر برنامه های اجتماعی و سایت‌ های پربازدید و حتی برخی از بازی های آنلاین مسدود شده اند، سرعت اینترنت ایران نیز به‌ شدت ضعیف است. به همین دلیل خیلی از کاربران اینترنتی در زمان انتخاب یک وی پی ان به سرعت آن توجه می کنند. حال بهتر است بدانید که وی پی ان سایفون سال هاست که عملکرد بسیار خوبی داشته است و خیلی از کاربران از این وی پی ان استفاده می کنند و بسیار راضی هستند و در رابطه با سرعت آن بیان کرده اند که این وی پی ان از سرعت بالا و کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و بدون اختلال کار می کند. البته به این نکته باید اشاره کرد که به مدتی است این نرم افزار دچار مشکل هایی شده است که همین مشکلات باعث شده است تا برخی از کاربران از این وی پی ان ناراضی باشند. به طوری که برخی از کاربران گزارش کرده اند، این برنامه مشکلاتی در اتصال به سرور دارد و زمان نسبتا زیادی صرف متصل شدن به سرور ها می شود. البته این موضوع را هم باید افزود با توجه به این که در کشور ایران فیلترینگ خیلی شدید و گسترده شده است، به همین دلیل این موضوع باعث شده است تا این مشکل بر روی برخی از وی پی ان ها تاثیر بگذارد و به همین دلیل عملکرد برخی از وی پی ان ها همچون سایفون تغییر کرده است. حال استفاده از این فیلترشکن گاهی بسیار زمان گیر می باشد، اما در زمان هایی که کاربران از قابلیت اتصال خودکار به بهترین لوکیشن متصل می شوند راضی تر بوده اند و سایفون در این مواقع عملکرد بهتری دارد، به شکلی که سرعت و کیفیت بهتری را برای کاربران ایجاد می کند و به این گونه آن ها می توانند به راحتی به سایت ها و برنامه های مختلف وارد شوند.  

آیا برای استفاده از فیلترشکن سایفون نیاز به وارد کردن سرور است؟

بهتر است بدانید در حال حاضر فیلتر شکن ها به دو دسته فیلتر شکن هایی که برای استفاده نیاز به وارد کردن سرور دارند و در مقابل فیلتر شکن هایی که برای استفاده نیاز به وارد کردن سرور ندارند تقسیم می شوند. حال برای خیلی از کاربرانی که تا به اکنون از سایفون استفاده نکرده اند، سوالی که به وجود می آید، این است که آیا برای استفاده از این فیلتر شکن به وارد کردن سرور نیاز است؟ در این باره بهتر است بدانید با این که اکثر وی پی ان ها نیاز به وارد کردن سرور دارند، اما برای استفاده از سایفون نیازی به وارد کردن سرور نیست و در این فیلتر شکن به صورت پیش فرض سرور های متعددی وجود دارد که کاربران می توانند بین آن ها سروری که از سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری برخوردار است را انتخاب کنند تا به این گونه با اتصال خودکار بتوانند به اینترنت متصل شوند و به راحتی و در کوتاه ترین زمان به برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

این وی پی ان رایگان است؟

با توجه به این که در حال حاضر استفاده از وی پی ان در ایران بسیار رایج و متداول شده است، به همین دلیل کاربران اینترنتی برای این که بتواند هزینه‌ های استفاده از اینترنت را کم کنند تمایل دارند تا به دانلود و استفاده از وی پی ان های رایگان بپردازند. از این رو در حال حاضر وی پی ان های متعددی با کارایی های مختلف و به صورت کاملاً رایگان ارائه شده اند. حال یکی از دلایلی که وی پی ان سایفون از محبوبیت زیادی برخوردار است رایگان بودن این برنامه می باشد. این فیلتر شکن کاملا رایگان است و کاربران برای استفاده از آن هیچگونه هزینه ای را پرداخت نمی‌ کنند و تنها با دانلود و نصب نرم افزار آن بر روی سیستم مورد نظر خود می‌ توانند به صورت کاملاً رایگان از این فیلتر شکن برای دور زدن فیلترینگ استفاده کنند.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن سایفون چیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این نرم‌ افزار در ابتدا تنها برای سیستم‌ عامل اندروید ساخته و منتشر شد و پس از مدتی با توجه به امکانات و ویژگی هایی که داشت با استقبال خوب کاربران اندروید رو به رو شد. اما پس از مدتی تقاضای استفاده از این نرم‌ افزار برای کاربرانی که از سیستم عامل های دیگر استفاده می‌ کردند نیز افزایش یافت تا جایی که در حال حاضر این وی پی ان برای سیستم عامل هایی همچون اندروید، آی او اس و ویندوز در دسترس می باشد. به این گونه کاربران می‌ توانند با توجه به سیستم عامل گوشی خود و یا برای کامپیوتر و لپتاپ خود به دانلود نرم افزار این وی پی ان بپردازند و پس از نصب آن بر روی سیستم عامل مورد نظر خود به تمام سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی داشته باشند و از هک شدن اطلاعات خود جلو گیری کنند.

آیا فیلترشکن سایفون دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

بهتر است بدانید در حال حاضر خیلی از وی پی ان ها اشتراک پریموم دارند که این موضوع شامل سایفون نیز می باشد. حال بهتر است بدانید برای استفاده از اشتراک پرمیوم حتما لازم است که آن را خریداری کنید و از امکانات ویژه این بخش استفاده نمایید. همان طور که انتظار می رود و مشخص است قسمت پریوم وی پی ان سایفون سرویس های بیش تر و بخش های پیشرفته تری دارد و سرور هایی که در این بخش قرار دارند پر سرعت تر و سریع تر از قسمت عادی می باشند و هم چنین تداخل و قطع و وصلی آن کم تر می باشد. به طور کلی می توان این گونه بیان کرد که قسمت پریمیوم برنامه ها ویژگی ها و امکانات بیش تری به کاربران می دهد و ارزش استفاده کردن را دارد. حال می توانید با خریداری قسمت پریمیوم وی پی ان سایفون به راحتی از این برنامه معروف و محبوب استفاده نمایید و هم چنین بدون قطعی و با سرعتی مناسب از این برنامه استفاده کنید.

امکان آپدیت این وی پی ان وجود دارد؟

توجه داشته باشید زمانی که شما هر فیلتر شکنی را بر روی سیستم خود نصب کنید، پس از مدتی که از استفاده آن گذشت در آینده به آپدیت کردن آن نیاز خواهید داشت، چرا که با آپدیت کردن نرم افزار وی پی ان خود می توانید از برنامه ها و امکانات بیشتر آن بهره مند شوید. حال این موضوع را هم باید افزود وی پی ان سایفون نیز همانند سایر برنامه ها به فاصله های مختلف آپدیت می دهد و از این رو امکان آپدیت این وی پی ان نیز وجود دارد. حال این موضوع را هم باید افزود که برای آپدیت کردن این وی پی ان می توانید به قسمت تنظیمات برنامه سایفون مراجعه کنید و آن را آپدیت نمایید. هم چنین با اپلیکیشن هایی همچون گوگل پلی هم می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. با آپدیت کردن سایفون احتمالا سرور های بیشتری به آن اضافه می شود و هم چنین سرعت این برنامه بالا می رود.

این فیلترشکن با کدام شبکه خطوط اینترنتی عملکرد بهتری دارد؟

فیلتر شکن سایفون یکی از فیلتر شکن های محبوب و قدیمی است که مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است، چرا که از امنیت و سرعت خوبی برخوردار می باشد. حال این موضوع را هم باید افزود که این وی پی ان بر روی تمام خطوط از جمله همراه اول، ایرانسل و مودم عملکرد خوبی دارد و به همین دلیل شما اگر از هر کدام از این خطوط استفاده می‌ کنید می توانید به راحتی به دانلود نرم افزار سایفون بپردازید و با استفاده از این برنامه تجربه یک سرعت خوب را داشته باشید و به برنامه‌ های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

5 / 5. 5

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

آیا فیلترشکن سایفون از سرعت خوبی برخوردار است؟

فیلتر شکن سایفون از سرعت بالا و عملکرد خوبی برخوردار است و بدون اختلال کار می کند و به همین دلیل این روز ها مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

چگونه می توان به دانلود نرم افزار فیلترشکن سایفون پرداخت؟

برای دانلود نرم افزار سایفون روش‌ های متعددی وجود دارد، با این حال بهترین روش مراجعه به سایت های مربوطه که در اینترنت موجود هستند می باشد.

فیلترشکن سایفون دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

این وی پی ان دارای سرور های بی شماری از کشور های مختلف از جمله: هند، فرانسه، سنگاپور، سوئد، جمهوری چک، ژاپن، رومانی، اسپانیا، مجارستان، کره، سوئیس، دانمارک، بلژیک، ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلیس، لاتیوا، فنلاند، لهستان و هلند و ... می باشد.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن سایفون پرو (Psiphon) با لینک مستقیم دانلود و سرورهای قوی چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.