بارگذاری تصویر...

متاسفانه گیم لوپ در ایران فیلتر شده و برای استفاده از آن باید به دنبال یک فیلترشکن برای گیم لوپ باشید. در این مقاله چند مورد از بهترین فیلترشکن برای برای بازی را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید از تمام امکانات گیم لوپ استفاده کنید.

گیم لوپ یکی از بهترین شبیه سازهای اندروید بر روی محیط کامپیوتر است که مورد استفاده گیمرها قرار می گیرد. از آنجا که برخی از علاقه مندان به بازی های ویدئویی ترجیح می دهند بر روی صفحه بزرگ کامپیوتر بازی کنند تا صفحه موبایل، این شبیه ساز وارد بازار شد. دلیل محبوبیت گیم لوپ به عنوان یکی از برنامه های شبیه ساز اندروید این است که بازی های جذاب و محبوبی بر روی آن قرار دارد که می توانید به راحتی دانلود کنید.

بازی گیم لوپ موبایل فیلتر است؟

بازی گیم لوپ موبایل فیلتر است؟

در کنار فیلتر شدن تعداد زیادی از بازی های ویدئویی اندروید، گیم لوپ هم که محیطی برای انجام این بازی ها بر روی کامپیوتر است فیلتر شده است. اجرای بازی ها بر روی این محیط و دانلود بازی های داخل گیم لوپ بدون نصب فیلترشکن برای گیم لوپ امکانپذیر نیست.

معرفی 5 فیلترشکن برای گیم لوپ موبایل

اما برای اجرای بازی های فیلتر شده و اجرای برنامه گیم لوپ باید تعدادی از فیلترشکن های موجود را دانلود و تست کنید تا در آخر به بهترین فیلترشکن برای پینگ گیم لوپ برسید. ما در این بخش با معرفی تعدادی از بهترین این وی پی ان ها کار را برای شما آسان کرده ایم. وی پی ان هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد را می توانید به عنوان فیلترشکن برای بازی گیم لوپ دانلود و نصب کنید.

نبولا vpn

مورد اول در معرفی فیلترشکن برای گیم لوپ نبولا وی پی ان است. این وی پی ان که پینگ های بسیار پائینی دارد می تواند سرعت بالایی را در زمان بازی کردن بر روی محیط گیم لوپ به شما ارائه دهد. داشتن خدمات پشتیبانی در هفت روز هفته و به صورت تمام وقت از جمله مزیت های این وی پی ان است. نبولا vpn را می توانید مستقیم و از طریق همین سایت برای خرید فیلترشکن اقدام کنید.

تاینی vpn

وی پی ان دیگری که مانند نبولا وی پی ان به عنوان یک فیلترشکن داخلی برای گیم لوپ مورد توجه قرار دارد، تاینی وی پی ان است. این وی پی ان سرعت بالایی در زمان اتصال دارد و می تواند تجربه بازی های لذتبخش در محیط گیم لوپ را برای شما به ارمغان بیاورد. توجه داشته باشید که برای دریافت نمایندگی فیلترشکن تاینی وی پی ان یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

شیر وی پی ان

شیر وی پی ان یکی از سرویس های فیلترشکن جهانی است که می توانید به عنوان فیلترشکن برای Gameloop دانلود و نصب کنید. این وی پی ان سرعت بسیار بالایی دارد و بسیار امن است. برای گیمرهای حرفه ای که تمایل دارند از خدمات استریمینگ استفاده کنند و یا فایل های پر حجم را برای بازی های خود دانلود کنند، این وی پی ان می تواند انتخاب مناسبی باشد.

پروتون وی پی ان

یکی از وی پی ان های پرسرعت که مورد توجه گیمرها هم قرار دارد، پروتون وی پی ان است. این وی پی ان بسیار امن است زیرا قابلیت کیل سوئیچ یا همان قطعی اتصال اینترنت در زمان قطعی وی پی ان را دارد. اگر چه این وی پی ان، پرسرعت است اما در مقایسه با نبولا و تاینی وی پی ان سرعت کمتری برای کاربران ایرانی دارد. اگر به دنبال تجربه بازی بدون قطعی اتصال و کند شدن بازی ها در گیم لوپ هستید، این دو وی پی ان انتخاب بهتری خواهند بود.

اکسپرس vpn

وی پی ان شناخته شده دیگری که می توانید به عنوان فیلترشکن برای بازی Gameloop از آن استفاده کنید، اکسپرس وی پی ان است. این وی پی ان یکی از معروف ترین و محبوب ترین وی پی ان ها در سطح جهانی است، اما در مواردی برای کاربران ایرانی مشکلات و محدودیت هایی در اتصال دارد. در نتیجه پیشنهاد می کنیم برای داشتن تجربه ای بهتر از بازی کردن در گیم لوپ، وی پی ان هایی مانند نبولا، تاینی یا شیر وی پی ان را انتخاب کنید.

بهترین فیلترشکن برای پینگ پایین در بازی گیم لوپ موبایل

بهترین وی پی ان برای پینگ پائین گیم لوپ، نبولا وی پی ان است. این وی پی ان یک سرویس فیلترشکن داخلی است که برای کاربران ایرانی طراحی شده است. نبولا وی پی ان پینگ های بسیار پائینی در سرورهای خود ارائه می دهد و بهترین انتخاب برای گیم لوپ و بازی های ویدئویی است. در رتبه های بعدی می توانید از تاینی و شیر وی پی ان برای پینگ پائین در گیم لوپ استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن برای گیم لوپ موبایل

برای دانلود فیلترشکن برای گیم لوپ بهتر است پس از انتخاب فیلترشکن مورد نظر خود به سایت های رسمی آن ها مراجعه کنید. اگر انتخاب شما نبولا وی پی ان برای گیم لوپ باشد، می توانید برای دانلود آن از طریق همین سایت اقدام کنید. همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص خریداری و دانلود نبولا وی پی ان هستند. شما می توانید از پشتیبانی آنلاین و رایگان در تمام ساعات شبانه روز برای دریافت پاسخ سوالات خود استفاده کنید.

راهنمای نصب فیلترشکن برای گیم لوپ موبایل

آنچه در زمان نصب یک فیلترشکن می تواند به شما کمک کند، داشتن یک راهنمای نصب جامع و کامل است. علاوه بر آن در صورتی که در زمان نصب با مشکل یا سوالی برخورد کردید این پشتیبانی است که می تواند به شما کمک کند. از بین وی پی ان های معرفی شده در این مقاله، دو وی پی ان نبولا و تاینی دارای پشتیبانی 24 ساعته به زبان فارسی هستند که می توانند مشکلات شما در زمان نصب را در همان لحظه برطرف کنند.

5 / 5. 1

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد معرفی فیلترشکن مناسب برای گیم لوپ به همراه راهنمای نصب چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.