بارگذاری تصویر...

در کشور ایران و برخی از کشور های خارجی استفاده از برخی از سایت‌ ها و شبکه‌ های مجازی محدودیت‌ های فراوانی را دارد به همین علت کاربران مختلف می‌ توانند با استفاده از فیلتر شکن‌ های مختلف از این سایت‌ ها استفاده کنند. استفاده از فیلتر شکن قوی مانند فیلترشکن عقاب باعث می‌ شود که کاربران مختلف بتوانند با سرعت بالایی به شبکه‌ های مجازی مختلف دسترسی پیدا کنند.

یکی از این فیلتر شکن‌ های محبوب که هم اکنون در کشور ایران مورد استفاده قرار می‌ گیرد با نام فیلتر شکن عقاب شناخته می‌ شود که میزان دانلود بالایی را هم در گوگل پلی دارد. دانلود فیلتر شکن عقاب با لینک مستقیم از طریق مراجعه به گوگل امکان‌ پذیر است که در کنار دانلود فایل این فیلتر شکن می‌ توانیم اطلاعاتی را هم در ارتباط با نحوه نصب و سرعت آن مشاهده کنیم.درادامه با نبولا وی پی ان همراه باشیدمعرفی فیلترشکن عقاب

معرفی فیلترشکن عقاب

استفاده از برخی از شبکه‌ های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام در کشور ایران دارای محدودیت‌ های بسیاری است به گونه‌ ای که کاربران مختلف باید از فیلتر شکن‌ های مختلفی استفاده کنند تا بتوانند اتصال و سرعت خوبی را داشته باشند. فیلتر شکن عقاب به عنوان یکی از وی‌ پی‌ ان‌ هایی شناخته می‌ شود که در کشور آمریکا ساخته شده و در اختیار کاربران مختلفی در سراسر جهان قرار گرفته و توانسته با ارائه خدمات خوب امتیاز بالایی را هم داشته باشد.

این وی پی ان اطلاعات کاربران را رمزگذاری می‌ کند و هیچ دیتایی را از کاربران در اختیار خود ندارد و توانسته فضای امنی را برای کاربران ایجاد کند. این فیلترشکن پرسرعت با توجه به اینکه دارای امکانات خوبی است به صورت رایگان هم استفاده می‌ شود که این موضوع باعث شده محبوبیت و شهرت بیشتری را نسبت به دیگر وی پی ان‌ ها داشته باشد.

در هنگام استفاده از وی پی ان‌ های مختلف باید این موضوع در نظر گرفته شود که آن ها چه تعداد سروری را پشتیبانی می‌ کنند زیرا هر چه تعداد سرور ها بالاتر باشد احتمال دارد که سرعت بالاتری را هم داشته باشند.

فیلترشکن عقاب از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می کند؟

با جستجو کردن عبارت های مختلفی مانند فیلتر شکن قوی عقاب و فیلتر شکن آمریکایی رایگان اندروید و فیلتر شکن عقاب apk و… می‌ توانیم اطلاعاتی را در ارتباط با این اپلیکیشن مشاهده کنیم. یکی از ویژگی‌ هایی که این وی پی ان دارد این است که توانسته از سرور های کشور های مختلفی پشتیبانی کند و آن ها را با سرعت بالایی با کاربران خود به اشتراک گذاشته است.

سرور های کشور ژاپن و آمریکا و چین و روسیه و کانادا و ترکیه و…از جمله سرور هایی است که در این اپلیکیشن قرار دارد و هر کدام از آن ها سرعت بالایی را هم دارند. برخی از این سرور ها به صورت خصوصی و تک کاربره به کاربران مختلف فروخته می‌ شود که تنها برای آن ها قابل استفاده است.

سرعت فیلترشکن عقاب چقدر است؟

میزان دانلود فیلتر شکن آمریکایی عقاب در گوگل پلی بسیار زیاد است به گونه‌ ای که به نظر می‌ رسد این فیلتر شکن با ارائه خدمات خوب توانسته محبوبیت خوبی را هم داشته باشد. در کنار اینکه این وی پی ان دارای سرور های متنوعی است هر کدام از این سرور ها از سرعت بالایی هم برخوردار شده‌ اند که این موضوع باعث شده کاربران به راحتی به شبکه‌ های مجازی مختلف دسترسی داشته باشند.

یکی از ویژگی‌ هایی که باعث می‌ شود وی‌ پی‌ ان‌ های مختلف محبوب شوند این است که سرعت آن ها چگونه است، زیرا کاربران می‌ خواهند که با سرعت بالایی به شبکه‌ های مجازی و یا سایت‌ های مختلف دسترسی داشته باشند.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عملکرد بهتری خواهد داشت؟

فیلتر شکن عقاب به تازگی نسخه جدیدی را در بازار منتشر کرده که با خطوط اینترنتی مختلفی عملکرد خوبی را دارد و به سرعت با این خطوط اینترنتی به شبکه‌ های مجازی متصل می‌ شود. در کنار اینکه این وی پی ان توانسته با خطوط اینترنتی مختلفی مانند ایرانسل و همراه اول و رایتل عملکرد خوبی را داشته باشد اما برخی از وی‌ پی‌ ان‌ های دیگر تنها برای خطوط اینترنتی خاصی عملکرد خوبی را دارند.

افرادی که از خطوط اینترنتی مختلفی استفاده می‌ کنند تنها باید این موضوع را در نظر داشته باشند که هر کدام از این خطوط از آنتن بالایی برخوردار باشند تا به راحتی به این وی پی ان متصل شوند.

این وی پی ان رایگان است؟

دانلود فیلتر شکن عقاب از بازار و دانلود فیلتر شکن عقاب از مایکت امکان‌ پذیر نیست زیرا مایکت به عنوان یکی از فروشگاه‌ های مجازی ایرانی شناخته می‌ شود که از فیلتر شکن‌ های مختلف پشتیبانی نمی‌ کند.

کاربران علاقمند به استفاده از فیلتر شکن عقاب می‌ توانند با مراجعه به گوگل این اپلیکیشن را به صورت رایگان برای خود دریافت کنند و آن ها به صورت رایگان هم می‌ توانند از سرور های این اپلیکیشن استفاده کنند. در کنار اینکه این اپلیکیشن به صورت رایگان در گوگل و دیگر فروشگاه‌ های مجازی منتشر شده اما برخی از سرور ها و اکانت‌ های این اپلیکیشن خصوصی و قابل خرید هستند.  

فیلترشکن عقاب امن و مطمئن است؟

برای دانلود فیلتر شکن قوی و بدون قطعی برای اندروید فیلتر شکن عقاب پیشنهاد می‌ شود که این اپلیکیشن با داشتن امکانات خوب از استقبال گسترده ای هم برخوردار شده است. کاربران مختلف می‌ خواهند از وی‌ پی‌ ان‌ هایی استفاده کنند که امنیت بالایی را داشته باشد و اطلاعات آن ها را در اختیار کاربران دیگری قرار ندهد.

وی پی ان عقاب اطلاعات افراد را رمزگذاری می‌ کند و این اطلاعات را در اختیار افراد دیگری قرار نمی‌ دهد و همچنین آی پی آن ها را به صورت مخفی به آی پی کشور های دیگری تغییر می‌ دهد و به صورت کاملاً امن و مطمئن است.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

دانلود فیلتر شکن VPN و دانلود فیلتر شکن Eagle VPN و… عبارت‌ هایی هستند که می‌ توانیم آن ها را در گوگل جستجو کنیم و به وی پی ان‌ های مختلفی مانند وی پی ان عقاب دسترسی پیدا کنیم. فیلتر شکن عقاب در اصل برای سیستم اندروید طراحی شده و قابلیت‌ های بالایی را هم برای این سیستم دارد اما برخی از افراد دیگر از نسخه‌ هایی از این فیلترشکن برای سیستم ویندوز خود هم استفاده کرده‌ اند.

امکان دارد که نسخه ویندوز برخی از وی پی ان‌ های مختلف عملکرد خوبی را نداشته باشد اما این وی پی ان عملکرد خوبی را هم برای این سیستم داشته است.    

فیلترشکن عقاب اشتراک پریموم هم دارد؟

اشتراک پریموم به عنوان اشتراکی شناخته می‌ شود که نه تنها برای وی‌ پی‌ ان‌ های مختلف بلکه برای برخی از اپلیکیشن‌ های دیگر مانند اینستاگرام و تلگرام هم طراحی شده است. فیلتر شکن عقاب هم دارای اشتراک پریموم است و هر کدام از کاربران می‌ توانند با پرداخت هزینه‌ ای این اشتراک را برای خود فعال کنند.

افرادی که این اشتراک را برای وی پی ان‌ های خود فعال می‌ کنند از ویژگی‌ های بیشتری از این اپلیکیشن نسبت به نسخه رایگان آن می‌ توانند استفاده کنند که آن ها باید هزینه‌ هایی را هم در مدت زمان معین برای استفاده از این اشتراک بپردازند.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

فیلترشکن‌ های مختلف در دو حالت طراحی شده‌ اند به گونه‌ ای که برخی از آن ها نیاز به ساخت اکانت دارند و برخی دیگر بدون اکانت هم قابل استفاده هستند. بررسی‌ هایی که انجام شده نشان می‌ دهد برای استفاده از فیلتر شکن عقاب نیاز به ساخت اکانت نیست و هر کدام از افراد تنها با نصب این اپلیکیشن می‌ توانند از آن به راحتی استفاده کنند.

ساخت اکانت در این اپلیکیشن تنها برای افرادی امکان‌ پذیر است که می‌ خواهند از اکانت‌ های خصوصی و ماهانه برای خود استفاده کنند.

برای استفاده از عقاب نیاز به وارد کردن سرور است؟

برای این وی پی ان نیازی به وارد کردن سرور نیست زیرا این اپلیکیشن خودش دارای سرور های فراوانی است که به صورت خودکار به بهترین سرور با سرعت بالایی متصل می‌ شود. در کنار اینکه برای این فیلتر شکن نیازی به وارد کردن سرور نیست اما برخی از وی‌ پی‌ ان‌ های دیگر به گونه‌ ای طراحی شده‌ اند که افراد باید سرور هایی را به صورت دستی در این اپلیکیشن‌ ها قرار دهند تا از آن استفاده کنند. این اپلیکیشن با وجود اینکه به صورت خودکار به بهترین سرور متصل می‌ شود اما قابلیت این را دارد که کاربران خودشان سرور های مناسب را انتخاب کنند.

2.8 / 5. 10

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

فیلترشکن عقاب در چه سالی طراحی شده است؟

فیلترشکن عقاب به عنوان یکی از وی‌ پی‌ ان‌ هایی شناخته می‌ شود که به تازگی طراحی شده و نسخه‌ های جدیدی را هم در بازار منتشر کرده است.

آیا فیلترشکن عقاب آی‌ پی کاربران را تغییر می‌ دهد؟

فیلترشکن عقاب آی‌ پی کاربران را به آی پی کشور های دیگری تغییر می‌ دهد تا آن ها به شبکه‌ های مجازی متصل شوند.

امتیاز فیلترشکن عقاب در گوگل پلی چند است؟

این وی پی ان توانسته امتیاز ۴.۶ را از ۵ امتیاز برای خود در گوگل پلی به دست آورد.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلتر شکن عقاب آمریکایی رایگان برای اندروید 🦅 با لینک دانلود مستقیم چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.