بارگذاری تصویر...

در این مطلب قصد داریم به دانلود فیلترشکن قوی و معرفی فیلترشکن cloud vpn که یکی از شناخته شده ترین نرم افزار های مورد استفاده برای کاربران ایرانی می باشد بپردازیم تا اگر کسی در این زمینه مشکل و اختلالی داشت به خوبی آگاه شود و برنامه مورد نظر دستگاه خود را خریداری کند.

معرفی فیلترشکن cloud vpn

معرفی فیلترشکن cloud vpn

Cloud VPN APK فایل یک نرم افزار قوی و کاربردی برای کاربرانی که قصد دارند با اینترنت فعالیت داشته باشند به شمار می رود و برای معرفی آن باید اشاره کنیم که فیلتر شکن Cloud vpn می تواند به شما برای بسیاری از کار ها کمک کند. اگر قصد بازی کردن با نرم افزار های محدود و خارج از کشور را داريد، اگر قصد استفاده از فضای مجازی به نحوی که اتصال دائمی داشته باشید را دارید و اگر شغل شما شرایطی را ایجاد می کند که باید به نت بین المللی و جهانی با سرعت بالا وصل شوید بهتر است به دانلود cloud vpn فارسروید و نسخه های برتر این برنامه مراجعه کنید تا بتوانید تمامی شرایطی که گفته شد را بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

این برنامه در گروه فیلتر شکن هایی قرار گرفته است که می تواند برای همه محدوده های داخل ایران و تمامی دستگاه ها مورد استفاده می باشد. این نرم افزار امتیاز خوبی دریافت کرده است و برای خرید و دانلود آن می توانید با اعتماد کامل اقدام کنید و هیچ ترسی از جانب حریم خصوصی نداشته باشید چون این برنامه هیچ آسیبی ندارد. معرفی فیلتر شکن های گوناگون در سایت ها وجود دارند و بهتر است همه این موارد را مطالعه کنید. قبل از همه این موارد لازم است نسبت به کاربردهای فیلترشکن هم اطلاعات کافی داشته باشید.

فیلترشکن cloud vpn دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

اگر Cloud VPN دانلود کرده باشید سرور های داخل آن را مشاهده خواهید کرد. این برنامه کشور های زیادی را پوشش می دهد و تمامی سرور های داخل آن با پرچم آن کشور مشخص شده اند که این راحت ترین راه شناسایی آن ها و انتخاب آن ها خواهد بود. بیشترین سرور های فیلتر شکن cloud vpn مختص کشور های اروپایی و آمریکای لاتین می باشد که به گفته کاربران بهترین عملکرد را دارند و سرعت بهتری نسبت به سرور های دیگر برنامه ها ارائه می دهند. امکان تغییر سرور های این برنامه وجود دارد و شما باید مورد دلخواه خود را جا به جا کنید.

آیا فیلترشکن cloud vpn معتبر و مطمئن است؟

این برنامه به حد زیادی مطمئن است چون همان طور که مشخص است و در پیش نویس های دانلود آن گفته شده است هیچ اطلاعاتی از شما خواسته نمی شود و شما می توانید به صورت رایگان و بدون هیچ مشکلی از امکانات عمومی داخل برنامه استفاده کنید. سازنده فیلتر شکن cloud vpn فردی مشهور است که در بین برنامه نویس های مطرح اعتبار زیادی پیدا کرده است و چندین فیلتر شکن با نام های متفاوت ساخته است تا مردم را در اتصال جهانی بی نیاز سازد و برنامه های خودش را در صدر جدول رتبه های اطمینان بخش قرار دهد.

این فیلترشکن را چگونه می توان دانلود کرد؟

دانلود کردن برنامه هایی که نام و نشان مشخصی دارند و در مراجع معتبر قرار دارند راحت ترین کار ممکن برای تمامی افرادی که حداقل یک بار نرم افزار دانلود کرده اند به شمار می رود چون شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در صفحات گوگل و سایت ها جستجو کنید و پس از باز کردن سایت های معتبر برای خرید و دانلود فایل مورد نظر را با حجم دلخواه برای دستگاهی که قرار است از آن استفاده کنید اقدام کنید و فیلتر شکن هایی همچون فیلتر شکن cloud vpn را دانلود کنید.

آیا برای استفاده از این فیلترشکن نیاز به ساخت اکانت است؟

دانلود cloud VPN با لینک مستقیم از سایت های اینترنتی و برنامه های فروش و دانلود نرم افزار امکان پذیر است چون افراد می توانند بدون هیچ اکانت و ساخت حساب شخصی بدون هیچ اضافه کردن حریم خصوصی وارد این فیلتر شکن شوند و هر زمان که اراده کردند به دانلود Cloud VPN برای اندروید با لینک مستقیم و همچنین دانلود برای دستگاه های آیفون بپردازند.

سرعت فیلترشکن cloud vpn چگونه است؟

سرعت cloud vpn در ابتدای ساخت و نشر آن به حدی بود که با هیچ فیلتر شکن دیگری قابل مقایسه نبود و هیچ فیلتر شکنی نمی توانست جای آن را پر کند اما مدتی است که این فیلتر شکن سرعت کمتری به کاربران ارائه می دهد و برخی از زمان‌های خلوت تر سرعت زیادی را به کاربران هدیه می دهد. سرعت این برنامه در حد متوسط و امتیاز سطح وسط قرار دارد و نمی توان در مورد ثابت بودن آن هیچ نظریه ای را اعلام کرد چون ثباتی ندارد.

آیا برای استفاده از فیلترشکن cloud vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

برای فیلتر شکن cloud vpn و در هنگام دانلود فیلتر شکن Cloud VPN برای اندروید و آیفون و راه اندازی آن به عنوان یک برنامه مورد استفاده برای تمامی کاربران نیاز به وارد کردن هیچ سروری نیست چون گزینه ای برای این امکان وجود ندارد و درون برنامه هیچ آپشنی وجود ندارد چون داخل آن سرور های مشخص شده هستند.

استفاده از این vpn رایگان است؟

استفاده از این فیلتر شکن و تمامی قابلیت های اتصال امن آن رایگان می باشد و نیازمند پرداخت هیچ هزینه ای به هیچ کاربری نمی باشد. این برنامه مشابه دیگر فیلتر شکن ها است و فقط تفاوت کمی دارد که این تفاوت ها برای تشخیص ظاهر آن نسبت به دیگر برنامه ها می باشد. cloud vpn در گروه برنامه های رایگان کاربردی قرار دارد که از زمان ساخت آن مدت ها می گذرد اما باز هم این برنامه به همان نحو قبلا مجانی می باشد و این چیزی است که باعث شده تا محبوبیت دو چندانی در بین مردم به دست آورد.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن cloud vpn چیست؟

سیستم عامل کامپیوتر و دستگاه های موبایل برای این برنامه تعیین شده است و باید حتما نسخه مرتبط با دستگاه خود را دانلود کنید در غیر این صورت عملکرد این برنامه دچار اختلال خواهد شد. این برنامه نسخه های مختلفی برای ویندوز های قدیمی و جدید و گوشی های موبایل مختلف ارائه داده است که این نکته در مورد کمتر برنامه ای وجود دارد. فیلتر شکن cloud vpn سیستم عامل های مختلف جهانی را پوشش می دهد و برای همه سرعت یکسانی دارد که می تواند بدون قطعی و مشکلات محدویت شما را به شبکه های جهانی وصل کند. بهترین نسخه سیستم عامل ویندوز 10 و برای اندروید 12 می باشد.

 

آیا فیلترشکن cloud vpn دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

دانلود Cloud VPN PRO جدید ترین نسخه آپدیت شده این نرم افزار می باشد که امکانات جدید تری را ارائه داده است اما باید توجه داشته باشیم که این نسخه هم امکان خرید و فروش اشتراک پریمیوم را ندارد و فقط شما می توانید به صورت عمومی از سرور های داخل برنامه و گزینه های عمومی آن که همه کاربران استفاده می کنند بهره ببرید. هیچ نسخه ای از این برنامه وجود ندارد که پریمیوم داشته باشد و اگر قصد استفاده از این امکان را دارید باید از دیگر فیلتر شکن های معروف داخلی و خارجی استفاده کنید.

نصب و راه اندازی فیلترشکن cloud vpn چگونه است؟

بسیاری از افراد این نگاه را دارند که فیلتر شکن cloud vpn چون نام انگلیسی دارد پس حتما برای راه‌ اندازی آن نیازمند وارد کردن گزینه‌ های خارجی و کلمات خارجی می باشد که در ادامه باید به این نکته اشاره کنیم که این وی پی ان هیچ شروع و راه اندازی سختی ندارد و فقط باید شبیه دیگر برنامه‌ های قدیمی اصلی ترین موارد را وارد کنید و در نهایت به قسمت سرور ها بروید و با انتخاب سرور مد نظر خود این برنامه را راه اندازی کنید و از اتصال بین المللی لذت کافی را ببرید.

 

این فیلترشکن امکان آپدیت دارد؟

اصلی ترین امتیاز و قانون مثبتی که برای همه برنامه های کاربردی وجود دارد امکان آپدیت شدن آن ها در مدت زمان های کوتاه و امکانات و ویژگی های جدیدی است که به برنامه اضافه می شود و می تواند در بهتر شدن عملکرد کمک کند. فیلتر شکن cloud vpn جزء آن برنامه هایی است که در فاصله زمانی های کم آپدیت جدید خودش را نشر می دهد و به امکانات خود اضافه می کند. شما می توانید از طریق لینک های مستقیم و برنامه هایی همچون بازار و گوگل پلی و اپ استور آپدیت فیلتر شکن cloud را دریافت کنید.

5 / 5. 1

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

چگونه باید فیلتر شکن cloud vpn را دانلود کنیم؟

با جستجو نام فیلتر شکن cloud vpn در گوگل می توانید آن را پیدا کرده و دانلود کنید.

آيا نسخه های جدید فیلتر شکن cloud vpn امکان خرید اشتراک پریمیوم را دارد؟

هیچ نسخه ای از این فیلترشکن امکان خرید اشتراک ندارد.

بیشترین سرور های فیلتر شکن cloud vpn مختص کدام کشور ها هستند؟

بیشترین سرور های فیلتر شکن cloud vpn مختص کشور های اروپایی و آمریکایی لاتین هستند.

آيا برای فیلتر شکن cloud vpn آپشن اضافه کردن سرور وجود دارد؟

برای این وی پی ان هیچ امکان وارد کردن اطلاعات و سرور وجود ندارد.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد بررسی فیلترشکن cloud vpn به همراه سرورهای رایگان و لینک دانلود چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.