بارگذاری تصویر...

بهترین vpn ها این امکان را به کاربران می دهند تا بتوانند محرمانه و با سرعت بالا به سایت‌ ها و برنامه های فیلتر شده دسترسی داشته باشند. در این مقاله از وب سایت نبولا، به بررسی و معرفی بهترین وی پی ان ها خواهیم پرداخت و ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و محدودیت‌های هر یک را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا با بهترین انتخاب‌ ها در دنیای فیلترشکن آشنا شوید.

بهترین vpn های دنیا در سال 2023

بهترین vpn های دنیا در سال 2023 کدامند؟

در حال حاضر استفاده از اینترنت در بین مردم ایران بسیار رایج شده است. حال با توجه به طرحی که مدتی قبل در کشور تصویب شد اکثر برنامه ها و سایت ها مسدود شدند. از این رو خیلی از کاربران اینترنت به نرم افزار هایی مانند فیلترشکن روی آوردند تا به این گونه بتوانند فیلترینگ را دور بزنند.

حال در میان انبوه بی شماری از وی پی ان هایی که تا به اکنون ارائه شده اند، این روز ها برخی از وی پی ان ها در لیست بهترین vpn های دنیا در سال 2023 برای دور زدن فیلترینگ قرار گرفته اند که در ادامه می خواهیم به معرفی این وی پی ان ها بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه نبولا vpn باشید.

فیلترشکن nebula

فیلترشکن nebula یکی از پرسرعت ترین وی پی ان ها است که خدمات رایگان وی پی ان ارائه می دهد. برای استفاده از این فیلترشکن به هیچ گونه پیکربندی احتیاج ندارید و استفاده آسانی دارد. این فیلترشکن بسیار امن است و می تواند بسیاری از سایت ها و برنامه های مسدود شده را باز کند. هم چنین به عنوان بهترین فیلتر شکن حال حاضر شناخته می شود.

فیلترشکن شیر

این روز ها فیلترشکن شیر در لیست بهترین فیلترشکن برای دور زدن فیلترینگ قرار گرفته است، چرا که کاربران می‌ توانند با استفاده از این وی پی ان به صورت محرمانه و بدون هیچگونه محدودیتی با سرعت بالا از اینترنت و تمام سایت ها و برنامه هایی که فیلتر شده است استفاده کنند.

فیلترشکن v2ray

فیلترشکن v2ray از پروتکل‌ های مختلفی برای ارتباط با سرور استفاده می‌ کند. هم چنین این وی پی ان از رمزنگاری قدرتمندی برای افزایش امنیت ارتباطات استفاده می‌ کند. کاربران با استفاده از فیلترشکن V2Ray، می‌ توانند از اینترنت با حریم خصوصی و امنیت بسیار بالا استفاده کنند. هم چنین این وی پی ان به عنوان بهترین vpn ایران شناخته می شود.

اکسپرس وی پی ان

وی‌ پی‌ ان اکسپرس برنامه ای است که خدمات شبکه خصوصی مجازی را ارائه می‌ دهد. با استفاده از این وی پی ان کاربران می توانند به صورت کاملا امن و با سرعت بالا به اینترنت متصل شوند و به تمام برنامه ها و سایت های مسدود شده دسترسی داشته باشند. اکسپرس وی پی ان به عنوان بهترین vpn سال 2023 و بهترین فیلتر شکن جهان هم شناخته می شود.

نورد وی پی ان

نورد وی پی ان یک ارائه دهنده خدمات شبکه خصوصی مجازی است. نورد وی پی ان برای سیستم عامل هایی همچون ویندوز، برنامه‌ های تلفن همراه و هم چنین یک برنامه کاربردی برای اندروید تی‌ وی است و به عنوان بهترین vpn جهان شناخته می شود.

هات اسپات شیلد

هات اسپات شیلد برنامه ای است که به منظور ناشناس کردن دستگاه کاربر آدرس آی پی او را مخفی می‌ کند و اتصالی پرسرعت، امن، قابل اعتماد و هم چنین نامحدود بین دستگاه کاربر و سایت‌ ها و برنامه‌ ها برقرار می‌ کند.

فیلترشکن لنترن

لنترن نوعی فیلترشکن همتا به همتای متن‌ باز و هم چنین رایگان است که بر اساس طرحی از شرکت غیرانتفاعی (brave new software) به منظور مبارزه با سانسور اینترنت و دستیابی افراد به اینترنت آزاد ارائه شده است و این روز ها به عنوان بهترین vpn سال 2023 شناخته می شود.

فیلترشکن سایفون

فیلترشکن سایفون برنامه ای است که برای دور زدن سانسور از تکنولوژی VPN, SSH è HTTP و پروکسی استفاده می کنند. این وی پی ان یک برنامه متن باز است که در واقع یک شبکه از هزاران سرور پروکسی با موقعیت جغرافیایی مختلف است که به کاربران اینترنت امکان دور زدن فیلترینگ را می‌ دهد و این روز ها به عنوان بهترین vpn دنیا شناخته می شود.

فیلترشکن بیوبیو

فیلترشکن بیوبیو از جمله وی پی ان های قوی و مناسب برای کاربران اینترنت است که به صورت رایگان ارائه شده است. فیلترشکن بیوبیو یکی از بهترین نرم افزار هایی است که می توان توسط آن فیلترینگ را دور زد و به عنوان بهترین فیلترشکن 2023 معرفی شده است. هم چنین بهترین وی پی ان برای ایران هم محسوب می شود.

گپ وی پی ان

گپ وی پی ان نرم افزاری است که کاربران با استفاده از این نرم‌ افزار می توانند به تمام برنامه ها و سایت هایی که مسدود شده اند دسترسی داشته باشند. این وی پی ان از سرعت و امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

امنیت بهترین vpn های دنیا چگونه است؟

بهتر است بدانید معمولا زمانی که یک کاربر اینترنتی می خواهد یک وی پی ان را انتخاب کند یکی از مواردی که در هنگام انتخاب وی پی ان به آن توجه می‌ کند امنیت آن می باشد، چرا که یکی از اصول مطمئن برای هر وی پی ان امنیت آن به شمار می رود.

حال یکی از مهم ترین دلایلی که این روز ها بهترین vpn های دنیا از محبوبیت زیادی برخوردار شده اند و خیلی از کاربران اینترنتی تمایل دارند تا از این وی پی ان ها استفاده کنند امنیت آن ها می باشد. کاربران با استفاده از این وی پی ان ها با سرعت بالا و ایمنی کامل و اجازه غیرمجاز و دسترسی غیرمجاز برنامه های کاربر می توانند به تمام شبکه های اجتماعی و سایت های پربازدید دسترسی داشته باشند.

این وی پی ان ها دسترسی غیر مجاز به برنامه های کاربر و اطلاعات شخصی کاربر را ندارند و در کنار این که دارای سرور های بی شماری هستند، اما با این حال هویت کاربر همچنان ناشناخته می ماند و هیچکس اطلاعاتی از لوکیشن و هویت کاربر را نخواهد داشت.

بهترین vpn رایگان دنیا کدام است؟

در حال حاضر اکثر مردم در روز از اینترنت استفاده می‌ کنند. حال با توجه به این که اکثر برنامه ها و سایت ها مسدود شده اند، به همین دلیل خیلی از کاربران اینترنت برای دور زدن فیلترینگ از وی پی ان استفاده می‌ کنند. حال این روز ها وی پی ان های متعددی به صورت کاملا رایگان ارائه شده اند.

حال از بهترین فیلتر شکن رایگان دنیا می توان به: نبولا و تاینی وی پی ان، فیلترشکن لنترن، فیلترشکن سایفون، فیلترشکن بیوبیو، فیلتر شکن Vpnify، فیلتر شکن Proton VPN و … اشاره کرد. حال این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود بهترین vpn رایگان دنیا و یا دانلود بهترین فیلتر شکن برای اندروید رایگان با لینک مستقیم و هم چنین دانلود بهترین فیلتر شکن برای ای او اس رایگان با لینک مستقیم کافی است تا به سایت های مربوطه که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید.

قیمت اشتراک و خرید بهترین vpn جهان چقدر است؟

در حال حاضر خیلی از افراد برای این که بتوانند با سرعت بالا و امنیت کامل به اینترنت متصل شوند تمایل دارند تا به خرید بهترین وی پی ان‌ های جهان بپردازند. حال یکی از سوالاتی که برای خیلی از آن ها به وجود می‌ آید، این است که قیمت اشتراک و خرید بهترین vpn پولی چقدر است؟

در این باره بهتر است که بدانید قیمت این وی پی ان‌ ها به عواملی بستگی دارد و متفاوت می‌ باشد. به همین دلیل نمی‌ توان به صورت کلی قیمت آن ها را بیان کرد. اما با این حال اگر شما به سایت رسمی وی پی ان مورد نظر خود مراجعه نمایید می‌ توانید اطلاعات کاملی در رابطه با قیمت اشتراک و یا قیمت خرید آن بدست آورید و در صورت تمایل به خرید وی پی ان مورد نظر خود اقدام نمایید.

چگونه می توانیم بهترین vpn های دنیا در سال 2023 را دانلود کنیم؟

در حال حاضر بهترین vpn ها به برنامه های محبوب و پرطرفدار تبدیل شده اند که با توجه به امکانات و ویژگی‌ هایی که در اختیار کاربران خود قرار می دهند، خیلی از افراد تمایل دارند تا به دانلود آن ها بپردازند و با استفاده از این وی پی ان ها فیلترینگ را دور بزنند.

حال این موضوع را هم باید افزود که در عصر مدرن روش های متعددی برای جستجو و دانلود این وی پی ان ها وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود و یا حتی عباراتی همچون دانلود فیلتر شکن قوی و بدون قطعی برای اندروید و ای او اس، دانلود مستقیم فیلترشکن پرسرعت قوی جدید و … را جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و سایت های متعددی برای شما نمایش خواهد یافت.

حال با مراجعه به هر کدام از این سایت ها می توانید به دانلود این وی پی ان ها بپردازید و پس از نصب این برنامه ها بر روی سیستم مورد خود نظر خود به دور زدن فیلترینگ بپردازید. هم چنین می توانید برای دانلود بهترین فیلتر شکن برای اینستاگرام از بازار هم استفاده کنید.

البته ناگفته نماند که اگر شما به سایت رسمی وی پی ان مورد نظر خود هم مراجعه نمایید، می توانید به دانلود نرم افزار آن اقدام کنید. هم چنین با مراجعه به کانال های مربوطه که در تلگرام موجود هستند هم می توانید با توجه به سیستم عامل خود به جستجو و دانلود نرم افزار این برنامه ها بپردازید.

بهترین vpn برای آیفون

در حال حاضر خیلی از کاربران اینترنت از سیستم عامل آیفون استفاده می‌ کنند. به همین دلیل این روز ها وی پی ان های متعددی برای سیستم عامل آیفون (ios) طراحی و ارائه شده اند که از کیفیت بسیار بالایی هم برخوردارند و در لیست بهترین vpn ها برای آیفون قرار گرفته اند. حال در ادامه قرار است به معرفی بهترین فیلترشکن برای این سیستم عامل بپردازیم. لازم به ذکر است که در میان این وی پی ان‌ ها، نبولا و شیر که در بخش های قبلی نیز معرفی شدند به عنوان بهترین فیلترشکن ها برای آیفون معرفی شده اند.

  • فیلتر شکن X-VPN: با فیلتر شکن X-VPN کاربران می توانند به صورت ایمن و خصوصی در وب گشت و گذار کنمد. کاربران با استفاده از فیلتر شکن X-VPN می توانند با یک اتصال سریع و پایدار از حریم خصوصی آنلاین خود محافظت کنند. X-VPN به عنوان بهترین vpn حال حاضر شناخته می شود. یکی از ویژگی‌ های خوب این وی پی ان امنیت بالای آن می باشد تا به این گونه کاربران بتوانند با خیال راحت به اینترنت متصل شوند
  • فیلتر شکن Betternet : فیلتر شکن Betternet بهترین سرویس پروکسی VPN برای محافظت از حریم خصوصی کاربران است. این وی پی ان اتصال دستگاه کاربر را در زمانی که به هات اسپات های WiFi عمومی و یا شبکه های داده سلولی متصل است، ایمن می کند. گذرواژه ها و اطلاعات شخصی کاربران ایمن هستند و آن ها در برابر حملات هکر ها محافظت می شوند.
  • فیلتر شکن Thunder VPN رمزگذاری اینترنت کاربر را رمزگذاری می کند تا اشخاص ثالث نتوانند فعالیت آنلاین او را ردیابی کنند. این موضوع باعث می شود امنیت کاربر بیشتر از یک پروکسی معمولی باشد و به این گونه امنیت اینترنت او را ایجاد می کند، به ویژه زمانی که از Wi-Fi رایگان عمومی استفاده می کند. کیفیت این وی پی ان نیز بسیار عالی است و با وصل شدن به سرور های مختلف به اینترنت وصل می شود.

بهترین vpn برای اندروید

در حال حاضر اکثر کاربران اینترنت از سیستم عامل اندروید استفاده می‌ کنند. استفاده از سیستم عامل اندروید در میان مردم بسیار رایج و متداول است. به همین دلیل در حال حاضر وی پی ان‌ های متعددی با کارایی های مختلف برای سیستم عامل اندروید ساخته و ارائه شده‌ اند. حال در ادامه قرار است به معرفی این وی پی ان‌ ها بپردازیم. ناگفته نماند که در میان این وی پی ان‌ ها برخی از فیلترشکن ها همچون نبولا و شیر به عنوان بهترین وی پی ان‌ های اندروید شناخته می‌ شوند.

  • فیلتر شکن Vpnify: فیلتر شکن vpnify یک پروکسی VPN برای باز کردن قفل رایگان برای سیستم عامل اندروید است . با استفاده از وی پی ان Vpnify کاربران می توانند محدودیت های جغرافیایی را برای یوتیوب، مرورگر خود بدون محدودیت باز کنند. Vpnify یک شبکه خصوصی مجازی کاملاً نامحدود و رایگان می باشد که تنها با لمس دکمه آن، اتصال سریع برقرار می شود.
  • فیلتر شکن Proton VPN: پروتون یک وی پی ان امن و قابل اتکایی ارائه می‌ کند که به راحتی می‌ توان از آن استفاده کرد. این وی پی ان را Proton Mail ساخته‌ اند. این وی پی ان دارای امنیت بسیار بالایی هم می باشد. فیلتر شکن Proton VPN به یکی از بهترین وی پی ان های دنیا تبدیل شده است که از سرعت و کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است.
  • فیلتر شکن Turbo VPN: با استفاده از فیلتر شکن توربو وی پی ان می توانید از روی همه موانع اینترنتی عبور کنید و ساعت‌ ها بدون نگرانی از قطع شدن اتصال، از گردش در وب‌ سایت‌ ها لذت ببرید. فیلتر شکن Turbo VPN هویت کاربر را ناشناخته نگه می دارد و هیچ کس اطلاعاتی از لوکیشن و هویت کاربر را نخواهد داشت. در حال حاضر فیلتر شکن Turbo VPN به عنوان بهترین vpn حال حاضر شناخته می شود.

بهترین vpn ها برای ویندوز کدامند؟

با توجه به این که در حال حاضر خیلی از کاربر اینترنت از لپ‌ تاپ و کامپیوتر استفاده می‌ کنند، به همین دلیل این روز ها وی‌ پی‌ ان‌ های متعددی برای ویندوز هم ارائه شده اند. حال در ادامه قرار است به معرفی بهترین vpn ها برای ویندوز بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید. لازم به ذکر است علاوه بر این وی پی ان ها، در حال حاضر فیلترشکن های شیر و نبولا به عنوان بهترین فیلترشکن ویندوز شناخته می شوند.

 

  • فیلترشکن Hoxx یکی از قوی ترین و بهترین فیلترشکن های روز دنیا محسوب می شود که با توجه به امکاناتی که دارد در میان کاربران اینترنتی از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. حال از مهم ترین ویژگی های این وی پی ان می توان به داشتن سرور در کشور‌ های مخلتف و سرعت و امنیت بالای آن اشاره کرد.
  • فیلتر شکن WindScribe برنامه ای است که Wifi را ایمن می کند و به کاربر کمک می کند از حریم خصوصی خود به صورت آنلاین محافظت کند. بهترین قسمت این وی پی ان استفاده رایگان و امنیت بالای آن می باشد.
  • فیلترشکن 1.1.1.1 برنامه رایگان است که اینترنت کاربران را خصوصی تر می کند. با استفاده از وی پی ان 1.1.1.1 کاربران می توانند به صورت امن و با سرعت بالا به گشت و گذار در وب سایت ها بپردازند.

برای استفاده بهترین vpn های دنیا نیاز به ساخت حساب کاربری است؟

بهتر است بدانید که در حال حاضر بهترین vpn های دنیا با امکانات و آپشن‌ های مختلفی ساخته و ارائه شده‌ اند و از امکانات یکسانی برخوردار نمی‌ باشند. حال این موضوع را هم باید افزود که برخی از بهترین vpn های دنیا برای استفاده نیاز به ساخت حساب کاربری دارند و در مقابل برخی دیگر نیاز به ساخت حساب کاربری ندارند.

حال ناگفته نماند که معمولاً بهترین vpn هایی که به صورت پولی ارائه می‌ شوند نیاز به ساخت حساب کاربری دارند. اما با این حال اگر به سایت رسمی وی پی ان مورد نظر خود مراجعه نمایید می‌ توانید در این باره اطلاعات کاملی را به دست آورید.

بهترین vpn برای ایرانسل کدام ساخت؟

به نظر می‌ رسد که بعضی از وی پی ان‌ ها برای یک سری از خطوط مانند ایرانسل کاربردی‌ تر و بهتر هستند. از این رو کاربرانی که از ایرانسل استفاده می‌ کنند، می‌ توانند با متصل شدن به این وی پی ان‌ ها با سرعت و کیفیت بهتری به دور زدن فیلترینگ بپردازند. حال از بهترین وی پی ان ها برای ایرانسل می توان به: شیر vpn، نبولا، هات اسپات شیلد، فیلترشکن لنترن، فیلترشکن سایفون، فیلترشکن بیوبیو و … اشاره کرد.

حال این موضوع را هم باید افزود که اگر از ایرانسل استفاده می‌ کنید و تمایل دارید تا به دانلود یکی از این وی پی ان‌ ها بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به سایت رسمی وی پی ان مورد نظر خود مراجعه نمایید. هم چنین با مراجعه به برخی از سایت‌ های مربوطه در اینترنت هم می‌ توانید به راحتی به دانلود این وی پی ان‌ ها بپردازید.

بهترین vpn برای همراه اول کدام است؟

در قسمت قبل بیان کردیم که برخی از وی پی ان ها برای ایرانسل کاربردی تر و بهتر هستند. حال این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر کاربرانی که خط اینترنتی آن ها همراه اول است نیز انتخاب‌ های زیادی برای وی پی ان دارند.

دلیل آن نیز این موضوع می باشد که این روز ها وی پی ان های متعددی که برای همراه اول مناسب هستند ارائه شده اند. حال از این وی پی ان ها می توان به: VPN Proxy Supernet، TunnelBear، فیلترشکن nebula، فیلترشکن شیر، hide.me و … اشاره کرد. می توانید با مراجعه به سایت های مربوطه به دانلود هر کدام از این وی پی ان ها بپردازید.

0 / 5. 0

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

بهترین vpn های سال 2023 کدام اند؟

از بهترین vpn های سال 2023 می توان به: فیلترشکن nebula، فیلترشکن شیر، فیلترشکن v2ray، اکسپرس وی پی ان، نورد وی پی ان، هات اسپات شیلد، فیلترشکن لنترن، فیلترشکن سایفون، فیلترشکن بیوبیو، گپ وی پی ان و برخی دیگر اشاره کرد.

امنیت بهترین vpn ها چگونه است؟

معمولا این وی پی ان ها از امنیت بالایی برخوردار هستند و اجازه غیر مجاز و دسترسی غیر مجاز به برنامه های کاربر و اطلاعات شخصی کاربر را ندارند و اطلاعات دیتای کاربر با استفاده از آن ها به سرقت نمی‌ رود و امن می ماند.

چگونه می توان به دانلود بهترین vpn ها پرداخت؟

روش های مختلفی برای جستجو و دانلود این وی پی ان ها وجود دارد. به عنوان مثال اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد. هم چنین اگر به سایت رسمی وی پی ان مورد نظر خود هم مراجعه نمایید، می توانید به دانلود نرم افزار آن اقدام کنید.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد بهترین vpn رایگان ❤️ معرفی 10 مورد از بهترین فیلترشکن های دنیا چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.