فیلترشکن turbo vpn چگونه نرم افزاری است و چه سرعتی دارد؟ نرم افزار های بسیار زیادی برای دستگاه های مختلف وجود دارند که هر کدام به طور تخصصی کاربرد های جداگانه ای دارند و مختص یک دستگاه مشخص می باشند. درست است که تعداد نرم افزار های موجود بسیار زیاد می باشد اما باید توجه داشت که همه این موارد برای شما کاربردی نیست و شما باید با توجه به نیازی که دارید اپ مورد نظر را پیدا کنید و از آن استفاده کند.یکی از نیاز های اصلی این روز های جامعه برای تمامی قشر ها استفاده از برنامه هایی هستند که به خارج از ایران متصل هستند و باید حتما بدون محدودیت از آن ها استفاده کرد.

حتی برخی از شغل های امروزی نیز فقط با استفاده از موبایل و سیستم انجام می شوند و برخی از کاربران از این راه کسب درآمد می کنند. پس حتما باید قبل از هر اقدام مهمی تمامی نکات ضروری را رعایت کنید و برنامه های مورد نظر را دانلود کنید و آن ها را نصب کنید، سپس برای انجام عملیات مهم تر اقدام کنید. در ادامه به فیلتر شکن خرگوش نارنجی توربو که یکی نرم افزار های معروف و کاربردی حال حاضر می باشد اشاره می کنیم تا کسانی که برای اقدامات مهم روزانه و حرفه ای خود به آن نیاز دارند با کاربرد آن آشنا باشند.

معرفی فیلترشکن turbo vpn

معرفی فیلترشکن turbo vpn

فیلترشکن خرگوش برنامه ای است که افراد برای رفع محدودیت ها و اتصال بین المللی اینترنت از آن استفاده می کنند و برای برنامه های مختلفی همچون تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و حتی برخی از نرم افزار های شغلی استفاده می کنند و نیاز های روزمره خود را برطرف می کنند. قابلیت های این برنامه فقط برای رفع مشکلات قطعی نت می باشد و هیچ کاربرد دیگری ندارد پس اگر کار دیگری ندارید اقدام به دریافت این برنامه نکنید.

همه برنامه ها و نرم افزار های ارائه شده کاربرد مشخصی دارند که ممکن است مورد نیاز همه کاربران نباشد پس باید با توجه به نیازی که دارید اقدام کنید تا بتوانید کار های مشخص خود را انجام دهید. vpn توربو جزء نرم افزار های قدیمی است که سال های خیلی زیادی است در دسترس عموم قرار گرفته است و کل جمعیت ایران نام او را می شناسند. در زمان گذشته که محدودیت ها به شکل حال حاضر نبود هم این فیلتر شکن ساخته شده بود و مورد استفاده قرار می گرفت.

این برنامه شهرت بسیار زیادی دارد و به گونه ای در بخش قدیمی ترین وی پی ان های داخل ایران قرار دارد که محبوب بوده است و امتیاز زیادی در بین کاربران داشته است. این فیلتر شکن می تواند برای شهر های مختلف ایران کاربرد داشته باشد و هیچ گونه آسیبی به موبایل و یا سیستم شما نرساند. این فیلتر شکن با نام دیگر خرگوش شناخته می شود و بسیاری از افراد او را با این عنوان می شناساند.

فیلترشکن turbo vpn دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

فیلتر شکن خرگوش سرور های کشور های مختلف را دارد و این قابلیت را به شما می دهد که به انتخاب خود آن را تغییر دهید و مجددا سرور جدید را متصل سازید. سرور هایی که این فیلتر شکن پوشش می دهد سرور های مشهوری که بهترین عملکرد در این برنامه را دارند مربوط به کشور های. ترکیه. ارمنستان. آمریکا. انگلستان و.. می باشد که افراد از آن ها استفاده می کنند این برنامه قابلیت های خوبی دارد که می تواند برای کاربران کار ها را ساده تر کند و نیاز آن ها برای تنوع و انتخاب بر طرف سازد.

آیا فیلترشکن turbo vpn معتبر و مطمئن است؟

همان طور که اشاره کردیم فیلتر شکن turbo یکی از قدیمی ترین نرم افزار های مورد استفاده می باشد که سال های زیادی است اعتماد ایرانی ها را جلب کرده است و جزء پر طرفدار ترین وی پی ان های داخل کشور می باشد. این برنامه کاملا معتبر است و اگر شما هنگام دانلود آن مطالب گفته شده در مورد آن را مطالعه کنید به خوبی می توانید این مورد را از توضیحات و رضایت کاربران را درک کنید. این برنامه به طوری طراحی شده که بعد از مدتی که از آن استفاده می کنید یکی از طرفداران جدی او می شوید و می توانید قابلیت های امنیت بالای آن را درک کنید.

این وی پی ان مطمئن است و هیچ گونه مزاحمت و اختلالی را برای شما ایجاد نمی کند پس در نتیجه می توان این برنامه را برنامه ای ایمن شمرد که برای مدت ها می تواند کمک کننده باشد و کاربران مختلف تمامی نقاط را پوشش دهد. این برنامه در گروه بهترین برنامه های قابل اعتماد می باشد که شما می توانید آن را به دوستان خود پیشنهاد دهید و حتی رضایت آن ها را نیز در این راه جلب کنید.

 

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

فیلتر شکن خرگوش لینک مستقیم و غیر مستقیم برای دانلود آن ارائه داده است که کار کاربران برای دریافت آن تا حد زیادی آسان می شود. این برنامه شناخته شده است و چند سالی است که وجود دارد برای همین دریافت آن به راحتی برای همه ممکن می باشد. نکته ای که برای دانلود آن وجود دارد این است که باید اینترنت داخلی قوی داشته باشید تا بتوانید فایل آن را بارگیری کنید و به راحتی نسخه مورد نظر خود را دریافت کنید.

این فیلتر شکن را به روش‌های مختلف از برنامه های گوناگون می توانید دریافت کنید و این موضوع فقط به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. برنامه هایی همچون بازار، مایکت، گوگل پلی و اپ استور برای دانلود این برنامه وجود دارند که دسترسی شما را برای آن راحت تر می کند. شما می توانید نام آن را جستجو کنید و سپس به نسخه دلخواه خود دسترسی پیدا کنید و بعد از آن فایل متناسب با دستگاه خود را دانلود کنید و بعد بر روی دستگاه خود نصب کنید.

این برنامه برای ذخیره سازی نیاز به حجم و اینترنت می باشد و بدون این امکانات نمی توانید آن را ذخیره سازی کنید. برای هر برنامه ای سایت‌های مرتبطی وجود دارد که شما می توانید به آن ها رجوع کنید.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

این فیلتر شکن در نسخه های ابتدایی فیلتر شکن ارائه شده است و هیچ گونه اکانتی برای استفاده از آن وجود ندارد. فیلتر شکن توربو بدون اکانت وجود دارد و کاربرد عمومی برای اتصال دارد به همین دلیل شما نمی توانید به صورت اختصاصی نیز اکانت خریداری کنید. برخی از فیلتر شکن ها در ابتدا کاربرد جداگانه دارند که حتما باید عملیات جداگانه ای برای آن انجام شود اما وی پی ان خرگوش جزء آن دسته از مواردی می باشد که هیچ عملیات اختصاصی برای آن وجود ندارد و فقط باید فایل کامل آن را نصب کنید و تا مدت ها از آن به راحت ترین روش ممکن استفاده کنید.

برای این برنامه نیاز به ساخت اکانت نیس پس اگر در سایت و مقاله ای اشاره به اکانت شده است آگاه باشید که فقط شایع می باشد و هیچ اعتباری ندارد. برخی از سایت ها برای تبلیغات ادمین های خود و فیلتر شکن های خود اخبار نا معتبری را نشر می دهند که شما باید به صحت آن ها اطمینان نکنید و بهترین انتخاب خود یعنی نصب فیلتر شکن turbo vpn را داشته باشید. برای هیچ استفاده ای در نسخه های این نرم افزار هیچ عملیات سختی نیاز نخواهد بود.

این فیلترشکن با کدام شبکه خطوط اینترنتی عملکرد بهتری دارد؟

بهترین عملکردی که فیلتر شکن توربو می تواند داشته باشد برای خطوط همراه اول و مودم می باشد چون کسانی که مشاغل اینترنتی خود را انجام می دهند از این فیلتر شکن های قابل دسترس استفاده می کنند و عملکرد بهتری را نیز تجربه می کنند. البته که توربو برنامه ای گسترده و نوین می باشد و با اینکه سال های زیادی است ساخته شده اما هنوز هم به حد گذشته خود قابل توجه و قابل اهمیت می باشد و می تواند خدمات خودش را به تمامی اپراتور های فعال داخل ایرانی ارائه دهد.

این فیلتر شکن پوشش خوب و امنی دارد که برای تمامی دستگاه ها و اپراتور ها قابل استفاده می باشد. برخی از فیلتر شکن ها برای برخی از اپراتور های خاص در نظر گرفته شده اند و اگر شما با اپراتور خود که غیر مرتبط می باشد با آن وصل شوید دسترسی شما سخت و تقریبا غیر ممکن می باشد اما فیلتر شکن turbo vpn این گونه نیست و برای تمامی دستگاه ها و اپراتور های مختلفی که در ایران فعال هستند قابل استفاده می باشد. عملکرد بهتر آن را باید با مودم های سرعت بالایی که در منزل و یا محل کار دارید مشاهده کنید.

سرعت فیلترشکن turbo vpn چگونه است؟

سرعت برنامه توربو در مقایسه با دیگر برنامه ها که محاسبه شده است تا حدی قابل قبول می باشد و می تواند رتبه خوبی برای اتصال دریافت کند اما در مقایسه با فیلتر شکن های پولی و اشتراکی که اخیرا مورد توجه کاربران قرار گرفته است کمی قدرت پایین تری دارد. البته که نباید هیچ برنامه ای را با دیگر برنامه ها مقایسه کرد چون کارایی و مشخصات داخلی هر نرم افزار با دیگر اپ ها متفاوت می باشد و این موضوع در تمامی جهان ثابت شده است. این فیلتر شکن به تنهایی برای موبایل هایی که نسخه سیستمی قابل قبولی دارند سرعت بسیار خوبی دارد و می تواند روزانه اتصال سطح خوبی را برقرار کند.

سرعت این وی پی ان از گذشته تا به حال با پینگ مشخصی منتشر شده است و هنوز هم تا به حال هیچ تغییری در آن به وجود نیامده است. برخی از برنامه‌ها به مرور بی کیفیت می شوند اما فیلتر شکن turbo vpn بر خلاف دیگر فیلتر شکن ها هیچ تغییری نداشته است و کیفیت گذشته خودش را حفظ کرده است. این برنامه جزء قدیمی ترین و با سابقه ترین اپ های موبایل به شمار می رود که از جهات مختلف کاربردی می باشد.

آیا برای استفاده از فیلترشکن turbo vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

برای استفاده همیشگی از برنامه فیلتر شکن turbo vpn نیاز به وارد کردن سرور جداگانه ای نیست و شما می توانید از امکانات داخل برنامه استفاده کنید. برای استفاده از فیلتر شکن هایی که نیاز به امکانات خارجی نیستند می توانید از ویژگی های مشخص شده آن استفاده کنید. این برنامه راحت تر از دیگر برنامه ها می باشد و برای اتصال جهانی لازم به وارد کردن سرور دیگری نمی باشد. درون این برنامه سرور های کشور های مختلف وجود دارد و شما می توانید با توجه به خصوصیات دستگاه خود و همچنین اپراتوری که از آن استفاده می کنید کشور مورد نظری که بهتر و سریع تر وصل می شود را انتخاب کنید.

این برنامه یکی از قدیمی ترین و بهترین برنامه‌های مشهوری است که طراحی آن ساده و راحت است و کسانی که تجربه زیادی ندارند می توانند به سرعت استفاده از آن را آموزش ببیند توربو برنامه امنی می باشد پیچیدگی ندارد و می توانید با یک دکمه ساده و کلیک بر روی آن سرور را متصل سازید و تا مدت زمان مشخص آن را تغییر ندهید. این برنامه قابلیت این را ندارد که شما سرور های کانفیگ دیگر برنامه ها را وارد آن کنید.

استفاده از این vpn رایگان است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که این فیلتر شکن رایگان می باشد و برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد. این فیلتر شکن از ابتدا فایلی رایگان در اختیار کاربران قرار داده است که همه بتوانند بدون هیچ هزینه ای از آن استفاده کنند. این برنامه قابلیت های خودش را رایگان در اختیار مردم قرار داده است تا همه افراد جامعه در هر قشری بتوانند از آن استفاده کنند.

این برنامه پولی نیست و حتی برای سرور های داخل آن نیز هیچ هزینه ای نباید پرداخت کرد. این برنامه فقط برای دانلود و یا خرید اول آن نیازمند پرداخت هزینه برای نت می باشد و باید برای نصب آن باید هزینه کمی داشته باشید اما برای ادامه کار های آن و انجام عملیات مشخصی که درون آن وجود دارد نیازمند هیچ پول دیگری نیست.

این نرم افزار یکی از قدیمی ترین برنامه های معروف ایرانی است که برنامه نویس های با مهارت آن را برای اتصال کاربران ایرانی به طور راحتی قرار داده اند. این وی پی ان به عنوان یک نرم افزار کاربردی که هیچ نقصی ندارد و می تواند امنیت را رایگان برای کاربران فراهم کند شناخته شده است که چندین سال است همان گونه که بوده است قابل استفاده می باشد.

 

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن turbo vpn چیست؟

برای نصب و راه اندازی برنامه هایی که کارایی مهم تری دارند و نسبت به دیگر برنامه ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند باید حداقل یک سیستم عامل سطح متوسط وجود داشته باشد تا شما بتوانید از قابلیت های برنامه مورد نظر بدون ایراد استفاده کنید. فیلتر شکن turbo vpn یک وی پی ان حد وسط می باشد که خیلی پیچیده نیست. برای استفاده از آن شما می توانید از اندروید 8 به بالا که عملکرد بهتری دارد استفاده کنید و همچنین می توانید از سیستم عامل آیفون، سیستم عامل کامپیوتر هر دستگاهی که به اینترنت وصل می شود استفاده کنید و لذت ببرید.

این فیلتر شکن به طوری طراحی شده است که می تواند برای اکثریت افراد جامعه مورد استفاده قرار گیرد و هیچ مشکلاتی در هنگام اتصال به وجود نیاورد. این فیلتر شکن به عنوان قوی ترین و امن ترین فیلتر شکن رایگان در سطح دیگر برنامه ها شناخته شده است که سال های زیادی است هیچ نقصی در آن وجود نداشته است. برای دانلود آخرین نسخه آن بهتر است سیستم بروزی داشته باشید تا کارایی آن را بهتر از قبل درک کنید و برای مدت زمان طولانی تری برنامه های سنگین اینترنتی را بارگیری کنید.

 

آیا فیلترشکن turbo vpn دارای هم می باشد؟

این برنامه جزء برنامه های قدیمی می باشد که در زمان ساخت و طراحی آن هیچ اشتراک پریمیومی وجود نداشت و فقط سرور های داخلی برنامه امکان اتصال آن را فراهم می کردند. این برنامه هنوز هم با گذشت سال های زیاد از ساخت آن به همان روش وجود دارد و حتی نسخه های جدید آن اشتراک پریمیوم ندارد. فیلتر شکن turbo vpn برنامه ای رایگان می باشد که امکانات داخلی آن رایگان ارائه شده اند.

اشتراک و سرور های خصوصی فقط برای فیلتر شکن هایی مورد استفاده می باشد که پولی هستند و افراد به صورت جداگانه و شخصی از قابلیت های آن ها استفاده می کنند اما فیلتر شکن خرگوش برنامه ای عمومی به شمار می رود که برای تعداد زیادی از افراد به دلیل صورت همزمان خدمات ارائه می کند.

این فیلتر شکن قوی طوری در این سال های سوابق خود وجود داشته است که بدون هیچ امکانات پیچیده ای برای کاربران قابل اهمیت می باشد و توجه افراد داخل ایران که مشکلات محدودیت قطعی نت بین المللی را دارند را جلب کرده است. سازنده این برنامه فردی باهوش بوده است که توانسته با کمترین امکانات بهترین نسخه از هوش خودش را ارائه دهد و محبوب باقی بماند.

نصب و راه اندازی فیلترشکن turbo vpn چگونه است؟

نصب و راه اندازی فیلتر شکن turbo vpn دقیقا شبیه دیگر نرم افزار هایی است که همه ما سال های زیادی است از آن ها استفاده می کنیم و چندین بار آن ها را چندین بار حذف نصب و دوباره نصب می کنیم می باشد. این برنامه برای نصب نیازمند کمی فضای ذخیره سازی و حجم اینترنتی می باشد که شما بتوانید فایل آن را وارد موبایل خود کنید. پس از آن شما باید آن را نصب کنید و با دکمه های مشخص شده آن را راه اندازی کنید.

برای نصب این برنامه رایگان است و به همین دلیل هیچ تنظیمات خاصی برای راه اندازی و استفاده از آن وجود ندارد. راه اندازی این نرم افزار توسط خود شما به تنهایی امکان پذیر می باشد و شما نیاز به کمک هیچ فردی ندارید. یکی از نکات قابل توجهی که برای نصب این برنامه قابل اهمیت می باشد این موضوع است که هیچ رمز و اتصالی با دستگاه وجود ندارد چون می توان بدون نیاز به این موارد از آن استفاده کرد.

این فیلترشکن امکان آپدیت دارد؟

همه برنامه ها امکان آپدیت شدن را دارند و شما می توانید پس از آن که نسخه قدیمی دستگاه خود منسوخ شده بود برای دانلود نسخه جدید اقدام کنید و فایل جدید ارائه شده را دانلود کنید. این برنامه چون رایگان می باشد و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند شلوغ تر می باشد و تعداد افراد زیادی به طور همزمان به سرور های داخلی آن متصل می شوند بنابراین در سرعت زمان بیشتری منسوخ می شود و نسبت به دیگر برنامه ها قدیمی تر می شود، بنابراین سازنده آن و مدیران سایت های معتبر اینترنتی و فروش نرم افزار ها آپدیت های جدید این برنامه را برای عموم‌ قرار می دهند تا همه بتوانند بهترین و جدید ترین نسخه مربوطه فیلتر شکن turbo vpn را دانلود کنند.

این فیلتر شکن همچون فیلتر شکن های دیگر امکان آپدیت شدن را در اختیار افراد قرار داده است تا اگر کسی علاقه داشت جدید ترین نسخه ارائه شده را نصب کند. برای دانلود جدید ترین آپدیت این برنامه کافی است به همان نرم افزاری که آن را دانلود کرده اید مراجعه کنید تا بتوانید فایل نصبی این برنامه با حجم دلخواه خود را پیدا کنید و نصب کنید. راحت ترین راه جستجو آن در گوگل پلی و یا اپ استور می باشد چون معتبر تر و قابل دسترس تر می باشند.

2.3 / 5. 3

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

نام دیگر فیلتر شکن turbo vpn چیست؟

نام دیگر فیلتر شکن turbo vpn خرگوش می باشد و بسیاری از افراد آن را با این عنوان می شناسند.

برای استفاده از فیلتر شکن turbo vpn چه هزینه ای باید پرداخت کنیم؟

برای خرید و استفاده از فیلتر شکن turbo vpn نیازمند هیچ هزینه ای نیست.

برای دریافت اشتراک پریمیوم فیلتر شکن turbo vpn چه راهی مناسب می باشد؟

این فیلتر شکن دارای اشتراک پریمیوم نیست و هیچ راهی برای دریافت آن وجود ندارد.

فیلتر شکن turbo vpn چه برنامه ای می باشد؟

فیلتر شکن توربو فیلتر شکن قوی می باشد که برای اتصال بین المللی از آن استفاده می کنند.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن turbo vpn (فیلترشکن خرگوش) با سرورهای پرقدرت و بدون قطعی چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.