بارگذاری تصویر...

فیلترشکن هوک vpn یک فیلترشکن قوی و پرسرعت است، این فیلترشکن از سرعت و کیفیت مناسبی برخوردار است و دارای نسخه رایگان می باشد.   معرفی فیلترشکن هوک vpn

معرفی فیلترشکن هوک vpn

استفاده از اینترنت در کشور ایران بسیار رایج و متداول است. البته مدتی است که در کشورمان قانونی تصویب شده است که طبق این قانون اکثر برنامه‌ ها و سایت‌ های محبوب مسدود شده اند. به همین دلیل کاربران فضای مجازی و علاقه‌ مندان به اینترنت برای دسترسی به برنامه‌ ها و سایت‌ های مسدود شده از نرم‌ افزار هایی همچون فیلترشکن استفاده می‌ کنند.

حال در میان فیلترشکن‌ های مختلف این روز ها نام فیلترشکن هوک بسیار شنیده می شود. این روز ها این فیلترشکن به یکی از پراستفاده‌ ترین برنامه‌ ها برای دور زدن از فیلترینگ تبدیل شده است که از سرعت بالایی برخوردار است و کیفیت مناسبی هم دارد.

فیلترشکن هوک vpn از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می کند؟

بهتر است بدانید که این روز ها برای خیلی از وی‌ پی‌ ان‌ ها سرور های متعددی ارائه شده است تا به این گونه کاربران بتوانند با اتصال به یکی از این سرور ها به اینترنت وصل شوند و با سرعت بالا به تمام برنامه‌ ها و سایت‌ های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. حال این موضوع را هم باید افزود که فیلترشکن هوک در حال حاضر چندین سرور در کشور های مختلف دارد. به عنوان مثال در حال حاضر این وی پی ان سرور هایی همچون: فرانسه، آلمان، آمریکا، استرالیا، انگلیس، ژاپن، آلمان، کانادا و … را در سراسر دنیا دارد.

حال با توجه به این که سرور های این وی پی ان در کشور های مختلفی قرار دارند، از این رو کاربران می‌ توانند به راحتی به سایت‌ ها و برنامه هایی که تنها در برخی از کشور ها قابل دسترسی هستند، دسترسی پیدا کنند.  

سرعت فیلترشکن هوک vpn چقدر است؟

لازم به ذکر است که یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های این وی پی ان سرعت بالای آن می‌ باشد. معمولاً کاربران در هنگام انتخاب یک وی پی ان به سرعت آن توجه می‌ کنند تا بتوانند با سرعت بالا به دور زدن فیلترینگ بپردازند. حال hook vpn از سرعت و کیفیت بالایی برخوردار است و با استفاده از آن کاربران می‌ توانند به اینترنت و تمام برنامه‌ های مسدود شده دسترسی داشته باشند.

هم چنین با توجه به این که این وی پی ان دارای سرور های مختلفی می‌ باشد، به همین دلیل کاربران می‌ توانند با استفاده از هر کدام از سرور هایی که مد نظر دارند با بیشترین سرعت اینترنت را تجربه کنند و به تمام سایت‌ ها و برنامه‌ های مسدود شده دسترسی داشته باشند. حال اگر می‌ خواهید تا یک فیلترشکن پرسرعت و کیفیت بالا را داشته باشید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به دانلود فیلترشکن هوک vpn بپردازید.  

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

با توجه به این که این فیلترشکن از کارایی بسیار زیادی برخوردار است و سرعت و کیفیت بالایی هم دارد، به همین دلیل این روز ها مورد استقبال اکثر کاربران اینترنتی قرار گرفته است، چرا که آن ها با استفاده از این فیلترشکن می‌ توانند با سرعت بالا و امنیت کافی به تمام سایت‌ ها و برنامه‌ های مسدود شده خود دسترسی داشته باشند.

حال یکی از سوالاتی که برای افرادی که تمایل دارند تا از این فیلترشکن استفاده کنند به وجود می آید، این است که این فیلترشکن با کدام خطوط اینترنتی عملکرد بهتری دارد؟ در این باره بهتر است بدانید که در حال حاضر این فیلترشکن بر روی تمام خطوط همچون ایرانسل، همراه اول و مودم عملکرد بسیار خوبی دارد.

به همین دلیل شما اگر از هر کدام از این خطوط استفاده می‌ کنید، می‌ توانید به راحتی به دانلود این نرم‌ افزار بپردازید و با استفاده از آن به تمام برنامه‌ ها و سایت‌ های مسدود شده دسترسی داشته باشید و به راحتی فیلترینگ را دور بزنید.  

این وی پی ان رایگان است؟

این روز ها برخی از وی پی ان ها به صورت رایگان و برخی دیگر به صورت پولی ارائه شده اند. حال در رابطه با وی پی ان هوک می توان این گونه بیان کرد که این وی پی ان به صورت کاملا رایگان ارائه شده است. به همین دلیل اگر شما تمایل دارید تا یک فیلترشکن رایگان را دانلود نمایید پیشنهاد می‌ کنیم تا به Hook VPN دانلود مستقیم بپردازید.

جالب است بدانید با این که این وی پی ان رایگان ارائه شده است، اما از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و این موضوع باعث شده است تا این روز ها خیلی از افراد به دانلود hook vpn-فیلترشکن قوی اندروید بپردازند. البته ناگفته نماند که افراد می توانند به دانلود Hook VPN از مایکت و یا Hook VPN دانلود از بازار هم بپردازند.

این موضوع را هم باید افزود که اگر به سایت‌ های مربوطه که در اینترنت موجود هستند، مراجعه نمایید هم می‌ توانید به دانلود hook vpn 2.0 با حجم ۲۶.۱ مگابایت و دانلود Hook VPN برای اندروید لینک مستقیم بپردازید و یا این که اطلاعاتی در رابطه با چگونه hook vpn را فعال کنیم را هم به دست آورید.

با توجه به این که در حال حاضر این وی پی ان رایگان ارائه شده است و از کیفیت و سرعت بالایی هم برخوردار می باشد، به همین دلیل تا به اکنون بار ها توسط کاربران اینترنتی دانلود و مورد استفاده قرار گرفته است.

فیلترشکن هوک vpn امن و مطمئن است؟

در حال حاضر کاربران اینترنتی زمانی که می‌ خواهند یک وی پی ان را برای دور زدن فیلترینگ دانلود کنند، یکی از نکاتی که به آن توجه می‌ کنند معتبر بودن وی پی ان است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید یکی از دلایلی که این روز ها فیلترشکن هوک vpn در میان کاربران اینترنتی به شدت محبوب و پرطرفدار شده است، معتبر بودن آن می‌ باشد. این وی پی ان معتبر و قابل اطمینان است.

حال این موضوع را هم باید افزود که با استفاده از فیلترشکن هوک vpn، اطلاعات کاربر رمزنگاری شده و از طریق یک تونل امن به سایر سرور ها منتقل می‌ شود. این امر باعث افزایش امنیت کاربر در اینترنت می‌ شود. هم چنین ناگفته نماند که این وی پی ان هیچگونه اطلاعاتی را در رابطه با آخرین بازدید کاربر جمع آوری و یا ذخیره نمی کند.

اگر به دنبال یک فیلترشکن قوی و پرسرعت و امن هستید که بتوانید بدون پرداخت هزینه و خرید فیلترشکن، از آن نهایت استفاده را کنید، وی پی ان هوک یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در ابتدا این وی پی ان تنها برای اندروید ساخته و ارائه شده بود. به همین دلیل تنها کاربران اندروید می‌ توانستند به دانلود فیلتر شکن هوک بپردازند. اما پس از مدتی با توجه به این که این فیلترشکن مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت، به همین دلیل نسخه این فیلترشکن برای ویندوز هم ارائه شد. به همین دلیل این روز ها کاربران می‌ توانند به دانلود هوک وی پی ان برای ویندوز نیز بپردازند و یا حتی با مراجعه به سایت‌ هایی مربوطه Hook VPN بروزرسانی کنند.

حال اگر تمایل دارید تا به دانلود این وی پی ان برای ویندوز بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به سایت‌ های مربوطه که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید. در این سایت‌ ها علاوه بر لینک دانلود راهنمای Hook VPN نصب آن نیز قرار داده شده است.

فیلترشکن هوک vpn اشتراک پریموم هم دارد؟

بهتر است بدانید قسمت پریمیوم برنامه ها ویژگی ها و امکانات بیش تری به کاربران می دهد و ارزش استفاده کردن را دارد. حال می توانید با خریداری قسمت پریمیوم فیلترشکن هوک vpn به راحتی از این برنامه محبوب استفاده نمایید. برای خرید اشتراک می توان از نبولا وی پی ان استفاده کرد.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

در رابطه با هوک vpn بهتر است بدانید که این وی پی ان برای استفاده نیازی به ساخت اکانت ندارد و کاربر می‌ تواند پس از دانلود و نصب آن بر روی گوشی خود، تنها با یک کلیک بر روی دکمه ای که در نرم افزار هوک قرار داده شده است، اتصال را انجام دهد.

برای استفاده از هوک vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

بهتر است بدانید استفاده از این وی پی ان بسیار راحت و آسان است و کاربران برای استفاده از این وی پی ان نیازی به وارد کردن سرور ندارند.

3.7 / 5. 3

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

آیا فیلترشکن هوک vpn از سرعت خوبی برخوردار است؟

این وی پی ان از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل مورد استقبال کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

آیا فیلترشکن هوک vpn رایگان است؟

فیلترشکن هوک به صورت کاملاً رایگان ارائه شده است و به همین دلیل کاربران بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می‌ توانند تنها با نصب آن بر روی سیستم عامل مورد نظر خود به استفاده از آن بپردازند.

چگونه می توان به دانلود فیلترشکن هوک vpn برای ویندوز پرداخت؟

برای دانلود این فیلترشکن برای ویندوز کافی است تا به سایت‌ های مربوطه که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید تا به این گونه بتوانید در کوتاه‌ ترین زمان به دانلود هوک برای ویندوز اقدام کنید.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن هوک vpn با لینک دانلود مستقیم و بررسی امنیت آن چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.