بارگذاری تصویر...

این روز ها اکثریت مردم ایران از برنامه های موبایل و سیستم استفاده می کنند و باید برای اتصال مطمئن به برنامه هایی که محدودیت دارند و کمی دچار اختلال هستند باید از نرم افزار هایی به نام فیلتر شکن استفاده کنیم تا بتوانیم از قابلیت های مختلف بهره ببریم. شناخت ویژگی هر کدام از آن ها و راه های دریافت و استفاده از آن ها از مهم ترین نکات می باشد که هر شخصی باید آن را بداند. جامعه ایران به طوری است که محدودیت های بیشتری دارد و با توجه به اینکه افراد برای انجام امور شخصی و حرفه ای باید از نت بین المللی استفاده کنند مجبور به نصب و خرید فیلترشکن یکتا vpn و دیگر برنامه هایی که قابلیت اتصال جهانی را فراهم می کنند هستند. در ادامه به جزئیات بیشتری از این مورد شناخته شده و مهم اشاره خواهیم کرد تا کسانی که مشکلات زیادی در این زمینه داشته اند بتوانند آن را ذخیره کنند و در زمان مورد نیاز خود از آن استفاده کنند.

معرفی فیلترشکن یکتا vpn

معرفی فیلترشکن یکتا vpn

YektaVPN یکی از نرم افزار های کاربردی می باشد که به عنوان فیلترشکن شناخته شده است و در حال حاضر کاربرد بسیار زیادی دارد. این برنامه در سال 98 ساخته شده است و در همان سال نیز منتشر شده است. این برنامه جزء آن دسته از موارد جدید و نوین به شمار می رود که با توجه به نیاز های افراد ایرانی طراحی شده است و می تواند تا سال های آینده کاربرد مفید خودش را داشته باشد. این برنامه توسط برنامه نویسان با تجربه و کار بلدی طراحی شده است که تمامی موارد کاربردی و حرفه ای برای اتصال جهانی را در نظر گرفته اند.

فیلترشکن یکتا vpn برای اتصال به نت بین المللی ساخته شده است و می تواند در هر زمانی شما را متصل کند. ابن برنامه برای انجام بازی، کار های روزمره و حرفه ای همچون مشاغل اینترنتی که باید اتصال چند ساعته داشته باشید مناسب می باشد و به طور مطمئن پیشنهاد می شود. این برنامه کارایی آسانی دارد و در رقابت با دیگر برنامه ها بسیار خوب عمل کرده است و توجه افراد در هر شغل و سنی را به خودش جلب کرده است. این برنامه فقط برای اتصال و رفع محدودیت ها ساخته شده است و هیچ کارایی دیگری ندارد چون صرفا کاربرد این چنینی دارد و سرور های آن خارج از کشور ایران طراحی شده اند و نمی توانند هیچ امکانات دیگری را به شما ارائه دهند.

فیلترشکن یکتا vpn دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

این فیلترشکن به دلیل شرایط زیادی که ارائه می دهد کاربران را تا حد بسیار زیادی راضی نگه داشته است و می تواند به عنوان بهترین فیلتر شکن جدید معرفی شود. یکی از این شرایط که تاثیر زیادی در جذب افراد داشته است سرور های گوناگون کشور های مختلف جهان می باشد که همه آن ها مفید هستند و کمک کننده هستند. این فیلتر شکن می تواند در هر شرایطی شما را به سرور دلخواه خود متصل سازد تا لحظه ای که خود شما تصمیم به قطع کردن آن بگیرید و برنامه را ببندید.

فیلترشکن یکتا vpn نسبت به دیگر فیلترشکن های سال 97 و 98 سرور های بیشتری ارائه می دهد و تعداد کشور های زیادی از مناطق مختلف جهان را پوشش می دهد که این موضوع یکی از دلایل اصلی محبوبیت این برنامه می باشد. شما می توانید داخل برنامه این سرور ها را تغییر دهید و اتصال جدیدی ایجاد کنید تا عملکرد بهتر برنامه را مشاهده کنید.

یکتا وی پی ان برنامه ای مطمئن و دارای ویژگی های جدید و خاص است که در این شرایط سخت قطعی های پی در پی تا حد زیادی می تواند افراد را سرگرم کند و قطعی و محدودیت های اینترنت جهانی را بر طرف سازد. کشور هایی که این برنامه پوشش می دهد کشور هایی همچون آمریکا، کانادا، انگلستان، ترکیه، فرانسه و برزیل و بسیاری از کشور های دیگر جهان می باشد که در اکثریت فیلتر شکن های ساخته شده وجود دارد و تا حد زیادی شناخت شده هستند. تغییر این سرور ها به عهده خود کاربر می باشد و در هر شرایطی امکان پذیر می باشد.

آیا فیلترشکن یکتا vpn معتبر و مطمئن است؟

به طور اطمینان بخشی می توانیم اشاره کنیم که فیلتر شکن یکتا در حال حاضر به عنوان یکی از برنامه های ارائه شده کاربردی است که برای قطعی نت بین المللی تا حد زیادی کمک کننده می باشد و مورد توجه و محبوبیت اکثریت کاربران قرار گرفته است. این برنامه اعتبار زیادی دارد چون قابلیت های فراوانی دارد و همچنین مفید بوده است. تقسیم بندی برنامه های فیلتر شکنی که اعتبار زیادی نسبت به دیگران دارند توسط افراد معتبر در این زمینه مشخص می شود و این رده بندی در مدت زمان های نزدیک تغییر می کند و ممکن است جایگاه فیلتر شکن ها تغییر کند.

اما باید توجه داشت که وی پی ان یکتا برنامه ای می باشد که چند سال به طور پی در پی موفق و معتبر و مورد توجه بوده است و جایگاه خودش را از دست نداده است. اگر قصد استفاده همیشگی از یک برنامه مورد اطمینان را دارید حتما از این فیلتر شکن قوی استفاده کنید و آن را در لیست برنامه های برتر دستگاه خود قرار دهید چون به خوبی طراحی شده است و می تواند تا حد زیادی مفید باشد. این فیلتر شکن از طرف مسئولان این زمینه نیز معتبر شناخته شده است.

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

کسانی که برنامه های جدید را طراحی می کنند و آن را برای استفاده کاربران در اختیار عموم قرار می دهند هزینه مشخصی برای مدت زمان مشخصی به سایت ها و نرم افزار های فروشگاهی پرداخت می کنند تا آن ها نرم افزار جدید را تبلیغ کنند و به عنوان یک وی پی ان محبوب معرفی کنند. همه کسانی که سازنده هستند با این موضوع آشنا می باشند و حداقل یک بار آن را انجام داده اند چون این موضوع برای افراد حرفه ای مورد نیاز می باشد و باید از این راه برنامه خود را نشر دهند.

وی پی ان یکتا نیز همانند دیگر برنامه های کاربردی که در حال حاضر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد در سایت های اینترنتی معتبر و اپ استور برای آیفون، فروشگاه گوگل پلی برای اندروید و نرم افزار هایی همچون مایکت و قرار گرفته است و شما می توانید با وارد کردن عنوان این وی پی ان به راحتی به فایل آن دسترسی پیدا کنید و آن را در نسخه های مرتبط با دستگاه خود دانلود و ذخیره سازی کنید.

همچنین شما می توانید لینک دانلود آن را به صورت مستقیم برای دوستان خود به اشتراک بگذارید و از این طریق آن ها را با این وی پی ان آشنا کنید. راه های دانلود این فیلتر شکن به راحتی و سریع ترین روش ممکن وجود دارد چون تعداد دانلود زیادی از آن وجود دارد و کاربران می توانند این برنامه را راحت پیدا کنند.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

اولین قدمی که برای استفاده از این فیلتر شکن مورد نیاز شما می باشد ساخت اکانت ابتدایی و پس از آن انجام کار های دیگر می باشد. برای هر اکانت درون برنامه پسورد جداگانه ای ارسال می شود که این رمز را فقط دارنده دستگاه می داند و از آن می تواند برای وصل شدن استفاده کند. بسیاری از نرم افزار هایی که در قالب فیلتر شکن ساخته شده اند و کارایی آن ها وصل کردن کاربران متعهد به نت بین المللی می باشد اکانت جداگانه ای در نظر ندارند و همه باید به طور آزاد از برنامه استفاده کنند.

برنامه های دیگر عمومی محسوب می شوند اما فیلتر شکن یکتا جزء موارد بخصوص و ویژه ای می باشد که کمی متفاوت تر از دیگر برنامه ها است و باید مراحل خاصی را برای آن انجام داد. برای استفاده از فیلتر شکن یکتا نیاز به ساخت اکانت جداگانه می باشد چون به روش دیگری شما نمی توانید وارد این برنامه شوید و حتما باید ابتدا ثبت نام خصوصی داشته باشید و پس از آن همیشه محدودیت های خود را رفع کنید و لذت ببرید.

سرعت فیلترشکن یکتا vpn چگونه است؟

این برنامه به نسبت دیگر فیلتر شکن های ساخته شده و ارائه شده در اینترنت سرعت بسیار زیادی دارد و به عنوان یکی از وی پی ان های متصلی که در تمامی نقاط می تواند اتصال برقرار کند شناخته شده است. این نرم افزار برای بازی های آنلاین و کار های حرفه ای که نیازمند سرعت و دقت بالایی می باشد کاربرد بسیار زیادی دارد. این برنامه از ابتدا انتشار و ساخت آن تا کنون که چند سال از عمر آن گذشته توانسته است نیاز های افراد را دقیقا شبیه گذشته برطرف سازد.

این برنامه می تواند پینگ پایینی ارائه دهد و با استفاده از وی پی انی که درون آن وجود دارد سرعت بسیار بالایی برای مدت زمان های طولانی ارائه دهد و به گونه ای می توان این مورد را بهترین و اصلی ترین ویژگی این فیلتر شکن شناخت و آن را بر اساس آن با دیگر برنامه ها مقایسه کرد.

فیلتر شکن یکتا vpn برنامه ای ایمن می باشد که کاربران آنلاین و مشکوک دیگری به آن متصل نخواهند شد و همچنین امنیت بالای آن در رضایت افراد متصل و کاربرانی که از گذشته از این برنامه استفاده می کنند نقش بسیار زیادی در سرعت و قدرت دائمی آن داشته و دارد. به جرات می توان اشاره کرد که این برنامه می تواند فایل های داخل نرم افزار های پیام رسان و اطلاعات داخل سایت های خارجی و محدود شده را باز کند.

آیا برای استفاده از فیلترشکن یکتا vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

کاربرد این فیلتر شکن کمی با دیگر فیلتر شکن های کاربردی مشهور متفاوت می باشد و اصلی ترین تفاوت آن خرید وی پی ان برای استفاده همیشگی از آن می باشد چون به صورت دیگری کار نخواهد کرد و برای شما مشکل ساز می شود. این برنامه به شما این امکان را می دهد که شما اکانت شخصی خود را بسازید و تا مدت ها از آن استفاده کنید. برای وارد کردن سرور درون این برنامه ابتدا باید اکانت گفته شده را بسازید و قوانین مشخص شده را رعایت کنید و سپس سرور های مورد نیاز خود را وارد برنامه کنید و از اتصال سریع و امنیت خوب آن استفاده کنید.

پس از آن که اکانت وی پی ان شما ساخته شد کانکشن شما با برنامه انجام شده است و سپس شما می توانید از این برنامه به راحتی استفاده کنید. برای این برنامه نیاز به وارد کردن سرور جداگانه از کانال های دیگر و سایت های دیگر وجود ندارد چون باید از سرور های مشخص و تعیین شده متناسب با خود برنامه استفاده کنید در غیر این صورت هیچ عملکردی نخواهد داشت و شما نمی توانید از اتصال ایمن فیلتر شکن یکتا vpn بهره ببرید.

این وی پی ان رایگان است؟

همان طور که به طور کامل توضیح دادیم برای استفاده از این برنامه شما حتما باید اکانت بسازید و سپس کانکشن شوید تا بتواند از آن بهره ببرید و هیچ کدام از این موارد به صورت رایگان ممکن نمی باشد چون در هیچ سایت و منبعی اکانت قرار داده نشده و شاید باید از منبع معتبر آن را تهیه کنید. فیلتر شکن یکتا vpn رایگان نمی باشد و در هیچ منبعی نیز از رایگان بودن آن صحبت نشده است.

کاربران ایرانی که می توانند هزینه اکانت ها و سرور ها را خریداری کنند فقط مجاز باید از این برنامه استفاده کنند در غیر این صورت این فیلتر شکن هیچ خدماتی به شما در هیچ زمینه ای ارائه نخواهد داد. این برنامه از زمانی که ساخته شد با همین روند طراحی شده بود و با همین اوصاف نظرات متعددی را به خودش جلب کرده بود چون شما می توانید با یک بار پرداخت هزینه تا مدت های طولانی از آن استفاده کنید. سرویس های داخل این فیلتر شکن برای مدت 3 ماه، 6 ماه، 1 سال طراحی شده است و این زمان به حد زیادی ایده آل می باشد، پس از گذشت اعتبار این وی پی ان ها می توانید دوباره اقدام کنید.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن یکتا vpn چیست؟

آموزش مود کردن فیلترشکن یکتا وی پی ان با اندروید و آیفون و حتی دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ به طور جداگانه وجود دارد چون این فیلتر شکن وسعت بسیار زیادی دارد و می تواند دستگاه های مختلف را برای رفع محدویت ها کمک کند. اگر شما سیستم عاملی دارید که دیگر برنامه های کاربردی و نرم افزار های فیلتر شکن دیگر بر روی آن نصب می شود می توانید این وی پی ان را ذخیره سازی کنید و آن را نصب کنید و از آن استفاده کنید. البته که بهترین نسخه سیستم عامل موبایل برای پوشش دهی این برنامه سیستم 10 به بالا می باشد که می تواند سرعت آن را ساماندهی کند و حجم زیادی را برای دستگاه شما اشغال نکند.

نسخه های آپدیت شده این نرم افزار برای تمامی دستگاه های هوشمند با هر سیستم عامل وجود دارد اما همان طور که گفته شد بهتر است برای استفاده از هر برنامه نسخه مرتبط با دستگاه خود را دریافت کنید تا بهتر عمل کند. نمی توان به طور مطلق به سیستم عامل مشخصی برای آن اشاره کرد چون این برنامه پوشش دهی بسیار بالایی دارد و می تواند نیاز همه افراد در هر سطحی از جامعه را برطرف سازد. راه اندازی این برنامه برای اندروید سریع تر از دیگر سیستم عامل ها می باشد و به همین دلیل بیشترین کاربران داخل آن از سیستم اندروید استفاده می کنند.

آیا فیلترشکن یکتا vpn دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

فیلتر شکن یکتا از روش های مخصوص خود و مشخص استفاده می کند تا کاربران متعدد را برای اتصال بی نیاز سازد. یکی از راه‌هایی که شما می توانید از آن برای وصل شدن به برنامه استفاده کنید خرید اشتراک پریمیوم برای دستگاه خود می باشد چون هر کاربری فقط می تواند از اشتراک خودش استفاده کند. این برنامه با پیشرفت تکنولوژی هم قدم است و طوری طراحی شده است که کاربران حرفه ای تر آن را برگزینند و از آن استفاده کنند.

ممکن است تعداد محدودی از افراد اشتراک پریمیوم خریداری کنند اما همه این افراد امنیت بیشتر و سرعت بهتری در برنامه را تجربه می کنند که این نکته در مورد همه فیلتر شکن ها وجود ندارد. این برنامه برای شروع امکانات گوناگونی را در اختیار شما قرار می دهد که در ابتدا همه این موارد برای شما ذکر می شود و شما می توانید با آگاهی تصمیم به خرید و نصب آن بگیرید. فیلتر شکن یکتا اشتراک پریمیوم را برای کاربرانی که برای ساعت ها قصد استفاده دارند توصیه می کند چون دستگاهی ویژگی های متفاوتی دارد که ممکن است اگر بدون شناخت عمل کنید ناکام بمانید و برخی از بهترین کاربرد های آن را نشناسید.

امکان آپدیت این وی پی ان وجود دارد؟

این فیلتر شکن در نسخه ای ارائه شده است که می تواند تا سال ها برای افراد کار کند و بدون هیچ خطایی اتصال برقرار کند اما گاهی خطاهای موبایل و یا برنامه اجازه دسترسی نمی دهند که برای رفع این مشکل باید برنامه را هر چند وقت به صورت مشخص آپدیت کنیم تا هیچ مشکلی به وجود نیاید. فیلتر شکن یکتا یکی از برنامه‌های بسیار خوب و مفیدی است که بعد از مدت زمان های خیلی کوتاه آپدیت برنامه خود را در سایت های اینترنتی و یا نرم افزار های فروشگاهی همچون بازار، مایکت قرار می دهد تا همه کاربران ایرانی از آن استفاده کنند.

آپدیت این برنامه حدودا پس از یک ماه نشر پیدا می کند و برای کاربران اطلاع رسانی می شود و شما قبل از این تایم نباید به مراجع معتبر رجوع کنید چون فایل قرار گرفته شده همان فایل قدیمی فیلتر شکن می باشد. اگر متوجه اختلال سرعت و یا مشکلات وی پی ان خریداری شده شدید باید آگاه شوید که این برنامه در حال منسوخ شدن می باشد و باید برای استفاده فایل آن را دوباره آپدیت کنید تا بتوانید بدون ایراد از کلیات فیلتر شکن یکتا استفاده کنید امکان آپدیت این وی پی ان با سرعت و ایمن برای همه افراد وجود دارد.

این فیلترشکن با کدام شبکه خطوط اینترنتی عملکرد بهتری دارد؟

فیلتر شکن یکتا دارای گستردگی بسیار زیادی می باشد و محدودیت های دیگر برنامه ها را ندارد و به همین دلیل است که امتیاز بسیار بالایی در بین دیگر برنامه های مشابه خود دریافت کرده است و می تواند به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات انتخاب شود. این فیلتر شکن با تمامی شبکه ها همچون ایرانسل، همراه اول، مودم و حتی خط رایتل کار می کند و بهترین سرعت ممکن را برای هر کدام از آن ها به صورت جداگانه ارائه می کند اما باید توجه داشت که این برنامه کاربرد بهتری برای ایرانسل دارد و برای این اپراتور کمی قوی تر عمل می کند.

این موضوع پس از کسب تجربه و چندین بار استفاده از این برنامه برای شما کاملا روشن می شود و شما می توانید به خوبی آن را درک کنید. این فیلتر شکن یکی از نرم افزار هایی است که تمامی قابلیت های مد نظر کاربران را ارائه داده است و هیچ گونه اختلالی در کیفیت آن به وجود نیامده است. فیلتر شکن یکتا vpn می تواند ارتباط شما را با تمام جهان برقرار کند و در شرایط قطعی نت بین المللی محدودیت های اتصال جهانی را برطرف سازد. این فیلتر شکن با تمامی خطوط می تواند کارایی داشته باشد.

0 / 5. 0

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

اصلی ترین ویژگی فیلتر شکن یکتا vpn چیست؟

سرعت بالا در این فیلتر شکن اصلی ترین معیار شناخت آن به شمار می رود.

آیا دانلود کردن فیلتر شکن یکتا vpn سخت است؟

دانلود کردن این برنامه کاربردی دشوار نیست چون در مراجع مختلف وجود دارد و برای همه قابل دسترس می باشد.

فیلتر شکن یکتا vpn برای کدام دستگاه ها مورد استفاده است؟

فیلتر شکن یکتا vpn برای تمامی دستگاه ها و اپراتور های ایرانی قابل استفاده می باشد.

مدت زمان سرویس های فیلتر شکن یکتا vpn چه مقدار می باشد؟

سرویس هایی که درون برنامه فیلتر شکن یکتا vpn وجود دارد مدت زمان 3 ماه، 6 ماه و 1 سال برای شما وجود دارد.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن یکتا vpn (یکتا وی پی ان) فیلترشکن مناسب و اقتصادی چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.