بارگذاری تصویر...

فیلتر شکن ها انواع و اقسام بسیاری دارند که یکی از بهترین ها، فیلترشکن outline می باشد. به طور کلی وی پی ان ها برای عبور از سانسور ها و فیلترینگ ها طراحی شده اند و به افراد کمک می کنند تا در سایت های مورد نظر خود که مسدود شده اند،گشت و گذار کنند.

با فیلتر شدن بسیاری از نرم افزار ها و بخش بزرگی از اینترنت، بسیاری از کسب و کار ها مختل شد و افرادی که توسط اینتزنت فعالیت داشتند، دچار ضرر های بسیاری شدند. به همین دلیل استفاده از یک فیلتر شکن به یکی از مهم ترین مسائل روز جامعه تبدیل شده است که در ادامه این مطلب به بررسی نرم افزار Outline می پردازیم و شما را با یکی از بهترین ها آشنا خواهیم کرد.

مغرفی فیلترشکن outline

معرفی فیلترشکن outline

فیلترشکن outline تا به امروز بیش از 104 هزار بار دانلود شده است و این به معنی تعداد کاربران بسیار زیاد این نرم افزار می باشد. این وی پی ان به بسیاری از سازمان ها اجازه می دهد که بر روی سرور های خود بتوانند یک شبکه ایمن مجازی که خصوصی است را ایجاد کنند.

در این شرایط کاربران می توانند یک اتصال ایمن را تجربه کنند و تمامی اطلاعات و مکالمات خود را به صورت خصوصی حفظ کنند. این وی پی ان کاربران خود را به سرور های کشور هایی متصل می کند که دارای محدودیت بسیار کم تری در اینترنت هستند و با این وجود کاربر می تواند به اینترنت نا محدود و آزاد متصل شود.

تمامی قسمت های این وی پی ان کد و رمز گذاری شده است و یک تونل امن را ایجاد می کند که کاربران خود را در مقابل ردیاب ها حفظ می کند و با استفاده از هویتی نا مشخص می توانند به فعالیت های خود در سایت های مختلف رسیدگی نمایند.

البته بهتر است بدانید که این نرم افزار به روز رسانی خودکار دارد تا کاربر بتواند همیشه از آخرین ورژن فیلترشکن outline استفاده کند و تمامی اطلاعات مربوط به او محفوظ باقی بماند. سازندگان این فیلتر شکن اعلام کرده ند که این برنامه به هیچ وجه اطلاعات کاربران خود را جمع آوری نمی کند و آن را به هیچ سازمان و ارگانی نمی دهد.

با این اوضاع کاربران می توانند با خیالی آسوده در هر سایت و وب سایتی وارد شوند بدون این که نگران جمع آوری اطلاعات باشند. بهتر است بدانید که این وی پی ان بر روی دستگاه های اندروید بالای 5 قابل نصب و راه اندازی می باشد.

فیلترشکن outline دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

فیلترشکن outline دارای سرور های شدوساکس می باشد. این سرور ها به صورت باز و آزاد هستند که به طور گسترده ای در زمین های کشور چین قرار گرفته اند. این نرم افزار خدمات رایانش ابری را ارائه می دهد. این سرور ها از فیلتر شدن جلوگیر می کنند و نا گفته نماند که شدوساکش در سال 2012 توسط فردی به ناشناس که اصالتی چینی دارد برنامه نویسی شده است.

سرور فیلتر شکن outline مانند پراکسی عمل می کند که به این معنی است که ارتباط لازم بین کاربر و سایت مورد نظر کاربر را اطلاع می دهد. انجام این کار ها با کمک از شدوساکس ممکن می شود. در این حالت شدوساکس برای مدیریت سرور از طریق این برنامه یک انتقال باز نمودی حالت را ارسال می کند و پس از آن اتصال بین کاربر و سایت های فیلتر شده ایجاد می شود.

مدیر این نرم افزار یک برنامه گرافیکی است که برای دسترسی آسان به سرور های این نرم افزار ایجاد شده است. فیلترشکن outline می تواند از سیستم های عامل های زیادی پشتیبانی کند. این برنامه برای راه اندازی نیاز به اینترنت دارد. این فیلتر شکن مجوزی از آپاچی دارد. آپاچی یکی از پروانه های مربوط به نرم افزار می باشد.

با کمک این فیلتر شکن می توان تمامی فعالیت ها را از یک منبع غیر اصلی نشان داد در واقع او می تواند منبع اصلی را پنهان کند. در این حالت ترافیک داده کاربر از دید ناظرین و فیلترینگ ها مخفی می ماند. کاربران می توانند از طریق فیلترشکن outline به سرور های بسیاری متصل شوند و البته می توانند محل سرور خود را مشاهده کنند.

 

آیا فیلترشکن outline معتبر و مطمئن است؟

همان طور که در ابتدای متن بیان کردیم این فیلتر شکن بسیار مطمعن و البته بسیار ایمن می باشد. البته باید بدانید که فیلترشکن outline یک ابزار برای ناشناس کردن کاربر نیست بلکه این نرم افزار می تواند از اطلاعات کاربران خود در برابر افرادی که به شبکه اینترنت کشور دسترسی دارند، محافظت کند.

عوامل دولتی و تامین کنندگان خدمات اینترنت از جمله کسانی هستند که به راحتی می توانند به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کنند. کاربرانی که از فیلترشکن outline استفاده می کنند، در هنگام اتصال بی نام و نشان نمی شوند چرا که مواردی مانند انگشت نگاری مرورگر به راحتی می تواند کاربر را تشخیص دهد.

مورد دیگر مربوط به ای پی آی گوشی های هوشمند است که به نرم افزار هایی که در بر روی گوشی نصب شده اند و دارای موقعیت یاب هستند، اجازه می دهد تا موقعیت و لوکیشن کاربر را نمایش دهد. اگر هر کدام از عوامل دولتی یا ارائه دهنده خدمات اینترنتی بتوانند از هویت یک کاربر مطلع شوند، به آسانی می توانند به آی پی گوشی او دسترسی پیدا کنند.

این مورد تمامی فیلتر شکن ها را در بر می گیرد اما فیلترشکن outline به راحتی می تواند مانع تمامی این اتفاقات شود و تا حد امکان از کاربر و هویت او محافظت می کند. این نرم افزار در هنگام خطر می تواند تمامی دسترسی های لازم را قفل و کدگزاری کند.

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

برای دانلود کردن فیلترشکن outline راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه چند روش را برای شما توضیح می دهیم. در آسان ترین روش می توان نام این فیلتر شکن را در مرورگر گوگل نوشت. گوگل بزرگ ترین و گسترده ترین و کامل ترین موتور جست و جو گر در دنیا است که می تواند به هر اطلاعاتی دسترسی داشته باشد.

پس از انجام این کار می توان این نرم افزار را از سایت های گوناگون به دست آورده و دانلود نمایید. در روش دیگر می توان به پلتفرم هایی مانند گوگل پلی و یا اپ استور مراجعه کرد. در این پلتفرم ها می توان فیلترشکن outline را به دست آورده و بر روی دستگاه مورد نظر خود نصب کرد. البته دانلود فیلتر شکن outline از بازار یکی از روش های بسیار آسان می باشد که افراد زیادی آن را انجام می دهند.

اما بهترین راه برای نصب و راه اندازی این نرم افزار، دانلود از لینک مستقیم می باشد. کلاهبرداری های بسیاری از طریق لینک های غیر مستقیم رخ می دهد که می توان از بروز آن ها جلوگیری کرد. در روش های سنتی و حضوری نیز می توان به مکان هایی که خدمات اینترنتی را ارائه می دهند مراجعه کرد و این نرم افزار را تهیه کرد. دانلود فیلتر شکن از راه های دیگری نیز امکان پذیر است که می توان آن ها را از اینترنت آموزش دید. کد سرور outline را پس از خرید این وی پی ان، به دست آورده و وارد نمایید تا بتوانید از بهترین سرعت استفاده کنید.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

برای استفاده از این وی پی ان نیازمند به ساخت یک اکانت می باشید. تمامی کاربران می توانند ازطریق Outline Manager یک حساب کاربری در کلاود بسازند. اطلاعاتی مانند ایمیل، نام،اطلاعات حساب و … از کاربر خواسته می شود اما بهتر است بدانید که هیچ کدام از این اطلاعات ذخیره و یا پخش نخواهد شد.

تنها دو مورد از اطلاعات برای این فیلتر شکن ذخیره و ثبت می شود. آی پی سرور کاربر زمانی که برنامه خود را برای امنیت بیشتر آپدیت می کند، ذخیره می شود. به کمک آی پی ها می توان شهری را که سرور در آن به سایر مکان ها متصل شده است را شناسایی کرد اما از طریق آن نمی توان هویت و شخصیت کاربر را شناسایی کرد.

اطلاعات دیگر در هنگام خراب شدن و یا ایجاد مشکل در فیلترشکن outline می باشد. در این هنگام اگر کاربر به صورت دستی اطلاعات و مشکلات را وارد کند، اطلاعات گزارش می شود که البته فقط در حل مشکل و اختلال برنامه کاربرد دارد.

کشور، زمان و ساعت از کار افتادن و یا به مشکل افتادن برنامه، پیام هایی که مربوط به خرابی برنامه می باشند، ورژن و نام دستگاهی که برنامه بر روی آن نصب شده است، مدل گوشی و … از این اطلاعات می باشند. فناوری متعدد استاندار در این برنامه کمک می کند که تمامی این اطلاعات محفوظ بماند و فقط از آن ها جهت رفع مشکل استفاده می شود.

این فیلترشکن با کدام شبکه خطوط اینترنتی عملکرد بهتری دارد؟

فیلترشکن outline می تواند به تمامی شبکه های خطوط اینترنتی متصل شود. معمولا خط های ایرانسل اینترنت بهتری نسبت به خط های همراه اول دارند. پس کار کردن با اینترنت سیم کارت های ایرانسل بسیار آسان تر می باشد.

اما مودم ها دارای اینترنت های بسیار قوی می باشند که در هنگام اتصال به آن ها می توان بدون هیچ مشکلی از این فیلتر شکن استفاده کرد. مودم ها دارای اینترنت پر سرعت، قوی و با مشکلات بسیار کم تری نسبت به سیم کارت ها هستند. پس اگر اتصالی پر سرعت می خواهید بهتر است به مودم متصل شوید. سرور فعال outline را می توان از اینترنت جست و جو کرد.

 

سرعت فیلترشکن outline چگونه است؟

سرعت این فیلتر شکن بسیار بالا است. پی سی مگزین یک مجله اینترنتی می باشد که در مارس سال 2018 در مورد فیلترشکن outline این گونه گفته است: به طور عجیبی استفاده از آن آسان و راحت می باشد و بر خلاف بسیاری از فیلتر شکن ها به خوبی می تواند از حریم خصوصی کاربران خود محافظت کند.

این وی پی ان در هنگام اتصال هیچ گونه قطع و وصل شدن های نا به هنگامی ندارد و کاربر می تواند با ترافیک نا محدود وارد اینترنت آزاد شود. فیلترشکن outline نسبت به سایر وی پی ان ها دارای کیفیت و سرعت بالا تری می باشد و می توان آن را با اطمینان خاطر نصب کرد. برای فیلتر شکن Outline VPN دانلود مستقیم وجود دارد که بهترین روش می باشد. ممکن است سایت های غیر رسمی، پس از دریافت اطلاعات و وجه مورد نظر، از اطلاعات کاربر سوء استفاده کرده و او را در خطر بیاندازد.

آیا برای استفاده از فیلترشکن outline نیاز به وارد کردن سرور است؟

این فیلتر شکن سرور های بسیاری دارد. اما می توان از سرور های دیگر نیز در این نرم افزار استفاده کرد. سرور هایی که در این برنامه وجود دارند، بیش تر متعلق به کشور چین می باشند چرا که در این کشور سرور هایی ضد فیلتر و سانسور تهیه شده اند که به راحتی کاربر را به اینترنت نا محدود متصل می کند. برای اطلاعات بیش تر می توانید به فیلترشکن outline گوگل مراجعه نمایید. کاربر می تواند به صورت دستی یکی از بهترین سرور ها را انتخاب کند و در صورت کند بودن هر سرور، می تواند آن را تغییر دهد و این یکی از بهترین مزایای این وی پی ان می باشد.

استفاده از این vpn رایگان است؟

بسیاری از وی پی ان ها را می توان به صورت رایگان دریافت کرد. اما تعدادی از وی پی ان ها هم به صورت رایگان تهیه شده اند و هم به صورت غیر رایگان وجود دارند. همان طور که می دانید این فیلترشکن outline نیز به صورت رایگان در دسترس عموم قرار می گیرد.

اما نسخه های پولی آن نیز در سایت های مختلف به فروش می رسد. در وی پی ان های غیر رایگان خدمات بیش تری به مشتری ها ارائه می شود. سرعت در آن ها بسیار بالاتر از وی پی ان های رایگان می باشد. حفظ حریم شخصی کاربران و غیر قابل ردیابی بودن در برنامه های پولی بسیار مطمعن تر است و افرادی که قصد دارند هویت خود را نا شناس نگه دارند بهتر است فیلترشکن outline پولی را تهیه کنند.

در فیلتر شکن های رایگان ممکن است پس از نصب و استفاده از آن، دچار مشکلاتی شود و یا به طور دائم قطع شود، اما در فیلتر شکن های غیر رایگان این اتفاق رخ نمی دهد و نرم افزار بدون هیچ اختلالی کار می کند. آن ها بدون این که قطع شوند می توانند ساعت ها متصل باشند و کاربر را به سایت های مسدود شده وارد کنند. سرور رایگان outlineoutline vpn را از اینترنت به دست آورید و بدون هزینه از سانسور ها عبور کنید.

نصب و راه اندازی فیلترشکن outline چگونه است؟

چگونه اوت لاین (Outline) را راه اندازی و نصب کنیم؟ ممکن است این سوال برای شما هم پیش بیاید. در ادامه این مطلب به این موضوع رسیدگی خواهیم کرد. نصب کردن این فیلترشکن از اپ استور یا همان آی او اس و یا اپ گوگل پلی امکان پذیر می باشد. برای دانلود کردن کافی است بر روی دستگاه مورد نظر فضای خالی کافی وجود داشته باشد، سپس کلید نصب را فشار می دهید. پس از نصب کردن می توان به راحتی از این نرم افزار استفاده کرد.

برای استفاده از فیلترشکن outline باید وارد آن شوید و پس از وارد کردن اطلاعات، باید کلید وسط صفحه را فشار دهید. اگر وی پی ان رایگان را دانلود کرده باشید، که پس از سبز شدن دکمه، می توان از اینترنت آزاد استفاده کرد و در غیر این صورت باید نام کاربری و سپس رمز مورد نظر را وارد نمایید. این وی پی ان پس از دریافت اطلاعات به بهترین سرور خود متصل می شود. پس از اتصال می توان ساعت ها و بدون وقفه از آن استفاده کرد.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن outline چیست؟

این فیلتر شکن می تواند به بسیاری از سیستم های عامل متصل شود. فیلترشکن outline را می توان بر روی رایانه های رو میزی نیز نصب و راه اندازی کرد. در تلفن های همراه نیز این برنامه قابلیت نصب و اجرا دارد. به طور کلی می توان آن را بر روی هر دستگاهی نصب و استفاده کرد.

اوت لاین را می توان بر روی سیستم عامل های ویندوز نصب کرد، البته بهتر است از ورژن های بالای ویندوز استفاده شود تا برنامه به راحتی اجرا شود. مک او اس یک سیستم عامل است که مربوط به یونیکس بنیان گرافیکی می باشد. این سیستم های عامل را شرکت اپل تهیه کرده و توزیع می کند.

البته این سیستم های عامل فقط بر روی کامپیوتر های مارک مکینتاش و مک هایی که در سال 2002 تولید شده اند قابل نصب و اجرا می باشد. مک او اس ها پس از مایکروسافت، دومین سیستم عاملی است که بیش ترین استفاده را دارند. لینوکس یکی دیگر از سیستم های عامل کامپیوتر است که فیلترشکن outline از آن نیز پشتیبانی می کند.

آیا فیلترشکن outline دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

فیلترشکن outline مانند تمامی فیلتر شکن ها دارای اشتراک پریمیوم می باشد. برای خرید این اشتراک کافی است از طریق لینک مستقیم اقدام کرده و با توجه به قیمت آن، هزینه لازم را پرداخت نمایید. این اشتراک ها می توانند برای کاربران فضای ایمن تری را ایجاد کنند و با خرید یک اشتراک چند کاربره، چند نفر از دوستان شما نیز بدون هیچ هزینه ای از آن استفاده نمایند.

تهیه کردن اشتراک مزایای بسیاری دارد که یکی از مهم ترین آن ها سرعت بالا می باشد. برای خرید کافی است وارد سایت مورد نظر شده و بر اساس ماه و زمان، اشتراک مورد نظر را خریداری کرد. این اشتراک ها به صورت یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله به فروش می رسند. برای خرید اکانت outline به سایت های معتبر مراجعه نمایید تا از معتبر و اصلی بودن آن آسوده خاطر شوید.

این فیلترشکن امکان آپدیت دارد؟

فیلترشکن outline در فواصل زمانی معینی آپدیت و به روز رسانی می شود. این نرم افزار از ابتدای تهیه و ساخت درگیر مشکلات زیادی بوده است که با هر به روز رسانی سعی بر رفع کردن آن ها داشته اند. این وی پی ان برای به روز رسانی بر خلاف سایر وی پی ان ها عمل می کند و نیازی به مجوز و اجازه از شما ندارد.

او به طور خودکار به اینترنت متصل شده و خود را به روز می کند تا بتواند به بهترین نحو تمامی اتصالات خود را رمز گزاری کند و تمامی اطلاعات کاربر را محفوظ نگه دارد. در ابتدای کار این نرم افزار، یکی از مجلات اینترنتی از او انتقاد کرد.

او اعلام کرد که به دلیل رمز و کد گزاری نکردن این وی پی ان بر روی تمام حجم ترافیک بر روی سیستم عامل ویندوز، ممکن است مشکلات بسیاری برای کاربران به وجود آید و حتی اطلاعات شخصی آن ها لو برود. به همین دلیل از نسخه های بعدی این نرم افزار سعی می کند در هر آپدیت خود حجم بالایی را کد گزاری کند و به همین دلیل است که این وی پی ان در زمان های مشخص آپدیت می شود.

5 / 5. 1

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

آیا فیلترشکن outline در نسخه های غیر رایگان نیز تهیه شده است؟

فیلترشکن outline هم در نسخه های رایگان تهیه شده است و هم می توان آن را به صورت پولی تهیه کرد.

فیلترشکن outline چگونه می تواند ازاطلاعات کاربران خود محافت کند؟

فیلترشکن outline با کد گزاری کردن تمامی تونل های اتصال و ترافیک می تواند به خوبی از حریم شخص کاربران خود محافظت کند.

آیا فیلترشکن outline یک نرم افزار برای ناشناس کردن است؟

این نرم افزار نمی تواند مخاطب را ناشناس کند چرا که راه های زیادی برای شناختن او وجود دارد. او فقط کمک می کند که هویت کاربر مشخص نشود و اطلاعات او فاش نشود.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن outline رایگان به همراه آموزش نصب و راه اندازی چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.