بارگذاری تصویر...

با توجه به اینکه امروزه برای استفاده از شبکه های مجازی مختلف محدودیت های بسیار زیادی وجود دارد همواره فیلترشکن های بسیاری طراحی شده اند که هر کدام از آن ها قابلیت اتصال به شبکه‌ های مجازی مختلف را با سرعت بالایی دارند. یکی از این اپلیکیشن ها با نام فیلترشکن v2ray شناخته می شود که با توجه به اینکه سرور های بسیار زیادی را دارد برخی از این سرورها توانستند از ساعت بسیار بالایی هم برخوردار باشند.

فیلترشکن v2rayNG به گونه‌ ای طراحی شده که هر کدام از افراد مختلف می‌ توانند با انجام چندین روش ساده برای خود سرور های مخصوصی را طراحی کنند و به صورت رایگان از آن ها برای خود استفاده کنند. V2Ray در میان فیلترشکن های دیگر توانسته از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار باشد زیرا برخی از سرورهای خصوصی توانستند در زمان های مختلف با سرعت بسیار بالایی امکان دسترسی افراد را به شبکه‌ های مجازی مختلف و همچنین برخی از سایت ها فراهم کنند. این فیلترشکن همچنین از اطلاعات افراد حفاظت می کند و امکان دسترسی افراد دیگر را به این اطلاعات محدود کرده است.

معرفی فیلترشکن v2ray

معرفی فیلترشکن v2ray

امروز فیلترشکن های بسیار زیادی طراحی شده اند که هر کدام از افراد مختلف با توجه به سرعت هر کدام از این اپلیکیشن ها آن ها را برای خود نصب و راه اندازی می کنند. فیلترشکن v2ray به عنوان یکی از اپلیکیشن هایی شناخته می شود که دارای سرور های بسیار زیادی است که برخی از این سرورها به صورت رایگان در اختیار افراد قرار گرفته و هر کدام از افراد مختلف می توانند با مراجعه به چنل های مختلف در تلگرام این سرورها را برای خود دانلود کنند. سرعت بسیار بالا و قابلیت اتصال در زمان های مختلف و همچنین داشتن اعتبار این اپلیکیشن باعث شده که امتیاز بسیار بالایی را برای خود به دست آورد.

با جستجو کردن عبارت های مختلفی مانند کانفیگ v2ray اندروید و V2rayng سرور رایگان و… در گوگل و سایت های اینترنتی معتبر می توانیم به اطلاعات بسیار زیادی در ارتباط با این اپلیکیشن و همچنین سرورهای مختلف آن دسترسی پیدا کنیم. حفاظت از اطلاعات افراد در این اپلیکیشن به گونه ای است که افراد مختلف می توانند به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند و همچنین آی پی هر کدام از سیستم های مختلف با ورود به این اپلیکیشن به آی پی کشورهای دیگر تغییر می‌ کند و افراد می توانند با این آی پی تغییر کرده از شبکه های مجازی مختلف استفاده کنند.

دانلود v2ray برای ویندوز هم امکان پذیر است اما بررسی های مختلف نشان می‌ دهد که این اپلیکیشن توانسته برای اندروید قابلیت بسیار بیشتری را داشته باشد. در هنگام دانلود هر کدام از اپلیکیشن‌ های مختلف افراد باید به این موضوع توجه کنند که اپلیکیشن مورد نظر با سیستم آن ها سازگاری کامل را داشته باشد زیرا در غیر اینصورت امکان دارد برای آن ها به خوبی عمل نکند.

فیلترشکن v2ray دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

دانلود فیلترشکن v2ray از طریق راه های مختلفی امکان پذیر است که یکی از این راه های موثر مراجعه به گوگل است و با دانلود کردن این اپلیکیشن می توانیم برخی از سرور هایی که برای این اپلیکیشن هم طراحی شده است را برای خود دانلود کنیم. بررسی های بسیار زیادی برای استفاده از این فیلترشکن انجام شده که هرکدام از این بررسی ها نشان می دهد در تلگرام چنل های مختلفی برای این اپلیکیشن طراحی شده است که در این چنل ها سرور های بسیار زیادی از کشورهای مختلف برای آن قرار دارد.

دانلود برنامه v2ray به همراه سرور های آن از طریق مراجعه به چنل های تلگرامی هم امکان پذیر است که می‌ توانیم در هر کدام از این چنل ها سرور های بسیار زیادی را مشاهده کنیم که بسیاری از آن ها متعلق به کشور های خارجی مانند آمریکا و ژاپن و روسیه و… هستند. سرور هایی که برای کشورهای خارجی هستند به گونه‌ ای عمل می‌ کنند که افراد می توانند آی پی خود را تغییر دهند و به آی پی کشورهای خارجی متصل شوند و در صورتی که آی پی آن ها تغییر کرده محدودیت های خود را کنار بگذارند و از شبکه های مجازی مختلف استفاده کنند.

استفاده گسترده از این اپلیکیشن باعث شده که راه های مختلفی برای ساخت سرور برای آن طراحی شود که برخی از افراد می توانند با استفاده از این روش ها برای خود سرور های مخصوصی را بسازند و از آن ها استفاده کنند. در هر چند مدت که سرور های کشور های مختلف قابلیت اولیه را نداشته باشد و افراد می‌ توانند از دیگر سرور های مختلف که متعلق به کشورهای دیگر هستند استفاده کنند. سرور هایی که به صورت عمومی و رایگان در اختیار افراد مختلف قرار می گیرند با توجه به استفاده افراد زیادی از این سرور ها بعد از مدتی سرعت اولیه خود را از دست می‌ دهند.

آیا فیلترشکن v2ray معتبر و مطمئن است؟

در ارتباط با این موضوع که آیا فیلترشکن v2ray معتبر است بررسی های بسیار زیادی انجام شده و هر کدام از این بررسی ها نشان می دهد که افراد مختلف در هنگام استفاده از این اپلیکیشن اطلاعات خود را به صورت مخفی نگه می دارند و افراد دیگری نمی توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند که این موضوع باعث اعتبار آن شده است. اگر اپلیکیشن های مختلف بتوانند با رعایت قوانین مختلف نظر افراد مختلف را به سمت خود جلب کنند می توانند به سرعت به شهرت و محبوبیت برسند.

همچنین بررسی هایی که انجام شده نشان می‌ دهد افراد برای ورود به این اپلیکیشن نیازی ندارند که اطلاعاتی را از خودشان مانند شماره تلفن یا ایمیل وارد کنند و این موضوع باعث شده که افراد بسیار زیادی بدون استفاده از اطلاعات خود اکانت هایی را برای خود داشته باشند و از آن به صورت مطمئن استفاده کنند. در نظرسنجی های بسیار زیادی که برای این فیلترشکن انجام شده و مشخص شده است که افراد مختلف به اعتبار این اپلیکیشن اشاره کرده اند و همواره از استفاده از آن پشیمان نیستند.

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

دانلود v2ray اندروید و دانلود فیلترشکن v2ray برای ویندوز به عنوان عبارت هایی شناخته می شوند که افراد مختلف می توانند با جستجو کردن آن ها در گوگل و سایت های اینترنتی معتبر خارجی و یا ایرانی این اپلیکیشن را به صورت رایگان برای خود دانلود کنند. علاوه بر این که می توانیم از گوگل برای دانلود این اپلیکیشن استفاده کنیم می توانیم با مراجعه به شبکه های مجازی مختلف مانند تلگرام و انجام جستجو های مختلف این vpn را برای خود دانلود کنیم و همچنین در چنل های تلگرام می توانیم به سرور های مختلفی از این اپلیکیشن ها دسترسی پیدا کنیم.

فیلترشکن v2ray به گونه ای طراحی شده که افراد مختلف می توانند از سرور هایی استفاده کنند که به صورت خصوصی هستند و تنها یک کاربر از آن ها استفاده می‌ کند و این موضوع باعث می‌ شود که افراد در هنگام استفاده از این سرور های خصوصی سرعت بسیار بالایی را هم برای خود داشته باشند. استفاده از این سرورها با مراجعه به افرادی که این سرورها را طراحی می کنند و می فروشند امکان پذیر است. در هنگام دانلود این برنامه باید به این موضوع توجه داشته باشیم که برای این اپلیکیشن افراد باید نسخه هایی را برای خود دانلود کنند که سازگاری کامل را با سیستم آن ها داشته باشد زیرا در غیر این صورت امکان دارد که در هنگام استفاده مشکلاتی را به وجود بیاورد.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

برخی از وی پی ان های مختلف به گونه ای طراحی شده اند که افراد در هنگام ورود به این اپلیکیشن ها باید با استفاده از قرار دادن شماره تلفن یا ایمیل خود اکانتی را برای خود طراحی کنند تا در دفعات بعدی بتوانند از این اکانت خود استفاده کنند.‌ در این فیلترشکن افراد بدون اینکه اطلاعاتی را از خود وارد کنند می توانند اکانتی را برای خود داشته باشند و در دفعات بعدی از این اکانت خود استفاده کنند. با توجه به اینکه برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت نیست افراد بسیار زیادی از این vpn استقبال کرده‌ اند و همواره آن را برای خود در سیستم‌ های مختلف نصب و راه اندازی کرده اند.

افراد از برخی از اپلیکیشن های مختلف تنها در صورتی می توانند استفاده کنند که اکانتی را با قرار دادن اطلاعات خود طراحی کنند. اپلیکیشن هایی که با اطلاعات افراد قابل راه اندازی است امکان دارد که اعتبار کافی را نداشته باشد به همین علت افراد مختلف در هنگام نصب چنین اپلیکیشن هایی باید از اعتبار آن ها اطمینان پیدا کنند.

سرعت فیلترشکن v2ray چگونه است؟

امروزه استفاده از شبکه های مجازی مختلف مانند اینستاگرام و تلگرام افزایش بسیار زیادی را داشته است و برخی از افراد با استفاده از این اپلیکیشن ها درآمد بسیاری را هم برای خود به دست می آورند اما با توجه به محدودیت‌ های بسیاری که برای استفاده از این شبکه های مجازی در کشور ایران به وجود آمده همواره فیلترشکن های بسیار زیادی طراحی شده اند. یکی از این فیلترشکن ها با نام فیلترشکن v2ray شناخته می‌ شود که این وی پی ان توانسته از سرور های بسیار زیادی برای خود برخوردار باشد و همچنین سرعت بسیار خوبی را هم دارد.

با توجه به اینکه سرور های مختلف این اپلیکیشن سرعت بسیار خوبی را دارند اما باید به این موضوع توجه شود که سرور هایی که به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرد در مدت زمان کوتاهی در اختیار افراد بسیاری قرار می گیرند که این موضوع باعث افزایش ترافیک و پایین آمدن سرعت آن می شود. برای استفاده از سرورهایی به صورت دائمی که سرعت بسیار خوبی را دارند افراد می‌ توانند این سرور ها را به صورت خصوصی برای خود خریداری کنند به گونه ای که تنها فقط خودشان از آن‌ ها به صورت خصوصی استفاده کنند.

آیا برای استفاده از فیلترشکن v2ray نیاز به وارد کردن سرور است؟

برای استفاده از فیلترشکن v2ray شرایط مختلف وجود دارد که یکی از این شرایط به این صورت است که افراد باید به سرور های بسیار زیادی دسترسی داشته باشند تا بتوانند هر کدام از آن ها را به صورت دستی برای خود در این اپلیکیشن قرار دهند تا بتوانند در مدت زمان های مختلف آن را برای خود متصل کنند. نه تنها برای این وی پی ان بلکه برای فیلترشکن های دیگر هم افراد باید سرور هایی را به صورت دستی در این اپلیکیشن ها قرار دهند تا بتوانند از آن ها در صورت متصل بودن برای خود استفاده کنند.

این اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده که در کنار هر کدام از سرور های مختلف قسمتی وجود دارد که اگر رنگ سبزی را داشته باشد نشان دهنده این است که دارای سرعت خوب است و افراد می توانند از آن برای متصل شدن به شبکه های مجازی مختلف استفاده کنند. افرادی که سرور های خصوصی را برای خود خریداری می کنند باید این سرور ها را به صورت دستی برای خود در این اپلیکیشن قرار دهند تا بتوانند در مدت زمان های مختلف به صورت کامل و با سرعت بالا به این سرور ها و شبکه های مجازی مختلف متصل شوند.

این وی پی ان رایگان است؟

همانطور که در قسمت های قبلی هم گفته شد برای استفاده از شبکه های مجازی مختلف در کشور ایران محدودیت های بسیار زیادی وجود دارد که این محدودیت ها باعث شده افراد همواره به دنبال استفاده از فیلترشکن های مختلف باشند. اگر افراد بخواهند برای استفاده از هر کدام از این وی پی ان های مختلف هزینه ای را بپردازند در مدت زمان کوتاه باید هزینه بسیار زیادی را برای استفاده از هر کدام از این اپلیکیشن ها بپردازند. بررسی هایی که در ارتباط با فیلترشکن v2ray انجام شده نشان می‌ دهد که این وی پی ان به عنوان یکی از vpn هایی شناخته می‌ شود که به صورت رایگان در اختیار افراد قرار گرفته و هر کدام از افراد مختلف می توانند آن را به صورت رایگان از شبکه های مجازی مختلف و یا گوگل برای خود دانلود کنند.

البته باید این موضوع را در نظر داشت که سرور هایی که به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می‌ گیرند بعد از مدتی امکان دارد که از سرعت پایینی برخوردار شوند به همین علت برخی از سرورهای خصوصی که تنها برای استفاده یک نفر می باشد دارای هزینه های مختلفی هستند. هر کدام از افراد مختلف می توانند با پرداخت هزینه های متفاوتی این سرور های خصوصی را برای خود خریداری کنند.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن v2ray چیست؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه فیلترشکن ها و اپلیکیشن های مختلفی طراحی شده اند که هر کدام از آن ها برای برخی از سیستم های عامل توانستند کاربرد بسیار بهتری را نسبت به سیستم های دیگر داشته باشند. از جمله سیستم های عامل برای نصب فیلترشکن v2ray می‌توانیم به سیستم های مختلفی مانند اندروید و آیفون و ویندوز اشاره کنیم که برای هر کدام از این سیستم های مختلف اپلیکیشنی سازگار با آن طراحی شده که افراد می‌ توانند آن ها را با مراجعه به گوگل برای خود به صورت رایگان دانلود کنند.

افرادی که از سیستم های مختلف استفاده می کنند برای دانلود هر کدام از این فیلترشکن های مناسب و سازگار با سیستم خود باید به این موضوع توجه داشته باشند که متناسب با سیستم آن ها باشد. همچنین به نظر می رسد که برای استفاده از هر کدام از این وی پی ان های مختلف سرور های خصوصی وجود دارد که افراد می توانند با نصب این وی پی ان مخصوص سیستم خود، سرور مخصوص آن را هم برای خود دانلود کنند و در صورت نیاز این سرور ها را برای خود درون این اپلیکیشن قرار دهند.

خرید فیلترشکن v2ray پریمیوم

اشتراک پریمیوم به حالتی گفته می شود که افراد می توانند با فعال کردن آن برای اپلیکیشن های مختلف خود از ویژگی‌ های بسیار بیشتری از هر کدام از این اپلیکیشن های خود استفاده کنند. فیلترشکن v2ray به عنوان یکی از وی پی ان هایی شناخته می شود که دارای اشتراک پریمیوم هم برای خود است و افراد می توانند این اشتراک را برای خود با پرداخت هزینه های مختلف فعال کنند و از ویژگی‌ های بسیار بیشتری از این اپلیکیشن ها استفاده کنند.

هر کدام از افرادی که این اشتراک را برای خود با پرداخت هزینه های مختلف فعال کردند می توانند از ویژگی‌ های بسیار بیشتری از این وی پی ان استفاده کنند به گونه ای که این ویژگی ها در حالت رایگان آن قابل دسترس نمی باشد. از جمله اپلیکیشن های دیگری که برای خود دارای اشتراک پریمیوم هستند می توانیم به اینستاگرام و تلگرام اشاره کنیم که هر کدام از افراد مختلف می‌ توانند در مدت زمان های معین هزینه‌ هایی را بپردازند و با توجه به پرداخت چنین هزینه هایی از این ویژگی های بسیار خوب برای خود استفاده کنند. بعد از مدت زمانی که این اشتراک برای هر کدام از افراد مخالف با پرداخت هزینه فعال شد بعد از مدت زمان معین افراد باید نسبت به تمدید آن اقدام کنند.

امکان آپدیت این وی پی ان وجود دارد؟

آپدیت به عنوان یکی از ویژگی‌ هایی شناخته می‌ شود که اگر فیلترشکن های مختلف برای خود این ویژگی را داشته باشند می‌ توانند در هر کدام از این آپدیت ها مشکلاتی که در نسخه‌ های قبلی وجود داشته به صورت کامل حل کنند و ویژگی‌ های جدید و بهتری را به این اپلیکیشن‌ ها اضافه کنند. برای فیلترشکن v2ray امکان آپدیت وجود دارد و هر کدام از افراد مختلف می‌ توانند در مدت زمان های معینی نسبت به نصب این آپدیت برای خود اقدام کنند که اگر آن ها بتوانند از نسخه آپدیت استفاده کنند می‌ توانند از ویژگی‌ های بسیار بیشتری استفاده کنند.

بررسی های مختلفی که برای استفاده از امکانات آپدیت این vpn انجام شده نشان می‌ دهد که اگر افراد در مدت زمان های معینی نسبت به دانلود آپدیت این اپلیکیشن اقدام نکنند امکان دارد که نسخه‌ قبلی قابلیت اولیه را برای آن ها نداشته باشد. نه تنها برای این فیلترشکن بلکه برای فیلترشکن های دیگر هم امکان آپدیت وجود دارد و دانلود هر کدام از این نسخه های آپدیت با حجم های بسیار کمی از طریق مراجعه به گوگل و همچنین گوگل پلی امکان پذیر است که افراد می‌ توانند آن ها را به راحتی برای خود دانلود و نصب کنند.

این فیلترشکن با کدام شبکه خطوط اینترنتی عملکرد بهتری دارد؟

فیلترشکن v2ray به عنوان یکی از فیلترشکن هایی شناخته می‌ شود که توانسته برای خطوط اینترنتی مانند ایرانسل و مودم ها و همراه اول عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد به گونه ای که هر کدام از افراد مختلفی از این خطوط اینترنتی استفاده می‌ کنند، می‌ توانند از سرعت بسیار زیاد این اپلیکیشن برای خود هم استفاده کنند. امکان دارد که افراد مختلف از خطوط اینترنتی متفاوتی برای خود استفاده کنند و می توانند آن ها با استفاده از هر کدام از این خطوط اینترنتی تست کنند که این اپلیکیشن با کدام یک از این خطوط برای آن ها سرعت بسیار بیشتری را دارد.

استفاده از هر کدام از این خطوط اینترنتی برای سیستم های مختلف همانند ویندوز و آیفون و اندروید است که افراد می‌ توانند با تست کردن هر کدام از این خطوط اینترنتی برای این سیستم ها سرعت بسیار خوبی را برای خود پیدا کنند و در مواقع دیگر هم از هر کدام از این خطوط اینترنتی برای خود استفاده کنند. برای مشاهده اطلاعات بسیار بیشتری که در ارتباط با فیلترشکن v2ray وجود دارد می توانیم به سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کنیم و با مراجعه به هر کدام از این سایت ها اطلاعات بسیار زیادی را در ارتباط با این اپلیکیشن مشاهده کنیم.

0 / 5. 0

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

هزینه خرید سرور خصوصی فیلترشکن v2ray چه مقدار است ؟

فیلترشکن v2ray دارای سرور های خصوصی است که هزینه هر کدام از آن ها با توجه به مدت زمان آن ها متفاوت است.

فیلترشکن v2ray برای کدام شبکه مجازی عملکرد بهتری را دارد؟

فیلترشکن v2ray برای تلگرام و اینستاگرام توانسته عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد.

فیلترشکن v2ray توسط چه شرکتی ساخته شده است؟

یکی از شرکت های معتبر این اپلیکیشن را ساخته که می توانیم برای مشاهده اطلاعات بیشتری به گوگل مراجعه کنیم.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد خرید فیلترشکن v2ray به همراه آموزش استفاده از آن چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.