بارگذاری تصویر...

فیلترشکن x-vpn یک فیلترشکن آی پی ثابت رایگان می باشد که کاربران می توانند با استفاده از این فیلترشکن به راحتی وارد تمام برنامه های فیلتر شده شوند. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را درباره این فیلترشکن معروف با شما به اشتراک بگذاریم که شما می توانید در ادامه همراه ما باشید و اطلاعاتی را به دست آورید.

آشنایی با فیلترشکن x-vpn

آشنایی با فیلترشکن x-vpn

فیلترشکن x-vpn یکی از فیلترشکن های معروف می باشد که قدرت و سرعت بالایی را دارد. این فیلترشکن به دلیل سرعت و عملکرد بسیار خوبی که دارد، جزو برترین فیلترشکن ها شناخته شده است. فیلترشکن x-vpn در کنار سرعت بالا، امنیت بسیار خوبی را نیز دارد. در بین فیلتر شکن های معرفی شده در نبولا وی پی ان این فیلترشکن یکی از ببهترین ها می باشد.

کاربران می توانند با استفاده از این فیلترشکن، امنیت کامل را برای گوشی خود رقم بزنند و دیگر نیاز نیست نگران چیزی باشند. یکی از مهم ترین ویژگی های که x-vpn دارد، رایگان بودن آن است. معمولا کاربران برای خرید و استفاده از فیلترشکن، نیاز به وضعبت مالی خوبی دارند و استفاده و خرید و مداوم آن برای همه کاربران امکان پذیر نمی باشد.

به همین دلیل ابن فیلترشکن، با اینکه رایگان است اما عملکرد بسیار خوبی را دارد و به همین منظور طرفداران بالایی را جذب کرده است. این فیلترشکن برای تمام پلتفرم ها استفاده می شود و هر شخصی با هر مدل گوشی ای که دارد، می تواند این وی پی ان را در گوشی خود داشته باشد و با یک کلیک کردن ساده می تواند به سرعت به وی پی ان وصل شود و از آن در هر موقعیتی استفاده کند.

فیلترشکن x-vpn از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می‌ کند؟

این وی پی ان همانند اکثر وی پی ان های دیگر، از سرور های کشور های بالایی پشتیبانی می‌کند. کاربران می توانند با استفاده از هر سروری که مد نظر دارند، به فیلترشکن وصل شوند و از آن استفاده کنند. فیلترشکن x-vpn هر چند از سرور های بالایی پشتیبانی می کند، اما سرعت بالایی را دارد و کاربران می توانند با استفاده از هر کدام از سرور ها به راحتی به فیلترشکن ایکس وی پی ان وصل شوند.

سرعت فیلترشکن x-vpn چقدر است؟

یکی از مزیت های بسیار خوبی که فیلترشکن ایکس وی پی ان دارد، سرعت بالای آن می باشد. معمولا فیلترشکن هایی مورد استقبال عموم قرار می گیرد که عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد و رایگان بودن آن نیز باعث می شود کاربران زیادی از آن استفاده کنند.

این فیلترشکن، با سرعت بسیار خوبی که دارد به کاربران این امکان را داده است که بتوانند با کلیک بر یک دکمه در عرض چند ثانیه، به راحتی به هر شبکه ای که علاقه دارند وصل شوند. استفاده از این فیلترشکن در بسیاری از مسیر هایی که برای ورود کاربران دشوار بوده است، آسان می شود.

فیلترشکن x-vpn یکی از برترین فیلترشکن های موجود است و به دلیل داشتن سرور های بالا، هرگاه مشکلی برای یک سرور پیش آید، سریعاً مخاطب به سرور قوی تری وصل خواهد شد و دیگر مشکل وصل شدن را در این فیلترشکن نخواهید داشت.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

استفاده از فیلترشکن های موجود، نیاز به اینترنتی قوی خواهد داشت که کاربر بتواند با آن بهتر به وی پی ان وصل شود. معمولا در فیلترشکن های متفاوت، برخی از خطوط اینترنتی به خوبی پاسخگو نمی باشند و عملکرد خوبی را با آن فیلترشکن ندارند.

به همین دلیل برای وصل شدن به فیلترشکن باید قبل از هر چیزی از اتصال آن با خطوط اینترنتی خود مطمئن شویم. فیلترشکن x-vpn یکی از فیلترشکن هایی است که عملکرد بسیار عالی را دارد. اما عملکرد این فیلترشکن نیز ممکن است در برخی خطوط اینترنتی به خوبی جواب ندهد.

به عنوان مثال ایکس وی پی ان در خط رایتل عملکرد بالایی را ندارد و اتصال برای کاربران که از خطوط رایتل استفاده می‌ کنند کمی سخت خواهد بود. اما کاربرانی که از خط ایرانسل و همراه اول استفاده می کنند، بهتر می توانند با این وی پی ان ارتباط برقرار کنند.

این وی پی ان رایگان است؟

رایگان بودن فیلترشکن ها یکی از موضوعاتی است که کاربران به آن توجه بالایی را دارند. اما معمولا وی پی ان هایی که به صورت رایگان در بازار عرضه می شوند، کیفیت خوبی را ندارند و اتصال آن ها خیلی زود، ضعیف می شود.

فیلترشکن ایکس وی پی ان یکی از فیلترشکن های رایگانی است که سرعت خوبی را هم دارد و کاربران می توانند بدون صرف هیچ هزینه ای به راحتی به این فیلترشکن وصل شوند و دیگر نگرانی ای از بابت قطع شدن فبلترشکن خود نداشته باشند.

فیلترشکن x-vpn امن و مطمئن است؟

یکی از موضوعاتی که هر فردی قبل از نصب کردن فیلترشکن یا هر برنامه ای دیگر، باید در نظر داشته باشد امنیت آن اپلیکیشن می باشد. این موضوع در فبلترشکن ها بسیار مهم تر از اپلیکیشن های دیگر است و باید امنیت کافی را برای مخاطبان داشته باشد.

ایکس وی پی ان یکی از آن فیلترشکن ها است که امنیت بسیار خوبی را برای کاربران خود ایجاد کرده است. کاربران با استفاده از این فیلترشکن، می توانند به راحتی وارد هر سایتی که می خواهند بشوند و دیگر امنیت آن ها از طریق شبکه ها و برنامه های دیگر در خطر نباشد.

این امنیت در خود فیلترشکن نیز وجود دارد و اطلاعات کاربران در خطر نمی افتد. به همین منظور بسیاری از کاربران به این فیلترشکن علاقه مند شده اند و در کنار سرعت بالا، امنیت خوب را از یک فبلترشکن دریافت خواهند کرد.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

از وی پی ان ایکس برای ویندوز نیز استفاده می شود و کاربران می توانند این وی پی ان در سییتم خود نیز نصب نمایند و به راحتی از آن استفاده کنند. نسخه ای که برای موبایل از وی پی ان ایکس ساخته شده است، استفاده راحت تری را دارد.

کاربران می توانند به صورت رایگان به آن دسترسی داشته باشند و امنیت بالایی را نیز داشته باشند. استفاده این فیلترشکن در ویندوز کمی سخت تر خواهد بود اما بعد از نصب کردن و وصل شدن به آن، مانند نسخه موبایل آن می توانید به راحتی وارد هر برنامه و سایت فیلتر شده ای شوید.

فیلترشکن x-vpn اشتراک پریموم هم دارد؟

نسخه پریموم در اکثر فیلترشکن ها موجود می باشد. در واقع سازنده فیلترشکن با ایجاد نسخه پریموم می تواند درآمدی را به دست آورد و محصول خود را به فروش بگذارد. فیلترشکن x-vpn نیز یکی از این فیلترشکن ها است که با ایجاد نسخه پریموم، محصول خود را به کاربری که می خواهد اتصال قوی تر و بهتری داشته باشد، می فروشد. کاربران می توانند با خرید نسخه پریموم به راحتی اتصال خوبی را به فیلترشکن داشته باشند و نگران قطع شدن فیلترشکن خود نباشند.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

برای استفاده از ایکس وی پی ان نیاز به ساخت اکانت نخواهید داشت و کاربران می توانند به راحتی با دانلود این فیلترشکن و نصب آن بر روی گوشی، اتصال سریعی داشته باشند و دیگر نیاز به طی کردن مراحل متفاوتی برای نصب فیلترشکن نخواهید داشت.

برای دانلود فیلترشکن ایکس وی پی ان شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی این وی پی ان را دانلود کنید یا از طریق برنامه هایی مانند مایکت یا گوگل پلی این وی پی ان را دانلود کنید و از آن استفاده کنید.

برای استفاده از x-vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

وارد کردن سرور یکی از موضوعاتی است که در اکثر فیلترشکن ها اهمیت خاصی را ندارد، زیرا کاربر می تواند با فشار دادن یک دکمه به راحتی به هر یک از سرور هایی که قوی تر هستند، وصل بشود. اما برای کاربران سرور های متفاوتی ساخته شده است که می توانند با انتخاب سرور مد نظر، به آن سرور متصل شوند.

برای دانلود فیلتر شکن x VPN شما باید به نسخه های آن توجه داشته باشید مثلا اگر برای اندروید می خواهید این فیلترشکن را استفاده کنید، باید دانلود x VPN اندروید را جستجو کنید یا به عنوان مثال دانلود x VPN فارسروید را جستجو کنید و از این طریق نسخه مد نظر خود را پیدا کنید.

شما با جستجو وی پی ان اندروید می توانید از طریق دانلود x VPN برای اندروید با لینک مستقیم، فیلترشکن مد نظر خود را دانلود کنید. همچنین دانلود x vpn از مایکت نیز امکان پذیر می باشد. X-VPN در واقع نسخه کرک شده هم دارد که مخاطبان می توانند از طریق سایت های معتبر دانلود x VPN کرک شده برای اندروید را انجام دهند.

این وی پی ان برای کامپیوتر نیز وجود دارد که علاقه مندان می توانند برای استفاده از نسخه کامپیوتر آن، دانلود x-vpn برای کامپیوتر رایگان را جستجو کنند تا بتوانند این فیلترشکن را برای سیستم خود نیز دانلود کنند. فقط دقت داشته باشید که حتما نسخه کامپیوتر آن را دانلود کرده باشید.

3 / 5. 3

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

ایکس وی‌ پی ان امنیت کافی را دارد؟

این وی پی ان از فیلترشکن های محبوبی می باشد که امنیت بسیار بالایی را برای کاربران خود ایجاد کرده است.

آیا فبلترشکن x-vpn هزینه دارد؟

این فیلترشکن به صورت رایگان منتشر شده است و کاربران بدون هیچ هزینه ای می توانند از آن استفاده کنند.

آیا ایکس‌وی پی ان سرعت بالایی دارد؟

ایکس‌وی پی ان از لحاظ اتصال و سرعت، در بین برترین فیلترشکن ها قرار گرفته و رتبه خوبی را کسب کرده است.

این فیلترشکن برای چه نوع گوشی هایی مورد استفاده است؟

تمامی افراد با هر نوع گوشی می توانند این فیلترشکن را استفاده کنند.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن x-vpn (ایکس VPN) با حجم رایگان و لینک دانلود مستقیم چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.