بارگذاری تصویر...

فیلترشکن windscribe یکی از معروف ترین گزینه ها برای در اختیار داشتن فیلترشکن آی پی ثابت می باشد. این فیلترشکن عملکرد بسیار خوب و قوی را در بین فیلترشکن های دیگر دارد. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را درباره این وی ‌پی ان به اشتراک‌ بگذاریم که می توانید با دنبال کردن ما در ادامه، با این فیلترشکن بیشتر آشنا شوبد.

آشنایی با فیلترشکن windscribe

آشنایی با فیلترشکن windscribe

همان که مطالعه کردید در این مقاله از نبولا VPN می خواهیم فیلترشکن ویندسکرایب را مورد بررسی قرار دهیم. فیلترشکن windscribe یکی از فیلترشکن های معروف می باشد که طرفداران بالایی را در بین فیلترشکن های دیگر دارد. به دلیل اینکه این وی ‌پی ان به صورت رایگان عمل می‌ کند و کیفیت بالایی را دارد، مخاطبان زیادی جذب آن شده اند. windscribe با سرعت بالا و بدون هیچگونه قطعی به یکی از برترین فیلترشکن ها تبدیل شده است.

در واقع هدف اصلی این برنامه ساختن امنیت بالا برای کاربران و دسترسی به اینترنت آزاد بوده است. در این وی پی ان از سرور های متفاوتی استفاده می شود که کاربر می تواند سرور درخواستی خود را انتخاب کند. یکی از موضوعاتی که درباره فیلترشکن windscribe بسیار نظر ها را به خود جلب کرده است، مربوط به 10 گیگابایت استفاده ماهانه برای کاربران می باشد.

کسانی که این برنامه را در گوشی خود نصب کنند می توانند 10 گیگابایت را به صورت رایگان در هر ماه استفاده کنند و اگر استفاده بالاتری را بخواهند، باید باقی آن را خریداری کنند. اما استفاده از 10 گیگابایت ذکر شده همانند وی پی ان خریداری شده کار می کند و قدرت بالایی را در اتصال دارد.

فیلترشکن windscribe از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می ‌کند؟

این فیلترشکن از سرور های بالایی پشتیبانی می کند که کاربران می توانند با نصب فیلترشکن windscribe تمامی سرور های موجود را مشاهده کنند و در صورت لزوم از آن ها استفاده کنند. اما نکته مهمی که باید به آن توجه داشت، اتصال بسیار قوی فیلترشکن وینداسکرایب می باشد.

کاربران در این وی پی ان نیاز نیست نگران اتصال خود باشند و با فشار دادن یک دکمه می توانند به سرعت به وی پی ان وصل شوند و از آن استفاده کنند. این وی پی ان محدودیتی را دارد که مخاطبان باید در ماه حدود 10 گیگ را مصرف کنند و اشخاصی که می خواهند استفاده بیشتری را داشته باشند، باید آن را خریداری کنند. در غیر ابن صورت اتصال بسیار خوب پیش می رود و تا کنون کاربران به هیچ‌ مشکلی برخورد نکرده اند.

سرعت فیلترشکن windscribe چقدر است؟

وینداسکرایب یکی از پر سرعت ترین وی پی ان های موجود است که سازنده آن به اتصال قوی ‌و امنیت بالای آن توجه بسیاری را داشته است. این فیلترشکن در سال 2016 ساخته شده است و از همان سال هدف اصلی اتصال کاربران به اینترنت آزاد بوده است.

اکنون نیز در وضعیت فیلترینگی که در ایران وجود دارد، وینداسکرایب عملکرد بسیار خوبی را نسبت به باقی فیلترشکن ها داشته است و یکی از نکته های مهم، رایگان بودن آن است که مخاطبان می توانند بدون صرف هیچ‌ هزینه ای یک فیلترشکن پر سرعت و امن را داشته باشند.

این فیلترشکن با کدام خطوط اینترنتی عملکرد بهتری خواهد داشت؟

فیلترشکن های موجود در بازار، معمولا با برخی از خطوط اینترنتی به مشکل برخورد می کنند و با آن خط کاربر نمی تواند استفاده خوبی را از فیلترشکن داشته باشد. فیلترشکن windscribe نیز همانند فیلترشکن های دیگر ممکن است با برخی از خطوط اینترنتی اتصال ضعیف تری را داشته باشد.

به طور کلی این وی‌ پی ان با خط ایرانسل و همراه اول کارکرد خوبی را دارد و کاربران می توانند با استفاده از این خطوط اینترنتی دسترسی قوی را به فیلترشکن windscribe داشته باشند و به راحتی در تمام برنامه های فیلتر شده و سایت های فیلتر شده حضور پیدا کنند.

این وی‌ پی ان رایگان است؟

فیلترشکن وینداسکرایب یکی از فیلترشکن هایی می باشد که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است. این فیلترشکن با اینکه رایگان می باشد اما قدرت اتصال بالایی را دارد و به همین دلیل بسیار طرفدار پیدا کرده است.

کسانی که می خواهند از این فیلترشکن استفاده کنند می توانند ماهانه 10 گیگابایت به صورت رایگان استفاده کنند و اگر استفاده بیشتری را داشته باشند، باید آن را خریداری کنند. به طور کلی اگر قصد خرید این فیلترشکن را دارید، امکان پذیر می باشد، اما سازنده به صورت رایگان آن را در بازار منتشر کرده است.

فیلترشکن windscribe امن و مطمئن است؟

فیلترشکن windscribe یکی از امن ترین فیلترشکن های موجود می باشد. در واقع سازنده هدف اصلی از ساخت این وی پی ان را بر پایه امنیت بالای او‌گذاشته است و‌ مخاطبان می توانند با اتصال به وی پی ان وینداسکرایب از بابت امنیت خیال راحتی را داشته باشند.

این وی پی ان حتی در مواقعی که به وای فای های عمومی ‌نیز متصل می شوید امنیت شما را حفظ می ‌کند و مانع هرگونه نا امنی برای سیستم موبایل شما می شود. استفاده از این فیلترشکن نه تنها کم هزینه و حتی بی هزینه می باشد، بلکه امنیت بالا و سرعت اتصال خوبی را برای کاربران ایجاد کرده است. کاربران می توانند با خیالی آسوده از آن استفاده کنند.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

معمولا تمام فیلترشکن ها نسخه ویندوز را هم دارند و علاقه مندان می توانند نسخه ویندوز آن را دانلود کرده و بر سیستم خود نصب کنند. فیلترشکن windscribe نه تنها برای ویندوز بلکه برای تمام سیستم عامل های موجود، کاربرد دارد و کاربران می توانند با هر سیستم عاملی این فیلترشکن را داشته باشند و از آن استفاده کنند.

نسخه های متفاوت وی پی ان وینداسکرایب، از قوانین مشترکی پیروی می‌کنند و تمامی آن ها به صورت 10 گیگابایت رایگان را در ماه دارند که کاربران می توانند با در نظر گرفتن این موضوع از فیلترشکن استفاده کنند‌ و دیگر نگران قطعی فیلترشکن خود نباشند.

فیلترشکن windscribe اشتراک پریموم هم دارد؟

اشتراک پریموم یکی از ویژگی های بسیار مهم در فیلترشکن ها می باشد که صاحبان این وی پی ان می توانند با این اشتراک، درآمدی را کسب کنند. کاربران می توانند با خرید نسخه پریموم یک فیلترشکن قوی و پر کاربرد را داشته باشند که هیچ وقت قطع نخواهد شد و اشتراک آن تمام نمی شود. برای این کار کافیست کاربر نسخه پریموم را خریداری کند و به راحتی از آن استفاده کند.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

ساخت اکانت یکی از موضوعات پیچیده ای است که در انواع فیلتر شکن ها وجود دارد و کاربران می توانند با استفاده از ساخت اکانت یک فیلتر شکن قوی ای را داشته باشند. اما فیلترشکن windscribe با اینکه یک فیلترشکن قوی است اما نیاز به ساخت اکانت ندارد. کاربر می تواند تنها با یک دانلود ساده این فیلترشکن آن را در سیستم خود نصب کند و از آن استفاده کند.

ساخت اکانت در شرایطی اتفاق خواهد افتاد که کاربر قصد خرید فیلترشکن را دارد و در آن زمان می تواند اکانت بسازد. برای ساخت اکانت نیز شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی، ویدیو های بالایی را مشاهده کنید و اطلاعاتی را به دست آورید.

برای استفاده از windscribe نیاز به وارد کردن سرور است؟

برای استفاده از این فیلترشکن معتبر، شما نیاز به وارد کردن سرور های سخت و‌ پیچیده ای نخواهید داشت. تنها با نصب این فیلترشکن می توانید به راحتی از سرور هایی که در وی پی ان وجود دارد، متصل شوید و از فیلترشکن استفاده کنید.

نحوه نصب فیلترشکن windscribe بسیار ساده می باشد فقط شما باید قبل از هر چیزی دانلود فیلترشکن windscribe برای اندروید یا دانلود windscribe برای ویندوز را در سایت های معتبر جستجو‌ کنید و از طریق دانلود windscribe با لینک مستقیم یا دانلود windscribe برای اندروید با لینک‌ مستقیم را انتخاب کنید تا به راحتی این فیلترشکن را دانلود کرده و بر سیستم مورد نظر خود نصب کنید.

کسانی که می خواهند این فیلترشکن را بر روی کامپیوتر نصب کنند، می توانند دانلود windscribe کرک شده برای کامپیوتر را جستجو کنید و آن را در کامپیوتر نصب کنید. تنها با نصب کردن این برنامه بر روی سیستم مورد نیاز خود می توانید به راحتی دسترسی آسانی را داشته باشید.

همچنین در صورت لزوم می توانید ویدیو های اینکه چگونه فیلترشکن windscribe را فعال کنیم در سایت های متفاوت مشاهده کنید و از این طریق اطلاعات دقیق تر و‌بهتری را کسب کنید. هر چند استفاده و دانلود فیلترشکن windscribe فیلترشکن speedify بسیار ساده می باشد، اما ویدیو‌ های آموزشی زیادی در سایت ها وجود دارد تا به کاربران در این زمینه کمک کند.

0 / 5. 0

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

وی پی ان وینداسکرایب در ایران نیز استفاده می شود؟

این فیلترشکن در کشور ایران استفاده می شود و طرفداران بسیار بالایی را دارد.

هزینه استفاده از این وی ‌پی ان چقدر است؟

برای استفاده از فیلترشکن windscribe نیاز به صرف هزینه نخواهید داشت و ماهانه 10 گیگابایت رایگان را از وی پی ان دریافت خواهید کرد.

هدف از ساخت این فیلترشکن چه بوده است؟

هدف اصلی ساخت آن امنیت بالای کاربران و استفاده از اینترنت آزاد بوده است.

اگر قصد خرید فیلترشکن windscribe را داشته باشیم، ماهانه چقدر باید هزینه کنیم؟

رقمی که به صورت ماهانه برای خرید این فیلترشکن در نظر گرفته شده است 9 دلار می باشد که با پول ایران در حال حاضر حدود 450 تومان است.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن windscribe (ویندسکرایب) با 30 گیگ هدیه برای ایرانیان چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.