بارگذاری تصویر...

یکی از بهترین فیلترشکن های آی پی ثابت فیلترشکن vpn secure می باشد زیرا این فیلترشکن در حالت رایگان ویژگی‌ های بسیاری را در اختیار کاربران قرار می‌ دهد. یکی از مسائل بسیار مهمی که باعث محبوبیت این اپلیکیشن شده، این است که می‌ تواند آی پی افراد را به آی پی کشور های خارجی تغییر دهد به گونه‌ ای که افراد دیگری نمی توانند به این اطلاعات تغییر کرده دسترسی داشته باشند. این اپلیکیشن در حجم های مختلفی قابل دانلود است اما در هنگام نصب، افراد باید به این موضوع توجه داشته باشند که نسخه بروز این اپلیکیشن را برای خود نصب کنند.

آشنایی با فیلترشکن vpn secure

معرفی فیلترشکن vpn secure

امروزه فیلترشکن های بسیار زیادی طراحی شده اند که برخی از آن ها با استفاده از ویژگی های مختلف توانستند توجه کاربران بسیاری را به سمت خود جلب کنند. یک یاز این فیلترشکن ها که در مجله نبولا وی پی ان به آن پرداخته ایم فیلترشکن vpn secure یم باشد که با ارائه خدمات رایگان و داشتن امنیت بالا توانسته به یکی از فیلترشکن های محبوب تبدیل شود. فیلترشکن vpn secure به گونه ای طراحی شده که می‌ تواند آی پی افراد را تغییر دهد و هر کدام از کاربران مختلف با سرعت بالا می‌ توانند در شبکه های مجازی و سایت های اینترنتی مختلف فعالیت داشته باشند.

دانلود VPN قوی با لینک مستقیم باید با دقت کافی انجام شود زیرا اگر نسخه فایل مورد نظر با سیستم های افراد سازگاری کامل را نداشته باشد در فعالیت های هر کدام از این vpn ها مشکلاتی به وجود می آید. در ادامه در این مقاله بررسی هایی در ارتباط با ویژگی های این وی پی ان پرسرعت و رایگان انجام می‌‌ شود.

فیلترشکن vpn secure دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

میزان دانلود فیلترشکن در کشور ایران افزایش بسیاری را داشته و همواره کاربران به دنبال وی‌ پی‌ ان هایی هستند که سرور های بسیاری را داشته باشد. فیلترشکن vpn secure از سرور های بسیار زیادی استفاده کرده به گونه ای که هر کدام از کاربران می توانند با توجه به سرعت این سرور ها آن ها را به صورت اختصاصی برای خود انتخاب کنند. از جمله سرور های پرسرعت این وی پی ان می‌ توانیم به سرور های کشور آمریکا و چین و روسیه و انگلیس اشاره کنیم که هر کدام از این سرور ها در زمان های مختلفی قابلیت اتصال را دارند.

آیا فیلترشکن vpn secure معتبر و مطمئن است؟

در هنگام دانلود فیلترشکن قوی 2022 باید به اعتبار و اطمینان آن ها توجه بسیاری را داشته باشیم زیرا امکان دارد در برخی از این vpn ها اطلاعاتی را قرار دهیم که این اطلاعات ما در اختیار افراد دیگری هم قرار بگیرد. در ارتباط با این موضوع که آیا این فیلترشکن از اعتبار و اطمینان برخوردار است می توانیم این موضوع را مطرح کنیم که این اپلیکیشن آی پی افراد را تغییر می دهد و دسترسی افراد دیگر را به این اطلاعات محدود کرده و در هنگام ثبت نام اطلاعاتی را از افراد نمی خواهد و به همین علت توانسته از اعتبار بالایی برخوردار شود.

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

دانلود Secure VPN با لینک مستقیم از طریق مراجعه به سایت های اینترنتی معتبر امکان پذیر است که در هر کدام از این سایت ها اطلاعاتی در ارتباط با فایل نصبی هم نوشته شده است. در هنگام دانلود فایل نصبی این vpn باید به این موضوع توجه کنیم که با سیستم مورد نظر ما سازگاری کامل را داشته باشد و فایلی که نصب می کنیم آخرین نسخه به روز باشد. در برخی از این سایت‌ های اینترنتی افراد علاوه بر اینکه می‌ توانند فایل نصبی وی پی ان های مختلف را دانلود کنند می توانند سرور هایی را که برای این اپلیکیشن ها طراحی شده را هم دانلود و برای خود فعال کنند.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

وی پی ان های مختلف به دو صورت طراحی شده اند به گونه ای که برای برخی از آن ها نیاز است کاربران اکانتی را بسازند و برای برخی دیگر کاربران بدون استفاده از اکانت هم می‌ توانند از این اپلیکیشن ها استفاده کنند. در هنگام استفاده از فیلترشکن vpn secure نیازی به ساخت اکانت نیست و کاربران بدون قرار دادن اطلاعات خود می‌‌ توانند از این اپلیکیشن به صورت کامل استفاده کنند. در وی پی ان هایی که افراد برای ساخت اکانت، ایمیل و یا شماره تلفن خود را قرار می دهند باید از اعتبار این اپلیکیشن ها مطمئن شوند زیرا امکان دارد که اطلاعات آن ها در اختیار افراد دیگری هم قرار بگیرد. در برخی از وی پی ان ها، افراد می توانند از اکانت های ساخته شده دیگران هم برای خود استفاده کنند.

سرعت فیلترشکن vpn secure چگونه است؟

به تازگی در کشور ایران محدودیت های بسیار زیادی برای استفاده از شبکه های مجازی مختلف به وجود آمده که افراد مختلف برای استفاده از این شبکه های مجازی باید فیلترشکن هایی را برای خود نصب کنند که با استفاده از آی پی تغییر کرده بتوانند از این شبکه های مجازی استفاده کنند. به همین علت در کشور ما فیلترشکن هایی که دارای سرعت بالایی هستند بسیار محبوب می شوند و این وی پی ان هم توانسته با داشتن سرور های بسیار از سرعت بالایی برخوردار شود و هم اکنون هم به عنوان یکی از وی پی ان های کاربردی و محبوب شناخته می شود.

آیا برای استفاده از فیلترشکن vpn secure نیاز به وارد کردن سرور است؟

برای استفاده از فیلترشکن vpn secure نیازی به وارد کردن سرور نیست زیرا این وی پی ان دارای سرور های کشور های مختلفی است و هر کدام از آن ها توانستند سرعت بسیار بالایی را هم برای خود داشته باشند. همانطور که گفته شد برای استفاده از این فیلترشکن نیاز به وارد کردن سرور نیست اما برخی از وی پی ان های دیگر به گونه ای طراحی شده اند که کاربران باید به صورت دستی سرور هایی را در این اپلیکیشن قرار دهند.

این وی پی ان رایگان است؟

همانطور که در قسمت های قبلی هم به این موضوع اشاره شده این وی پی ان به صورت رایگان در اختیار افراد مختلف قرار گرفته و استفاده از آن نیازی به پرداخت هزینه ای را ندارد. البته باید این موضوع را هم در نظر داشت که برخی از وی پی ان هایی که رایگان هستند سرور هایی را هم برای خود دارند که با پرداخت هزینه ای در اختیار افراد قرار می گیرد و این سرور ها کاملا خصوصی هستند و تنها برای یک فرد مورد استفاده قرار می گیرند. کاربران مختلف برای استفاده از این فیلترشکن و سرعت بالای آن می توانند این سرور های خصوصی را برای خود خریداری کنند.

 

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن vpn secure چیست؟

فیلترشکن vpn secure به عنوان یکی از وی پی ان های پرکاربرد برای سیستم عامل اندروید طراحی شده و هرکدام از افرادی که از سیستم اندروید استفاده می کنند قابلیت نصب این اپلیکیشن را بر روی سیستم خود دارند. البته شرکت سازنده این vpn خبر هایی را منتشر کرده که به تازگی می خواهد از این فیلترشکن نسخه هایی را وارد بازار کند که قابلیت نصب بر روی سیستم های دیگری مانند آیفون و ویندوز را هم داشته باشد. برای سیستم های اندروید هم کاربران باید در مدت زمان های مختلف نسبت به نصب نسخه های به روز این vpn اقدام کنند.

آیا فیلترشکن vpn secure دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

اشتراک پریمیوم به حالتی گفته می شود که برای اپلیکیشن های مختلفی قابل راه اندازی است و کاربران مختلف می توانند با پرداخت هزینه های مختلفی این اشتراک را برای خود فعال کنند و از ویژگی‌ های بیشتری از این اپلیکیشن نسبت به نسخه رایگان آن استفاده کنند. فیلترشکن vpn secure با اشتراک پریمیوم هزینه های بسیاری را دارد اما برخی از کاربران این هزینه‌ ها را پرداخت می کنند تا بتواند از امتیازات بیشتر این اپلیکیشن برای خود استفاده کنند. تلگرام و اینستاگرام به عنوان شبکه های مجازی بسیار محبوبی شناخته می شوند که آن ها هم دارای چنین اشتراکی هستند.

امکان آپدیت این وی پی ان وجود دارد؟

یکی از مسائل بسیار مهمی که برای نصب وی پی ان ها وجود دارد این است که افراد باید نسخه بروز این اپلیکیشن را برای خود نصب کنند تا از قابلیت های اصلاح شده آن استفاده کنند. برای این اپلیکیشن مانند دیگر وی پی ان ها آپدیت هایی قرار داده می‌ شود که کاربران باید اپلیکیشن خود را به آخرین نسخه آپدیت کنند. میزان حجم فایل نصبی آپدیت این اپلیکیشن بسیار کم است و افراد مختلف می توانند این فایل نصبی را با این حجم کم به راحتی برای خود دانلود و بر روی سیستم های خود نصب کنند.

0 / 5. 0

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

فیلترشکن vpn secure در چه سالی طراحی شده است؟

فیلترشکن vpn secure در حدود 3 سال پیش طراحی شده که از همان ابتدا هم از استقبال بسیار گسترده ای برخوردار شده است.

آیا فیلترشکن vpn secure تنها برای افراد ایرانی ساخته شده است؟

فیلترشکن vpn secure نه تنها برای افراد ایرانی بلکه برای کاربران در کشور های دیگر هم قابل استفاده است.

میزان دانلود فیلترشکن vpn secure چه مقدار است؟

این اپلیکیشن محبوبیت بسیاری را دارد و میزان دانلود آن هم از گوگل و دیگر شبکه های مجازی بسیار زیاد است.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن vpn secure رایگان به همراه لینک دانلود مستقیم چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.