بارگذاری تصویر...

کاربران می‌ توانند با استفاده از فیلتر شکن‌ های مختلف محدودیت‌ های موجود را دور بزنند و به راحتی به شبکه‌ های مجازی دسترسی پیدا کنند. با وجود اینکه محدودیت‌ های بسیاری برای استفاده از شبکه‌ های مجازی مختلف و یا سایت‌ های اینترنتی وجود دارد وی‌ پی‌ ان‌ های فراوانی هم طراحی شده‌ اند که قابلیت دور زدن چنین محدودیت‌ هایی را دارند که یکی از آن ها فیلترشکن octohide vpn می باشد.

فیلتر شکن octohide vpn به عنوان یکی از وی پی ان‌ های محبوبی شناخته شده که مورد استفاده کاربران قرار گرفته و سرعت بالایی را هم برای اتصال به شبکه‌ های مجازی مختلف دارد. این فیلترشکن با توجه به اینکه خدمات خوبی را به کاربران خود ارائه داده توانسته امتیاز بالایی را هم برای خود در گوگل و یا گوگل پلی داشته باشد.

دانلود فیلتر شکن oct hide VPN با لینک مستقیم و Octohide VPN دانلود و… عبارت‌ هایی هستند که با جستجو کردن آن ها در گوگل می‌ توانیم به این اپلیکیشن دسترسی پیدا کنیم و آن را با لینک مستقیم و مناسب با سیستم خود دانلود کنیم.

 

معرفی فیلترشکن octohide vpn

معرفی فیلترشکن octohide vpn

هر کدام از وی پی ان‌ های مختلف برای خود ویژگی‌ هایی را دارند که این ویژگی‌ ها باعث می‌ شود این فیلتر شکن‌ ها مورد توجه کاربران مختلف قرار بگیرند. از جمله خدماتی که این اپلیکیشن در اختیار کاربران خود قرار داده است می‌ توانیم به این اشاره کنیم که دارای سرعت بالایی است و توانسته فضای امنی را برای فعالیت کاربران ایجاد کند.

نسخه Octohide VPN mod دارای سرور های بسیاری است که کاربران می‌ توانند به راحتی از آن ها برای اتصال به شبکه‌ های مجازی مختلف و یا دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنند. این فیلتر شکن پرسرعت و محبوب در مدت زمانی معین نسخه‌ های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌ دهد و هر کدام از این افراد می‌ توانند این نسخه‌ های جدید را با حجم بسیار کمی از گوگل برای خود دانلود کنند.

برای استفاده از این اپلیکیشن نیازی به ساخت اکانت نیست و افراد نیازی ندارند که اطلاعات شخصی خود را در این اپلیکیشن قرار دهند تا بتوانند از آن استفاده کنند. همچنین فیلتر شکن octohide vpn به صورت رایگان در هر زمانی قابل استفاده است و هر کدام از افراد می‌ توانند در هر ساعتی از شبانه روز از این اپلیکیشن برای متصل شدن به سایت‌ ها و یا شبکه‌ های مجازی مختلف استفاده کنند.

فیلترشکن octohide vpn از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می کند؟

با جستجو کردن عبارت Octohide VPN APK می‌ توانیم فایل نصبی این اپلیکیشن را برای خود دانلود کنیم و با نصب این اپلیکیشن بر روی سیستم‌ های خود مشاهده می‌ کنیم که دارای سرور های بسیاری است. در این وی پی ان سرور های کشور های مختلفی مانند آمریکا و کانادا و روسیه و چین و کره و ترکیه و… قرار دارد که هر کدام از آن ها سرعت خوبی را دارند و به سرعت متصل می‌ شوند.

هرچه یک فیلترشکن بتواند از سرور های مختلفی پشتیبانی کند محبوبیت خوبی را بدست می آورد زیرا قدرت اتصال آن در هر زمانی افزایش پیدا می‌ کند.

سرعت فیلترشکن octohide vpn چقدر است؟

افرادی که از شبکه‌ های مجازی مختلفی استفاده می‌ کنند برای اتصال به هر کدام از این شبکه‌ های مجازی با وجود محدودیت‌ های مختلف به فیلترشکن‌ هایی نیاز دارند که سرعت بالایی را دارند. فیلتر شکن octohide vpn با ارائه سرور های مختلف توانسته سرعت بالایی را هم داشته باشد به گونه‌ ای که هر کدام از این سرور ها قابلیت اتصال بالایی را هم برای خود دارند.

معمولا کاربران از فیلتر شکن‌ هایی استفاده می‌ کنند که سرعت بالایی را دارند و به گونه ای هستند که افراد می‌ توانند فعالیت‌ های خود را در هر کدام از این شبکه‌ های مجازی به راحتی انجام دهند.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عملکرد بهتری خواهد داشت؟

برای استفاده از فیلتر شکن‌ های مختلف افراد باید به این موضوع توجه داشته باشند که فیلترشکن آن ها با کدام خطوط اینترنتی عملکرد بهتری را دارند. بررسی‌ هایی که انجام شده نشان می‌ دهد این وی پی ان پرسرعت با خطوط اینترنتی مختلفی مانند خطوط ایرانسل و همراه اول و رایتل به شبکه‌ های مجازی مختلف متصل می‌ شود.

اگر هر کدام از این خطوط اینترنتی آنتن دهی خوبی را داشته باشند برای این فیلتر شکن مناسب هستند و کاربران با هر کدام از این خطوط اینترنتی می‌ توانند به راحتی فعالیت‌ های خود را در شبکه‌ های مجازی انجام دهند.

این وی پی ان رایگان است؟

برای استفاده از اکانت‌ های خصوصی کاربران باید هزینه‌ های فراوانی را بپردازند به همین علت هر کدام از این افراد به دنبال این هستند که از وی‌ پی‌ ان‌ های رایگان استفاده کنند. فیلترشکن octohide vpn به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گرفته و خدمات خود را هم به صورت رایگان ارائه داده که این موضوع باعث شده امتیاز بالایی را هم در گوگل پلی برای خود داشته باشد.

البته باید این موضوع را در نظر گرفت که برای این فیلتر شکن هم اکانت‌ ها و هم سرور هایی طراحی شده که خصوصی هستند و کاربران می‌ توانند آن ها را با پرداخت هزینه ای برای خود دریافت کنند.

 

فیلترشکن octohide امن و مطمئن است؟

یکی از موضوعات بسیار مهمی که در ارتباط با استفاده از فیلترشکن‌ های مختلف وجود دارد این است که آیا آن ها فضای امن و مطمئنی را برای کاربران خود ایجاد کرده‌ اند یا خیر. معمولا فیلتر شکن‌ هایی که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌ گیرند توانسته‌ اند فضای امنی را ایجاد کنند که این فضای امن با توجه به رمزگذاری اطلاعات آن ها است.

در کنار اینکه این اپلیکیشن توانسته اطلاعات کاربران را رمزگذاری کند از دیتای آن ها هم حفاظت می‌ کند و آن ها را در اختیار افراد دیگری قرار نمی‌ دهد و این موضوع باعث شده که فضای امنی را داشته باشد.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

امروز افراد مختلف از سیستم‌ های متفاوتی مانند اندروید و ویندوز و آیفون استفاده می‌ کنند که برای هر کدام از این سیستم‌ ها وی‌ پی‌ ان‌ های خاصی طراحی شده است. اگرچه این وی پی ان بیشتر برای سیستم اندروید استفاده می‌ شود اما نسخه‌ هایی از آن در بازار وجود دارد که برای سیستم ویندوز هم عملکرد خوبی را دارد.

در کنار اینکه کاربران می‌ توانند از فیلتر شکن octohide vpn برای سیستم ویندوز خود استفاده کنند می‌ توانند از دیگر فیلتر شکن‌ های خاصی که تنها برای سیستم ویندوز طراحی شده‌ اند هم استفاده کنند.

 

فیلترشکن octohide vpn اشتراک پریموم هم دارد؟

در کنار اینکه فیلترشکن‌ های مختلف به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می‌ گیرند برخی از آن ها دارای اشتراک پریموم هستند که این اشتراک با پرداخت هزینه‌ ای قابل دریافت است. افرادی که اشتراک پریموم را برای خود فعال می‌ کنند از قابلیت های بیشتری از این فیلتر شکن نسبت به نسخه‌ های رایگان آن می‌ توانند برای خود استفاده کنند.

البته باید این موضوع را هم در نظر داشت که فعال کردن این اشتراک برای این وی پی ان دارای هزینه‌ های فراوانی است که هر کدام از افراد باید این هزینه‌ ها را در مدت زمان معینی مانند ماه به ماه بپردازند.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

برخی از فیلترشکن‌ ها به گونه‌ ای طراحی شده‌ اند که افراد برای آن ها باید اکانت‌ هایی را بسازند تا بتوانند از این اپلیکیشن‌ ها برای خود استفاده کنند. فیلترشکن octohide vpn به صورت خاصی طراحی شده به گونه‌ ای که افراد می‌ توانند برای خود اکانت‌ هایی را بسازند تا در دفعات بعدی هم از این اکانت‌ ها استفاده کنند.

در کنار اینکه افراد برای استفاده از این اپلیکیشن می‌ توانند برای خود اکانتی را بسازند در حالت دیگر آن می‌ توانند بدون ساختن اکانت از سرور های عمومی این اپلیکیشن استفاده کنند.

برای استفاده از octohide vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

در هنگامی که افراد از این وی پی ان استفاده می‌ کنند امکان دارد که سرور های آن ها سرعت بالایی را نداشته باشد و آن ها می‌ توانند به صورت دستی سرور خود را تعویض کنند. برای استفاده از این فیلترشکن نیاز به وارد کردن سرور نیست و هر کدام از افراد می‌ توانند با توجه به سرور های عمومی که در این اپلیکیشن قرار گرفته به صورت رایگان از آن ها استفاده کنند.

5 / 5. 1

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

فیلتر شکن octohide vpn در چه سالی طراحی شده است؟

فیلتر شکن octohide vpn به عنوان یکی از فیلترشکن‌ هایی شناخته می‌ شود که به تازگی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

حجم فایل نصبی نسخه آپدیت فیلترشکن octohide vpn چه مقدار است ؟

حجم فایل نصبی نسخه آپدیت فیلترشکن octohide vpn بسیار کم است و افراد می‌ توانند آن را به راحتی برای خود دانلود کنند.

آیا فیلترشکن octohide vpn باعث افزایش میزان اینترنت مصرفی می شود؟

این وی پی ان مانند برخی دیگر از فیلتر شکن‌ ها باعث افزایش میزان اینترنت مصرفی می‌ شود.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن octohide vpn با سرورهای رایگان و سریع چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.