بارگذاری تصویر...

امروزه برای جست و جوی ساده نیاز به فیلترشکن دارید که یکی از این فیلترشکن های مطمئن vpn 360 می باشد که در این متن می خواهیم به معرفی این فیلترشکن عالی بپردازیم.

معرفی فیلتر شکن VPN 360

معرفی فیلترشکن VPN 360

برای جست و جویی مطمئن و امن توصیه ما به شما فیلترشکن VPN 360 می باشد که در نظر سنجی ها مختلفی به عنوان بهترین و برترین فیلترشکن معرفی شده است که اکنون به صورت رایگان در دسترس عموم قرار گرفته است و می توانید به راحتی آن را داشته باشید.

این فیلترشکن به سرعت بالا و بدون محدودیت مجهز می باشد که می شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و حتی با کم ترین سرعت اینترنت تجربه اتصال مطمئن و بدون هیچ گونه کم شدن سرعت در اینترنت خود به جست و جو بپردازید.

فیلترشکن VPN 360 دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

از نکات مهم که باید هنگام انتخاب فیلترشکن توجه کنید این است که، فیلترشکن شما تمامی سرور های مطمئن را پوشش دهد تا زمان قطعی هر کدام از آن ها دیگری متصل شود و همین روند ادامه داشته باشد.

به همین منظور VPN 360 APK از بهترین فیلترشکن های موجود است و دارای بیشترین سرور های مطمئن و امن است، شما این گونه می توانید هر زمان از شبانه روز بدون هیچ گونه قطع بودن اتصال ایمنی را تجربه کنید.

آیا فیلترشکن VPN 360 معتبر و مطمئن است؟

هنگام نصب فیلترشکن از سئوالات مهم این است که آیا این برنامه معتبر است که حتی با وجود رایگان بودن این امکان را به شما می دهد تا دسترسی معتبر و مطمئنی را داشته باشید به این صورت که این فیلترشکن توسط سازنده های معتبری ساخته شده است که باعث اعتماد ببشتر کاربران می شود.

در نقطه مقابل خیلی از فیلترشکن های موجود مطمئن و معتبر نیستند و باعث نگرانی مصرف کنندگان می شوند ولی این فیلترشکن بسیار مطمئن است و در بيشتر موارد نیز پشتیبانی های بسیاری از سایت های منتشر کننده داشته است.  

آیا برای استفاده از این فیلترشکن نیاز به ساخت اکانت است؟

در بسیاری از فیلترشکن های موجود در بازار شما برای استفاده از آن می بایست نسخه های موجود را خریداری کنید و سپس اقدام به نصب کنید که به این دلیل این سری از فیلترشکن ها زیاد مورد توجه قرار نمی گیرند.

اما VPN 360 به این صورت نمی باشد و شما می توانید به راحتی و بدون راه اندازی نسخه ایی و یا ساخت اکانت می توانید به راحتی در آن فعالیت کنید و به همین دلیل است که این فیلترشکن نسبت به رقبای خود محبوبیت بیشتری دارد.

سرعت فیلترشکن VPN 360 چگونه است؟

این مسئله کاملا واضح است که سرعت فیلترشکن شما مستقیم به سرعت اینترنت شما بستگی دارد که در این مورد از فیلترشکن شما اصلا نیاز نیست نگران این مسئله باشید زیرا این فیلترشکن بدون محدودیت سرعتی و در تمام سرعت های موجود دارای بهترین سرعت است.

به همین منظور است که بسیاری از افراد حرفه ایی در زمینه فعالیت های مجازی از فیلترشکن VPN 360 استفاده می کنند زیرا می توانند در تمامی مدت و در سرعت های مختلفی از اینترنت بهترین سرعت فیلترشکن را در حال ایمنی بالا تجربه کنند.

آیا برای استفاده از فیلترشکن VPN 360 نیاز به وارد کردن سرور است؟

فیلترشکن های موجود گاهی نیاز به وارد کردن سرور می باشند که پس از آن سرور توسط برنامه تایید می شود و سپس متصل می شود که کاربران را دچار مشکل می کند برای پیدا کردن سرور های مطمئن می کند که در این مواقع کابران ار نصب این اپلیکیشن ها خودداری می کنند.

برای راه حل این مسئله طراحان و تولید کنندگان فیلترشکن VPN 360 سرور های مطمئن و مناسبی را برای شما درون برنامه طراحی کرده اند که می توانید بدون نیاز به اضافه کردن سرور خاصی به سرور های داخلی برنامه متصل شوید و از آن ها لذت ببرید.

استفاده از این vpn رایگان است؟

VPN 360 در لیست وی پی ان های رایگان قرار دارد که شما می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه پرداخت هزینه ایی این برنامه را دانلود و نصب کنید. این فیلترشکن دارای اکانت های مختلفی است که تنها برای استفاده از آن شما تنها نیاز به نصب این فیلترشکن را دارید. دقت کنید استفاده شما در تمام مدت رایگان است، بر خلاف فیلترشکن هایی که پس از مدتی شما برای ادامه استفاده باید هزینه ایی پرداخت کنید برای این فیلترشکن شما هیچ گونه پرداختی نخواهید داشت.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصباین برنامه

در هنگام نصب یک برنامه از نکات مهم نوع سیستم عامل آن است، که نسبت به سیستم عامل دستگاهی که داریم نسخه های مختلف را می توانیم دانلود و نصب کنیم و از آن لذت ببریم. در مورد فیلترشکن VPN 360 نیز می توانید به راحتی برای هر نوع از سیستم عامل های خود نسخه هایی که موجود است را دانلود کنید تنها در هنگام دانلود توجه کنید که نسخه مد نظر شما حتما مانند سیستم عامل باشد، که امروزه تمامی نسخه های متفاوت این فیلترشکن در سایت و فروشگاه های اینترنتی موجود است.

آیا فیلترشکن VPN 360 دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

اشتراک پریمیوم در یک برنامه به این معنا است که شما در قبال پرداخت هزینه ایی به نسخه پریمیوم برنامه دسترسی پیدا می کنید و می توانید از قابلیت های بهتر برنامه استفاده کنید که این اشتراک می تواند به صورت ماهانه یا سالانه برای شما تمدید شود که در برخی از مواقع کاربران به دلیل هزینه های اشتراک، از این کار صرف نظر می کنند.

اما این برنامه اشتراک پریمیوم ندارد، و این به معنای این می باشد که شما تمام قابلیت های برنامه را می توانید بدون پرداخت هزینه ای داشته باشید به صورتی دیگر شما نسخه پریمیوم این برنامه را به صورت رایگان برای خود دارید.

نصب و راه اندازی فیلترشکن VPN 360 چگونه است؟

برای نصب و راه اندازی ایرن برنامه شما باید نسخه ایی که سیستم عامل شما هماهنگ است را از فروشگاه های اینترنتی و یا سایت های معتبر دانلود و سپس مانند تمامی برنامه های آن را نیز نصب کنید و سپس هنگامی که وارد اپلیکیشن شدید با دکمه اتصال، به سرور های موجود متصل شوید.

این فیلترشکن با توجه به آسانی نصب و راه اندازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به همین دلیل محبوبیت بالایی دارد که شما می توانید در هر سنی به راحتی این فیلترشکن را نصب و راه اندازی کنید که باعث می شود افراد در سنین مختلف جذب این فیلترشکن شوند.

این فیلترشکن امکان آپدیت دارد؟

فیلترشکن VPN 360 از هنگامی که وارد بازار شد تا آپدیت های مختلفی را از خود به کاربران هدیه داده است که امکان، سرعت بالا تر اتصال، سرور های مطمئن تر و بهتر و غیره را به شما می دهد. در این مورد شما می توانید هر چند وقت یک بار هنگامی که خود برنامه اعلان به روزرسانی نمایش داد این کار را انجام دهید و از خدمات بهتر فیلترشکن برای خود بهره مند شوید.

0 / 5. 0

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

امکان نصب فیلترشکن VPN 360 برای ویندوز است؟

با توجه به نسخه های موجود برای فیلترشکن VPN 360 شما می توانید با داشتن هر نوع سیستم عاملی این برنامه را نصب کنید.

فیلترشکن VPN 360 نیاز به اضافه کردن سرور دارد؟

این فیلترشکن نیاز به اضافه کرون سرور ندارد و در خود برنامه شما دسترسی به سرور های زیاد و مختلفی را دارید که از آن ها استفاده می کنید.

چگونه در فیلترشکن VPN 360 اکانت بسازیم؟

در این فیلترشکن شما نیازی به ساخت و راه اندازی اکانت ندارید و می توانید از تمامی مراحل فیلترشکن به صورت رایگان استفاده کنید.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد بررسی فیلترشکن VPN 360 به همراه لینک دانلود مستقم چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.