بارگذاری تصویر...

فیلترشکن CandyLink نرم افزاری امن و مناسب برای عبور از فیلترینگ در سیستم‌ عامل‌ های مختلف است که در حال حاضر مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

سرعت فیلترشکن CandyLink چقدر است؟

معرفی فیلترشکن کندی لینک

باتوجه به این که این روز ها نام فیلترشکن CandyLink در بین کاربران اینترنتی زیاد شنیده می شود، به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا به بررسی این فیلتر شکن قوی و کاربردی بپردازند و در صورت تمایل آن را بر روی سیستم خود نصب کنند.

فیلترشکن کندی لینک برنامه ای است که کاربران با استفاده از آن می توانند به تمام برنامه ها و سایت هایی که مسدود شده اند دسترسی داشته باشند و به این گونه فیلترینگ را دور بزنند. بهتر است بدانید این وی پی ان به گونه ای طراحی شده است که در برابر مسدود شدن به خوبی مقاوم است. حال این موضوع به کاربران این امکان را می دهد تا تنظیمات سرور خود را کنترل کنند.

این وی پی ان داده‌ های کاربر را با امنیت بالا رمزگذاری می‌ کند و کاربر را با خیال آسوده به هر وب‌ سایت و یا برنامه ای متصل می‌ کند. هم چنین ناگفته نماند که این برنامه آدرس آی پی شخصی کاربر را پنهان می کند تا به این گونه کاربر بتواند هر مکانی را در اینترنت مرور کند.

در حال حاضر برای استفاده از اکثر وی پی ان ها نیاز به سرور است که این موضوع شامل فیلترشکن CandyLink هم می باشد. حال بهتر است بدانید که این وی پی ان دارای سرور های متعددی است که کاربران می توانند با استفاده از یکی از این سرور ها که بیشترین سرعت را دارد، بهترین تجربه را از اینترنت و دسترسی به تمام برنامه ها و سایت های مسدود شده داشته باشند. هم چنین ناگفته نماند که این وی پی ان دارای ویژگی‌ هایی مانند قابلیت اتصال همزمان به چند دستگاه می باشد.

حال این موضوع را هم باید افزود دو گزینه برای کاربران در این وی پی ان وجود دارد، یک گزینه خودکار و دو گزینه دستی! زمانی که کاربر گزینه خودکار را انتخاب می کند به پرسرعت ترین و باکیفیت ترین سرور منطقه متصل خواهد شد و به این گونه می تواند به راحتی به تمام برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.

حال زمانی که کاربر گزینه دستی را انتخاب کند، می تواند در بین سرور های مختلفی که این وی پی ان دارد سرور مورد نظر خود را که از سرعت بالایی برخوردار است و نزدیک ترین سرور به او محسوب می‌ شود را انتخاب نماید. پس از آن به اینترنت متصل خواهد شد و به این گونه به برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی پیدا می کند. 

با توجه به این که در حال حاضر در کشور ایران علاوه بر این که اکثر برنامه‌ ها و سایت‌ های محبوب فیلتر شده‌ اند، سرعت اینترنت کشور نیز بسیار ضعیف است. حال این موضوع باعث شده است تا کاربران زمانی که می‌ خواهند یک وی‌ پی‌ ان برای دور زدن فیلترینگ انتخاب کنند، سرعت آن را نیز در نظر بگیرند.

حال بهتر است بدانید یکی از مهم ترین ویژگی‌ های وی پی ان CandyLink سرعت بالای آن می باشد که به کاربران خود اجازه می‌ دهد تا با سرعت و کیفیت بالا به اینترنت و تمام برنامه های مسدود شده دسترسی داشته باشند.

هم چنین CandyLink از انواع سرور های مختلف پشتیبانی می‌ کند و به این گونه کاربران می توانند با استفاده از سرور هایی که بیشترین سرعت را دارند، بهترین تجربه را از اینترنت داشته باشند. لازم به ذکر است وی پی ان CandyLink به راحتی و بدون مشکل بر روی تمامی دستگاه‌ های موبایل و حتی کامپیوتر قابل استفاده است و از محدودیتی در این زمینه برخوردار نمی باشد.    

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

مهم است که بدانید در حال حاضر فیلترشکن پرسرعت CandyLink به یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین فیلتر شکن های حال حاضر تبدیل شده است که مورد استقبال خیلی از کاربران ایرانی نیز قرار گرفته است، چرا که از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و کاربران می توانند با امنیت کامل با استفاده از این وی پی ان به دور زدن تمام محدودیت های اینترنتی بپردازند و به برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر فیلترشکن CandyLink به یکی از پرسرعت ترین و بهترین وی پی ان ها تبدیل شده است که طرفداران بسیار زیادی هم دارد. حال این موضوع را هم باید افزود که این وی پی ان بر روی تمام خطوط از جمله همراه اول، ایرانسل و مودم عملکرد بسیار خوبی دارد و شما با استفاده از هر کدام از این خطوط، می توانید به راحتی تجربه یک اینترنت پرسرعت را داشته باشید و به تمام سایت ها و برنامه های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

این وی پی ان رایگان است؟

در حال حاضر خیلی از وی‌ پی‌ ان‌ ها به صورت رایگان ارائه شده اند، چرا که این روز ها وی پی ان‌ های رایگان بیشتر از وی پی ان‌ های پولی مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند.

حال بهتر است بدانید یکی از دلایل محبوبیت این وی پی ان و دانلود مستقیم Candy VPN توسط کاربران اینترنتی رایگان بودن آن می‌ باشد. با توجه به این که استفاده از اینترنت هزینه بر است، از این رو کاربران تمایل دارند تا به استفاده از وی پی ان‌ هایی که به صورت رایگان ارائه شده‌ اند، بپردازند تا به این گونه هزینه استفاده از اینترنت را کمتر کنند.

حال اگر می خواهید تا به دانلود CandyLink رایگان بپردازید، توصیه می‌ کنیم تا به دانلود candy vpn از بازار و یا دانلود Candy VPN فارسروید بپردازید. شما با دانلود Candy VPN اندروید و نصب آن بر روی گوشی خود می توانید با سرعت بالا از اینترنت استفاده نمایید.  

زمانی که کاربری می خواهد به انتخاب یک وی پی ان برای دور زدن فیلترینگ بپردازد، یکی از نکاتی که به آن توجه می‌ کند این است که وی پی ان مورد نظرش معتبر و مطمئن باشد. حال بهتر است بدانید یکی از دلایلی که این روز ها فیلترشکن CandyLink به شدت محبوب و پرطرفدار شده، این است که بسیار معتبر و مطمئن می باشد.

با استفاده از این وی پی ان، اطلاعات کاربر رمزنگاری شده و از طریق یک تونل امن به سایر سرور ها منتقل می‌ شود. حال این امر باعث افزایش امنیت کاربر در اینترنت می‌ شود. هم چنین فیلترشکن CandyLink هیچگونه اطلاعاتی را در رابطه با آخرین بازدید کاربر جمع آوری و یا ذخیره نمی کند. بهتر است بدانید در حال حاضر از این وی پی ان برای محافظت ایمن در Wi-Fi های عمومی و پرخطر استفاده می شود.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

بهتر است بدانید در ابتدا Candy VPN apk تنها برای سیستم عامل موبایل ساخته و ارائه شده بود. اما پس از گذشت مدتی، این وی پی ان مورد استقبال خیلی از کاربران قرار گرفت و به همین دلیل طراحان و سازندگان این وی پی ان تصمیم گرفتند تا آن را برای ویندوز هم ارائه دهند.

به همین دلیل در حال حاضر کاربران اینترنتی می‌ توانند به دانلود Candy VPN برای کامپیوتر بپردازند. حال برای دانلود فیلتر شکن Candy VPN برای ویندوز کافی است تا به سایت‌ های مربوطه که در اینترنت موجود هستند، مراجعه نمایید تا به این گونه بتوانید در کوتاه‌ ترین زمان به دانلود نرم افزار این برنامه برای ویندوز بپردازید.

فیلترشکن CandyLink دارای اشتراک پریموم می باشد. بهتر است بدانید قسمت پریموم CandyLink سرویس های بیش تر و بخش های پیشرفته تری دارد و سرور های آن پر سرعت تر و سریع تر از قسمت عادی هستند. برای خرید اشتراک می توانید از وب سایت هایی مثل نبولا وی پی ان استفاده کنید.

در حال حاضر وی پی ان‌ های متعددی با امکانات مختلف ارائه شده‌ اند که برخی از این وی‌ پی‌ ان‌ ها نیاز به وارد کردن سرور دارند. حالا ناگفته نماند که فیلتر شکن Candy VPN از آن دسته از وی پی ان هایی است که نیاز به وارد کردن سرور ندارد.

2 / 5. 2

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

دلیل استفاده از فیلترشکن CandyLink چیست؟

در حال حاضر کاربران اینترنتی برای دور زدن فیلترینگ از این برنامه محبوب استفاده می کنند.

آیا فیلترشکن CandyLink رایگان است؟

این وی پی ان به صورت کاملاً رایگان ارائه شده است و کاربران بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ ای می‌ توانند تنها با نصب آن بر روی سیستم مورد نظر خود به دور زدن فیلترینگ بپردازند.

سرعت فیلترشکن CandyLink چگونه است؟

فیلترشکن CandyLink از سرعت بالا و خوبی برخوردار است و کاربران با انتخاب یک سرور می توانند به اینترنت متصل شوند و تمام محدودیت‌ ها را با سرعت بالا از بین ببرند.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن CandyLink برای اندروید و آیفون با لینک مستقیم دانلود چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.