بارگذاری تصویر...

امروزه فضای مجازی دنیای بزرگ و جذابی را برای مردم سراسر جهان به وجود آورده و مشکل فیلتر شدن شبکه های اجتماعی همواره یکی از معظلات بزرگ است. فیلترشکن beepass vpn یکی از راه های فرار از فیلترینگ ها است. در ادامه این مقاله از وب سایت نبولا به بررسی کامل این فیلترشکن می پردازیم.

  • نکته مهم : توجه داشته باشید که این مورد در لیست بهترین vpn قرار داد. پس می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

آشنایی با فیلترشکن beepass

پیدا کردن یک فیلتر شکن پرسرعت و قوی کار مشکلی است. اما استفاده از فیلترشکن قوی، مشکلات سانسور شدن و محدودیت استفاده از شبکه های اجتماعی را به راحتی حل می کند. beepass یکی از این فیلترشکن های قدرتمند و با امنیت است که برای دور زدن محدودیت ها بسیار مناسب می باشد.

استفاده از این فیلترشکن رایگان می باشد و حفظ حریم خصوصی کاربر از مسائل حائز اهمیت سازندگان این فیلترشکن است که با سیستم رمز گذاری قوی از اطلاعات شخصی در برابر سازمان ها و افراد دیگر محافظت می کند. عدم وجود مزاحمت هایی مثل تبلیغات، از آپشن های مهم و قلبل توجه این فیلترشکن است.

از دیگر ویژگی های مثبت و بارز beepeass نداشتن محدودیت حجمی می باشد به راحتی می توان از آن برای تمام شبکه ها و فعالیت های اینترنتی استفاده نمود. در این بخش از مقاله در مورد ساختار و جزییات این فیلترشکن بیشتر توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

فیلترشکن beepass از سرور کدام کشورها استفاده می کند؟

این فیلترشکن بر اساس طرح کلی jigsaw طراحی و ساخته شده است و پروتکل قوی و توانمند sodox از آن پشتیبانی می کند. با این روش و‌ تکنیک، دور زدن فیلتر و محدودیت ها به آسانی و با امنیت و کیفیت بالا امکان پذیر می شود. Beepeass یا فیلترشکن زنبور ژاپنی یک فیلترشکن قوی و سرور محور است برای عبور از فیلترینگ که سرور هایش در کشورهای مختلف اروپایی آسیایی آمریکا و روسیه و ژاپن و کره قرار دارند.

برای استفاده از فیلترشکن «بی پس» با خدماتی با کیفیت باید سرور اختصاصی خود را داشته باشید. این روزها که مشکل فیلترینگ یکی از اساسی ترین مشکلات کاربران در ایران و بسیاری از نقاط جهان است داشتن یک سرویس فیلتر شکن قوی، از دغدغه های اصلی کاربران است.

سرعت فیلترشکن beepass چقدر است؟

نگرانی ها بابت مشکل فیلترینگ و سانسور و محدودیت سایت های اینترنتی با داشتن فیلترشکن پرسرعت beepass یا زنبوری چینی یا زنبوری ژاپنی در حد بسیار بالا کم شده است. با استفاده از این فیلترشکن پرسرعت به راحتی با هر نوع اینترنت و زیر ساختاری که دارید به راحتی می توانید دسترسی‌ آزاد به انواع سایت ها و شبکه های مختلف اجتماعی داشته باشید.

علاوه بر این فیلترشکن بی پس بدون اینکه نیاز به آپدیت توسط کاربر داشته باشد، سرور های خود را هر ده ساعت آپدیت می کند و بهترین و پرسرعت ترین سرورها را به کاربران خود ارائه می دهد. نکته دیگری که درباره سرعت این فیلترشکن قابل ذکر است مربوط به کشورهای سرور دهنده می باشد.

هنگام استفاده از این سرویس هرگاه سرعت سرور کشور مورد استفاده کند شود با تغییر دادن کشور و مراجعه به سرور کشوری دیگر به راحتی می توان از سرعت بالای فیلترشکن زنبور بهره ببرید. در استفاده از فیلترشکن های مختلف ممکن است متوجه این موضوع شوید که کاربرد فیلترشکن ها بر روی خطوط مختلف، متفاوت است.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عملکرد بهتری خواهد داشت؟

محدودیت های فیلترینگ همیشه به صورت یکسان بر روی همه خطوط اعمال نمی شود. در ایران شرکت های خدمات دهنده متفاوتی وجود دارند همانند رایتل، ایرانسل، همراه اول که نحوه کار کرد و علکرد وی پی ان ها بر روی آن ها با یکدیگر متفاوت است.

وی پی ان beepass این ویژگی را دارد که برای تمامی شرکت ها عملکرد یکسانی دارد و قابلیت نصب با کارکرد با کیفیت را بر روی خطوط مختلف را داراست. از مسائل مهم در مورد فیلترشکن ها، موضوع پول و هزینه نصب و دسترسی آسان به آن هاست. در مورد فیلترشکن beepass این موضوع را بررسی می کنیم.

این وی پی ان رایگان است؟

فیلترشکن beepass یک سرویس رایگان و مناسب برای دور زدن فیلترینگ می باشد که نیازی نیست برای نصب و استفاده از آن پولی پرداخت کنید. beepeass یک فیلترشکن متفاوت است که محدودیت حجمی ندارد و بدون تبلیغات و دوره آزمایشی، یکی از انواع فیلترشکن های با کیفیت به شمار می رود. مهم ترین دغدغه کاربران برای استفاده از وی پی ان ها، حفظ حریم خصوصی آن ها می باشد. این نگرانی را در مورد beepass نداشته باشید.

بررسی امنیت فیلترشکن beepass

سرویس beepass دارای یک سیستم رمزگذاری قوی می باشد که در ترافیک اینترنتی شما هنگام ارسال و انتقال اطلاعات شما محافظت کننده قوی به حساب می آید. اولین موضوع مورد نظر در طراحی این وی پی ان که با جدیت روی آن کار شده مربوط به حفظ حریم خصوصی کاربر و ناشناس ماندن اطلاعات آن ها می باشد.

تمام وی پی ان ها به شکلی طراحی شده و می شوند که مجوز استفاده از اطلاعات کاربر را با به کارگیری سیستم موقعیت یابی که در خود دارند، دارا هستند. در هنگام استفاده از وی پی ان ها، اگر هویت کاربر در دسترس سرویس دهنده باشد و ترافیک داده های کاربر را مشاهده نماید، می تواند آی پی او را شناسایی کند و از این طریق به موفقیت و اطلاعات شخصی کاربر دست پیدا کند.

طراحی این وی پی ان به شکلی است که کمترین داده و اطلاعات را از کاربر می خواهد و بهترین خدمات را ارائه می دهد. در هنگام فیلترینگ شدید با تغییر آی‌ پی کاربر ترافیک اینترنتی را رمزگذاری می کند و مخفی نگه می دارد تا از اطلاعات و فعالیت آنلاین کاربران به خوبی محافظت به عمل آید. یعنی در واقعی آی پی سروری که شما به آن متصل شده اید یه عنوان آی پی اصلی و حقیقی شما به سرویس معرفی می کند.

این کار باعث می شود اطلاعات موقعیت جغرافیایی شما مخفی بماند و موقعیت شما قابل ردیابی نباشد. این سرویس با سیستم منبع باز ارائه و توسعه یافته است که چندین ممیزی و سیستم امنیتی عبور کرده است. فیلترشکن های خوب وقوی علاوه بر گوشی موبایل، قابلیت نصب بر روی کامپیوتر و استفاده برای ویندوز را هم دارا هستند.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

فیلترشکن beepass قابلیت نصب بر روی کامپیوتر را هم دارد و برای ویندوز هم قابل استفاده می باشد. شما از طریق گوگل پلی می توانید نسخه مخصوص ویندوز را دانلود کنید. اگر این نسخه از beepass را نتوانستید پیدا کنید با روش های کاربردی تبدیل وی پی ان اندروید به وی پی ان برای ویندوز قادر خواهید بود این فیلترشکن را شبیه سازی کنید و برای ویندوز هم از آن استفاده‌ نمایید.

جهت اطلاع از نحوه شبیه سازی این فیلترشکن به سایت های موجود در رابطه با این موضوع مراجعه کنید و توضیحات تکمیلی را دریافت نمایید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این فیلترشکن نسخه های دیگر با قابلیت های بیشتر هم دارد یا نه. برای دریافت این سوال مطلب زیر را بخوانید.

اشتراک پریمیوم فیلترشکن beepass

اشتراک پریمیوم برای اپلیکشن ها این ویژگی را به آن ها می دهد که با امکانات بیشتری در اختیار کاربران قرار بگیرد. فیلترشکن های مختلفی هم وجود دارند که از این قابلیت برخوردار هستند. وی پی ان beepass نیز شامل این مورد می باشد و اشتراک پریمیوم آن موجود است.‌

آپشن ها و کارکرد های متنوع و با کیفیت بیشتری در این نسخه از فیلترشکن beepass قابل دسترسی است که با دانلود این نسخه می توانید از این ویژگی ها بهره مند شوید. یکی از مشکلات کاربران در استفاده از بعضی وی پی ان ها لزوم ساخت اکانت می باشد. در مورد فیلترشکن beepass این مطلب را توضیح می دهیم.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

برای بهره گیری از خدمات این سرویس نیاز به ساخت حساب کاربری نمی باشد. کاربران با استفاده از دو سیستم خودکار که در اختیار دارند می توانند یک کلید دسترسی دریافت کنند و به سرورهای مورد نظر متصل شوند. این دو سیستم خودکار، باب ایمیل و بات تلگرام می یاشد.

با بات ایمیل ابتدا یک ایمیل خالی به get@beepassvpn.com ارسال کنید و یک ایمیل به طور خودکار دست پیدا کنید که شامل کلید دسترسی برای اتصال به سرور جدید این فیلترشکن می باشد‌. در سیستم بات تلگرام هم با به کارگیری ربات بی پس می توانید کلید دسترسی را برای اتصال به سرور مورد نظر خود دریافت کنید. مسئله بعدی مربوط به سرور اختصاصی در استفاده از این فیلترشکن می باشد که آن را برای شما شرح می دهیم.

برای استفاده از beepass نیاز به سرور اختصاصی هست؟

سرور های پر سرعت این فیلترشکن برای رفع و دور زدن محدودیت های اینترنتی کافی می باشد. اما بی پس این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد که سرور اختصاصی خود را بسازند و از آن استفاده کنند. در انتها به سوالات احتمالی شما درباره این فیلترشکن و کلیات آن پاسخ خواهیم داد. همچنین برای آشنایی بیشتر با وی پی ان ها می توانید مقاله های آموزش کار با فیلترشکن و ساخت فیلترشکن شخصی را مطالعه کنید.

2.7 / 5. 7

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن beepass رایگان با لینک مستقیم برای اندروید و آیفون چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.