بارگذاری تصویر...

فیلترشکن دومینو vpn برنامه ای است که به کاربران خود اجازه می دهد تا بتوانند بدون هیچگونه محدودیتی و به صورت محرمانه به سایت‌ ها و برنامه های مورد نظر خود با سرعت بالا دسترسی داشته باشند. معرفی فیلترشکن دومینو vpn

معرفی فیلترشکن دومینو vpn

بهتر است بدانید مدتی قبل در کشورمان طرحی تصویب شد که باتوجه به این طرح اکثر برنامه های محبوب و سایت های پربازدید مسدود و فیلتر شدند، به همین دلیل خیلی از کاربران اینترنتی به نرم افزار هایی همچون فیلترشکن روی آورده اند تا به این گونه بتوانند از طریق این نرم افزار ها فیلترینگ را دور بزنند.

حال در میان فیلترشکن های مختلف این روز ها نام فیلترشکن دومینو vpn بسیار شنیده می شود و به یکی از فیلترشکن های محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است. بهتر است بدانید برنامه دومینو در حال حاضر جامع ترین محافظت از حریم خصوصی آنلاین را با فشار یک دکمه فراهم می کند. هم چنین این برنامه از سرعت و کیفیت بالا و هم چنین یک محیط جذاب برخوردار است.

فیلترشکن دومینو vpn از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می کند؟

بهتر است که بدانید استفاده از فیلترشکن دومینو vpn بسیار ساده و آسان است و امکانات جانبی کمی دارد و از سرور های قوی برخوردار است. این برنامه در رسیدن به هدفش، یعنی حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران، بسیار موفق عمل کرده است و از این رو بسیار محبوب و پرطرفدار شده است.

حال این موضوع را هم باید افزود اگر می خواهید از فیلترشکن دومینو استفاده کنید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید طبق ادعای شرکت سازنده این برنامه، در حال حاضر وی پی ان دومینو شامل سرور های قوی در خیلی از کشور های جهان می باشد. در این باره بیان شده است که این سرور ها در کشور هایی همچون آلمان، فرانسه، استرالیا، انگلیس، کانادا، ژاپن، هند، هنگ کنگ، آمریکا، سنگاپور و بسیاری دیگر در سراسر دنیا قرار دارند.

حال زمانی که وارد فیلترشکن دومینو vpn می شوید دو گزینه خودکار و دستی وجود دارد. زمانی که کاربر گزینه خودکار را انتخاب می کند به پرسرعت ترین و باکیفیت ترین سرور منطقه متصل خواهد شد و به این گونه می تواند به راحتی به دور زدن فیلترینگ بپردازد. حال زمانی که کاربر گزینه دستی را انتخاب کند، می تواند در بین سرور های مختلف که این وی پی ان دارد سرور مورد نظر خود را انتخاب نمایید و پس از آن به اینترنت متصل شود و به این گونه به برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.  

سرعت فیلترشکن دومینو vpn چقدر است؟

اگر می خواهید تا از فیلترشکن domino vpn استفاده کنید، بهتر است بدانید یکی از مهم ترین ویژگی های این وی پی ان سرعت و کیفیت بالای آن می باشد که به کاربران اجازه می‌ دهد تا با سرعت و کیفیت عالی به اینترنت و سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی داشته باشند و فیلترینگ را دور بزنند.

هم چنین با توجه به این که وی پی ان domino از سرور های قوی پشتیبانی می کند، از این رو کاربر می‌ تواند بدون هیچ گونه نگرانی از بابت سرعت به دور زدن فیلترینگ بپردازد و هم چنین به سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشد. حال ناگفته نماند که فیلترشکن domino به راحتی بر روی اکثر دستگاه‌ های موبایل و حتی کامپیوتر قابل استفاده است و از هیچگونه محدودیتی در این زمینه برخوردار نمی باشد.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

با توجه به این که در حال حاضر فیلترشکن Domino از امکانات و ویژگی‌ های متعددی برخوردار است، به همین دلیل مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است و آن ها با استفاده از این وی پی ان به دور زدن فیلترینگ می‌ پردازند.

حال خیلی از افرادی که تا به اکنون از این فیلترشکن استفاده نکرده اند، تمایل دارند بدانند تا این وی پی ان با کدام خطوط عملکرد بهتری دارد؟ در این باره بهتر است بدانید این وی پی ان به گونه‌ ای طراحی و ارائه شده است که با استفاده از تمام خطوط مانند ایرانسل، همراه اول، مودم و … عملکرد بسیار خوبی خواهد شد. به همین دلیل در این زمینه کاربران هیچگونه مشکلی نخواهند داشت.

این وی پی ان رایگان است؟

در حال حاضر وی پی ان‌ ها به دو دسته تقسیم شده اند، وی‌ پی‌ ان‌ هایی که به صورت پولی ارائه می‌ شوند و در مقابل وی‌ پی‌ ان‌ هایی که به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار می‌ گیرند.

حال این موضوع را هم باید افزود که Domino VPN apk به صورت کاملاً رایگان ارائه شده است، به همین دلیل کاربران اینترنتی بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می‌ توانند تنها با دانلود Domino VPN برای اندروید و نصب برنامه از یک اینترنت پرسرعت استفاده کنند.

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید با این که این وی پی ان به صورت رایگان ارائه شده است، اما نسبت به سایر وی‌ پی‌ ان‌ های رایگان از سرعت و کیفیت بالاتری برخوردار است، به همین دلیل این روز ها مورد استقبال کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

فیلترشکن دومینو vpn امن و مطمئن است؟

در حال حاضر زمانی که شخصی بخواهد به انتخاب یک وی پی ان برای دور زدن از فیلترینگ بپردازد، به یکی از نکاتی که توجه می‌ کند معتبر بودن وی پی ان می باشد. حال بهتر است بدانید یکی از دلایلی که این روز ها فیلترشکن دومینو به شدت محبوب و پرطرفدار شده، معتبر بودن آن می باشد.

هدف اصلی این وی پی ان حفاظت از حریم شخصی کاربران است. وی پی ان دومینو از ابتدای فعالیت، هدف واضحی داشته و آن احترام به حریم شخصی کاربرانش است. این فیلترشکن در وب‌ سایتش هیچ اطلاعاتی از کاربران و موضوعات جست‌ و جو شده‌ آن ها را ذخیره نمی‌ کند.

این موضوع را هم باید افزود Domino با هدف اطلاع‌ رسانی در زمینه‌ آگاهی افراد از حریم خصوصی‌ شان و حفاظت از آن فعالیت می‌ کنند. از این رو می توان این گونه بیان کرد که برنامه Domino یکی از فیلترشکن های پرسرعت، معتبر و قابل اطمینان است.

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در ابتدا این برنامه فقط برای اندروید ساخته و ارائه شده بود. اما پس از مدتی با توجه به این که مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفت، به همین دلیل سازندگان این برنامه تصمیم گرفتند تا آن را برای ویندوز هم ارائه دهند.

در حال حاضر این برنامه برای ویندوز هم ارائه شده است، به همین دلیل برای دانلود Domino VPN برای ویندوز کافی است تا به سایت‌ های مربوطه که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید. به این گونه می‌ توانید به دومینو vpn دانلود مستقیم آن در کوتاه‌ ترین زمان بپردازید.    

 

 

فیلترشکن دومینو vpn اشتراک پریموم هم دارد؟

این روز ها خیلی از کاربرانی که می خواهند تا از این وی پی ان استفاده کنند، تمایل دارند تا بدانند که آیا این برنامه اشتراکی پرمیوم هم دارد؟ بهتر است بدانید وی پی ان دومینو دارای اشتراک پریموم هم می باشد. قسمت پریموم دومینو سرویس های بیش تر و بخش های پیشرفته تری دارد و سرور هایی که در این بخش قرار دارند پر سرعت تر از قسمت عادی هستند.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

در حال حاضر وی پی ان‌ های متعددی با کارایی‌ ها و ویژگی‌ های مختلف ساخته و ارائه شده اند. حال ناگفته نماند که برخی از این وی پی ان‌ ها نیاز به ساخت اکانت دارند و در مقابل برخی از وی پی ان ها نیاز به ساخت اکانت ندارند.

حال در رابطه با وی پی ان دومینو بهتر است بدانید این وی پی ان به صورت کاملاً رایگان ارائه شده است و از نصب و راه‌ اندازی ساده و آسانی برخوردار می‌ باشد. هم چنین برای استفاده از این وی پی ان نیازی به ساخت اکانت و یا ثبت نام نمی‌ باشد و کاربران تنها با نصب نرم‌ افزار بر روی سیستم مورد نظر خود می‌ توانند به اجرای آن بپردازند و به راحتی به تمام سایت‌ ها و برنامه‌ های مسدود شده دسترسی داشته باشند.

برای استفاده از دومینو vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

اگر تمایل دارید تا به استفاده از این وی پی ان محبوب و کاربردی بپردازید، بهتر است بدانید که برای استفاده از فیلترشکن دومینو vpn نیازی به وارد کردن سرور نمی‌ باشد.

2.3 / 5. 34

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

فیلترشکن دومینو vpn چگونه است؟

فیلترشکن دومینو vpn برنامه ای است که این امکان را به کاربران خود می دهد تا بتوانند با امنیت و سرعت بالا به اینترنت دسترسی داشته باشند.

آیا فیلترشکن دومینو vpn معتبر است؟

یکی از دلایلی که این روز ها این وی پی ان به شدت محبوب شده، این است که بسیار معتبر و مطمئن می باشد، زیرا هدف اصلی آن حفاظت از حریم شخصی کاربران است.

آیا فیلترشکن دومینو vpn قابل استفاده برای ویندوز هم می باشد؟

باتوجه به این که این وی پی ان از امکانات خوبی برخوردار است، به همین دلیل تقاضای استفاده از آن افزایش یافته است و در حال حاضر قابل استفاده برای سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز می باشد.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد دومینو vpn رایگان (domino vpn) با لینک مستقیم دانلود و راهنمای نصب چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.