بارگذاری تصویر...

فیلترشکن lite vpn یک نرم افزار امن و مناسب برای عبور از فیلترینگ می باشد که این روز ها مورد استقبال خیلی از کاربران قرار گرفته است. در ادامه با نبولا وی پی ان همراه باشید.

معرفی فیلترشکن لایت وی پی ان

معرفی فیلترشکن لایت وی پی ان

در حال حاضر در میان کاربران اینترنتی نام فیلترشکن lite vpn زیاد به گوش می‌ خورد، به همین دلیل خیلی از کاربران تمایل دارند تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این فیلترشکن به دست آورند تا در صورت تمایل به نصب و استفاده از آن بپردازند.

لایت وی پی ان نرم افزاری است که به کاربران خود این امکان را می دهد تا به تمام برنامه ها و سایت هایی که مسدود شده اند دسترسی داشته باشند. این وی پی ان دارای ویژگی هایی همچون: سرعت و کیفیت بالا، محیط جذاب اما ساده، امنیت بالا، جلوگیری از حالت استراحت دستگاه و … می باشد.

مقاومت در برابر مسدود شدن

لایت وی پی ان به گونه ای طراحی شده است که در برابر مسدود شدن به خوبی مقاوم است که این موضوع به کاربران این اجازه را می دهد تا تنظیمات سرور خود را کنترل کنند. در حال حاضر این وی پی ان مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

فیلترشکن lite vpn از سرور کدام کشور ها پشتیبانی می کند؟

بهتر است بدانید معمولاً وی‌ پی‌ ان‌ ها دارای سرور های مختلفی هستند. حال ناگفته نماند که وجود این سرور ها باعث شده است تا وی پی ان‌ ها از سرعت بالایی برخوردار شوند که این موضوع شامل فیلترشکن lite vpn هم می‌ باشد.

سازندگان این وی پی ان ادعا کرده اند که وی پی ان lite vpn دارای سرور های بسیار قوی در خیلی از کشور های جهان همچون: آلمان، آمریکا، فرانسه، هلند، ژاپن، چین و … می‌ باشد.

حال این موضوع را هم باید افزود که این وی پی ان دارای گزینه خودکار می‌ باشد که کاربران با کلیک بر روی گزینه خودکار به پرسرعت‌ ترین و نزدیک‌ ترین سرور منطقه متصل خواهند شد. پس از آن می‌ توانند به دور زدن فیلترینگ بپردازند و به تمام سایت‌ ها و برنامه‌ های مسدود شده دسترسی داشته باشند.

سرعت فیلترشکن lite vpn چقدر است؟

مدتی قبل در کشور ایران طرحی تصویب شد که با توجه به این طرح خیلی از سایت‌ ها و برنامه‌ های محبوب مسدود شدند. هم چنین ناگفته نماند که در حال حاضر اینترنت ایران از سرعت ضعیفی هم برخوردار است. به همین دلیل کاربران اینترنتی برای دور زدن فیلترینگ و استفاده از اینترنت با سرعت بالا به نرم‌ افزار هایی همچون فیلترشکن روی آورده اند.

حال این روز ها یکی از مواردی که کاربران در هنگام انتخاب یک وی پی ان به آن توجه می‌ کنند سرعت آن می‌ باشد. این موضوع باعث شده است تا برخی از وی پی ان‌ ها همچون lite vpn بسیار مطرح شوند، چرا که وی پی ان lite vpn از سرعت بسیار بالایی برخوردار است.

این موضوع باعث شده است تا کاربران با استفاده از این وی پی ان سرعت بالایی را تجربه کنند و به راحتی به تمام سایت‌ ها و برنامه‌ های مسدود شده دسترسی داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله تست سرعت فیلترشکن را مطالعه نمایید.

این وی پی ان با کدام خطوط اینترنتی عمل کرد بهتری خواهد داشت؟

با توجه به این که فیلترشکن lite vpn از مزایا و ویژگی‌ های زیادی برخوردار است و در کنار آن سرعت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل این روز ها مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

حال برخی از افرادی که می خواهند برای اولین بار به استفاده از این وی پی ان بپردازند، تمایل دارند تا بدانند که این وی‌ پی‌ ان با کدام خطوط عملکرد بهتری خواهد داشت. بهتر است بدانید این وی پی ان به گونه‌ ای طراحی و ارائه شده است که کاربران با هر خطوطی مانند ایرانسل، همراه اول، مودم و … می‌ توانند به استفاده از این وی پی ان با سرعت بالا و امنیت کامل بپردازند.

این وی پی ان رایگان است؟

در حال حاضر خیلی از مردم در طول روز به استفاده از اینترنت می‌ پردازند. حال با توجه به این که اکثر برنامه ها و سایت‌ ها مسدود و فیلتر شده اند. از این رو کاربران اینترنتی برای دور زدن فیلترینگ از وی پی ان استفاده می‌ کنند. حال با توجه به این که استفاده از اینترنت هزینه بر است، به همین دلیل اکثر کاربران اینترنتی تمایل دارند تا از وی‌ پی‌ ان‌ های رایگان استفاده کنند تا به این گونه هزینه‌ های اینترنت را کمتر کنند.

این موضوع باعث شده است تا وی‌ پی‌ ان‌ های متعددی به صورت کاملاً رایگان ساخته و ارائه شوند. حال یکی از وی پی ان‌ های رایگان که از آپشن‌ ها و سرعت بسیار زیادی هم برخوردار است لایت وی پی ان می‌ باشد. در حال حاضر خیلی از افراد به دانلود مستقیم لایت وی پی ان و lite vpn – secure vpn proxy می‌ پردازند، چرا که این وی پی ان به صورت کاملا رایگان ارائه شده است.

حال اگر شما هم تمایل دارید تا به دانلود VPN Lite برای اندروید بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود همچون دانلود Lite VPN با لینک مستقیم برای اندروید را جستجو کنید تا به این گونه سایت‌ های مربوطه برای شما نمایش یابد.

فیلترشکن lite vpn امن و مطمئن است؟

کاربرانی که تا به اکنون از فیلترشکن lite vpn استفاده نکرده اند، تمایل دارند تا در رابطه با معتبر بودن این وی پی ان اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

بهتر است که بدانید یکی از دلایل محبوبیت این وی پی ان معتبر بودن آن می باشد. فیلترشکن lite vpn به هیچ عنوان اطلاعات شخصی کاربران را ذخیره نمی کند و حتی اطلاعاتی در رابطه با این که کاربران از کدام سایت ها بازدید کرده اند را نیز ذخیره و جمع آوری نمی کند. به همین دلیل این روز ها مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفته است. 

این وی پی ان برای ویندوز هم وجود دارد؟

بهتر است بدانید که Lite VPN apk در ابتدا تنها برای اندروید ساخته و ارائه شده بود. اما پس از مدتی که از ساخت این وی پی ان گذشت و مورد استقبال مردم قرار گرفت، به همین دلیل سازندگان این وی پی ان تصمیم گرفتند تا نرم‌ افزار آن را برای ویندوز هم ارائه دهند.

به همین دلیل در حال حاضر این وی پی ان برای ویندوز هم موجود می‌ باشد. حال اگر تمایل دارید تا به دانلود لایت وی پی ان برای ویندوز بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا عبارت مورد نظر خود را در اینترنت جستجو کنید تا به این گونه سایت‌ های مربوطه برای شما نمایش یابد.  


فیلترشکن lite vpn اشتراک پریموم هم دارد؟

مدتی است که اکثر وی پی ان ها اشتراک پریموم دارند که این موضوع شامل فیلترشکن lite vpn هم می باشد. البته ناگفته نماند که برای استفاده از اشتراک پرمیوم حتما لازم است که آن را خریداری کنید و به این گونه از امکانات ویژه این بخش استفاده نمایید.

بهتر است بدانید قسمت پرمیوم وی پی ان فیلترشکن lite vpn سرویس های بیش تر و بخش های پیشرفته تری دارد. هم چنین سرور هایی که در این بخش قرار دارند سریع تر از قسمت عادی می باشند. در این بخش تداخل و قطع و وصلی هم کم تر می باشد.

امکانات بیشتر

در نهایت ناگفته نماند که قسمت پریمیوم برنامه ها ویژگی ها و امکانات بیش تری به کاربران می دهد و ارزش استفاده کردن را دارد.

برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

بهتر است بدانید با توجه به این که این وی پی ان به صورت رایگان ارائه شده است، به همین دلیل کاربران برای استفاده از آن نیازی به ثبت نام و یا حتی ساخت اکانت ندارند. برای استفاده از این وی پی ان کافی است تا نرم‌ افزار آن را بر روی سیستم مورد نظر خود نصب و پس از آن به اجرای این برنامه بپردازید. 

برای استفاده از lite vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

در حال حاضر وی پی ان ها به دو دسته وی پی ان هایی که برای استفاده نیاز به وارد کردن سرور دارند و در مقابل وی پی ان هایی که برای استفاده نیاز به وارد کردن سرور ندارند تقسیم می شوند.

حال برای برخی از کاربرانی که تا به اکنون از این وی پی ان استفاده نکرده اند، سوالی که به وجود می آید، این است که آیا برای استفاده از فیلترشکن lite vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟ بهتر است بدانید برای استفاده از lite vpn نیازی به وارد کردن سرور نمی باشد. همچنین می توانبد از مقاله آموزش کار با فیلترشکن برای اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

2.7 / 5. 7

پرسش های متداول کاربران نبولا وی پی ان

دلیل استفاده از فیلترشکن lite vpn چیست؟

در حال حاضر اکثر برنامه ها و سایت ها فیلتر شده اند، به همین دلیل کاربران از فیلترشکن lite vpn برای دور زدن فیلترینگ استفاده می کنند.

آیا می توان از فیلترشکن lite vpn به صورت رایگان استفاده کرد؟

lite vpn به صورت رایگان ارائه شده است.

چگونه می توان به دانلود فیلترشکن lite vpn پرداخت؟

برای دانلود این فیلترشکن کافی است تا به سایت های مربوطه که در اینترنت موجود هستند، مراجعه نمایید.

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد فیلترشکن lite vpn ⚡️ انتخابی مطمئن با تونل های رایگان چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.