بارگذاری تصویر...

در این مقاله قصد داریم مراحل نصب فیلترشکن بر روی مودم را به شما آموزش دهیم، در صورت علاقه مندی تا انتهای مقاله با نبولا vpn همراه باشید.

امکان نصب فیلترشکن روی مودم

اضافه شدن امکان نصب فیلترشکن روی مودم انتقلابی هیجان انگیز

امکان نصب فیلترشکن بر روی مودم وجود دارد و جالب است که بدانید این کار نیز خیلی راحت می باشد و با گذراندن چند مرحله انجام می شود، تنها باید دقت داشته باشید که مراحل نصب فیلترشکن بر روی دستگاه مودم شما با دیگر مودم ها متفاوت است. در ادامه این مقاله راجع به آموزش نصب فیلترشکن بر روی مودم های مختلف صحبت شده است که شما می توانید با توجه به مودم خود یکی از آموزش ها را مطالعه کنید.

آموزش نصب فیلترشکن روی مودم tp link

برای نصب vpn روی مودم tp-link باید تمام مراحل زیر را با دقت انجام دهید. ابتدا باید آدرس آی پی مودمتان را در مرور گر خود وارد کنید و پس از آن گزینه feature را انتخاب کنید و وارد قسمت quick vpn بشوید.

حال لازم است که گزینه L2TP over IPsec را در حالت ENABLE قرار دهید و در قسمت Username یک نام کاربری برای خود وارد کنید، در قسمت Password رمز خود را وارد کنید و پس از آن نیز در قسمت PSK یک رمز اشتراکی وارد کنید. در نهایت با ضربه زدن بر روی گزینه Save تمام اطلاعات را ذخیره کنید.

حال باید به تنظیمات پروکسی مودم tp-link بروید و گزینه Network and Internet را انتخاب کنید، پس از آن گزینه Network and Sharing Center را انتخاب کرده و روی گزینه Set up a new connection or network کلیک کنید، در این قسمت گزینه Connect to a Workplase را انتخاب کنید و Use my Internet connection را بزنید.

انتخاب نام در این فیلترشکن چگونه ممکن می شود؟

حال در این مرحله لازم است که از تنظیمات وی پی ان در مودم خود آی پی تان را از قسمت کانفیگ مودم کپی کنید و در قسمت Internet Address پیست کنید، پس از طی تمامی این مراحل، نوبت این است که در قسمت Destination Name نام انتخابی خود را وارد کنید.

فعال کردن این وی پی ان چگونه است؟

بالاخره در مرحله آخر، لازم است که قسمت Don’t connect now,just set it up so I cant connact later را فعال کنید. حال برای استفاده از مودم وی پی ان دار خود باید در این مرحله نام کاربری و رمز عبور را که انتخاب کردید را وارد کنید و پس از آن گزینه Create را انتخاب کنید.

در این مرحله وارد قسمت Network and Sharing Center بشوید و روی Change Adaptor Setting کلیک نمایید. بر روی اتصال جدید وی پی ان کلیک کنید و گزینه properties را انتخاب بزنید پس از آن Security را باز کرده و گزینه Layer 2 Tunneling Protocol with IPsec را انتخاب کنید و بعد آن نیز بر روی گزینه Advanced setting کلیک نمایید.

در این جا وارد تنظیمات وی پی ان روی مودم خود شوید و گزینه Use presharde key for authenticatione را انتخاب کنید و سپس رمز عبور PSk را در این قسمت وارد کنید و OK را بزنید تا تنظیمات انجام‌ شده اعمال شود. حال روی وی پی ان جدید راست کلیک کنید و پس از آن Connect را انتخاب کنید، در ادامه نام کاربری و رمز را وارد کنید و به وی پی ان جدید خود به راحتی متصل شوید.

آموزش نصب vpn روی مودم هوآوری

برای نصب vpn روی مودم huawei وارد قسمت تنظیمات مودم هوآوری خود شوید و برای وارد شدن به تنظیمات لازم است که آی پی دستگاه خود را از پشت بدنه مودم بیابید که این کار بسیار ساده می باشد، پس از آن لازم است که رمز عبور و اسم کاربری خود را وارد کنید، حال باید به بخش Settings یا Advanced Settings بروید تا بتوانید گزینه وی پی ان را پیدا کنید.

پس از آن گزینه Add Profile را بزنید. شما می توانید پروتکل وی پی خود را انتخاب کنید و سپس اطلاعات اکانت وی پی ان خریداری شده را وارد نمایید. پس از طی این مراحل، در بخش VPN Server لازم است که حتما آدرس سرور وی پی ان خود را وارد کنید.

در قسمت های بعدی نیز نام کاربری و رمز عبور اتصال به وی پی ان را که قبلا آن ها را انتخاب کرده اید وارد کنید، و با زدن OK یک اتصال وی پی ان برای مودو هوآوری شما تعریف می شود. در این مرحله باید یک حساب کاربری جدید با هر نامی که قبلا وارد آن کرده اید را مشاهده کنید.

حال باید با کلیک روی گزینه Activate که رو به روی کانکشن قرار گرفته است، این گزینه را فعال کنید. پس از فعال کردن گزینه Activate تاییدیه اتصال موفقیت آمیز برای شما نمایان می شود، در این جا اگر تمام مراحل را به درسته رفته باشید آی پی شما مکان واقعی شما را نمایش نمی دهد در وارد مکانی را نشان می دهد که وی پی ان خود را بر روی آن تنظیم کرده‌ اید.

آموزش نصب vpn روی مودم ایرانسل

ابتدا لازم است که قبل از خرید وی پی ان اطمینان حاصل کنید که مودم شما وی پی ان را پشتیبانی می‌کند و این که کلا چه نوع پروتکلی را دارد. پس از آن برای نصب vpn روی مودم ایرانسل باید اطلاعات زیر را داشته باشید: ۱_ آدرس سرور ۲_ نام کاربری اکانت وی پی ان ۳_ پسورد اکانت وی پی ان ۴_ کد رمز یا سکرت کد سرور وی پی ان.

دقت داشته باشید که شما حتما باید این اطلاعات را داشته باشید تا بتوانید یک نصب موفق را انجام دهید. مودم ایرانسل خود را روشن کنید و آن را به کامپیوتر یا لپ ‌تاپ وصل کنید البته گفتی است که شما می ‌توانید این مراحل را از طریق گوشی موبایل نیز انجام دهید اما بهتر است بدانید که با لپ تاپ یا کامپیوتر راحت تر انجام می شود.

حال در این مرحله لازم است که یک مرورگر را باز کرده و آدرس آی پی خود را وارد کنید و گزینه inter را بزنید و در این حالت صفحه log in به حساب کاربری مودم ظاهر می شود که شما در این جا باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید که هر دو admin می باشند.

در این مرحله لازم است که از منوی بالا سمت چپ روی وارد Settings شوید و پس از آن اتصال مودم به اینترنت tdlte را بزنید. حال از منوی کناری سمت چپ بر روی گزینه وی پی ان کلیک نمایید. در این جا مشاهده خواهید کرد که قابلیت وی پی ان برای مودم شما غیرفعال است.

پس از منوی Protocol@ پروتکل L2TP را انتخاب کنید و سپس قسمت های خواسته شده را مانند زیر پر کنید، در قسمت Host Name لازم است که یک نام اختصاصی برای خود انتخاب کنید. در قسمت User Name رمز عبور پروفایل خود را وارد کنید، در قسمت Password نیز لازم است که رمز عبور خود را وارد کنید.

درL2TP Server آدرس سرور وی پی ان را وارد کنید و L2TP MTU/L2TP MRU نیز همان طو که هست باقی بماند. در قسمت Require CHAP و Require Authentication تیک را بردارید و Refuse PAP نیز بدون تیک باقی بماند، و به بقیه تنظیمات دست نزنید. تبریک! شما موفق شدید که وی پی ان خود را بر روی مودم ایرانسل تان نصب کنید.

آموزش نصب فیلترشکن روی مودم زاکسل

برای نصب vpn روی مودم zyxel باید ابتدا از بخش وی پی ان گزینه پروتکل PPTP را انتخاب نمایید. سپس در قسمت Gateway آدرس سرور وی پی ان خود را وارد کنید، در قسمت User Name نام کاربری اکانت وی پی ان خود را تایپ کنید و در بخش Password نیز رمزعبور اکانت وی پی ان را بنویسید و در نهایت به بقیه تنظیمات دست نزنید و کلید Submit را کلیک کنید و مودم را ریستارت کنید، حال وی پی ان شما آماده است.

نصب فیلترشکن روی مودم برای هر دستگاه متفاوت است؟

همان طور که در قسمت های بالا آموزش نصب وی پی بر روی هر مودم را به طور کامل ارائه کردیم، اکنون می توان پاسخ این سوال را به راحتی داد؛ بله، برای نصب فیلترشکن روی مودم های مختلف لازم است که مراحل مختلفی را طی کنید. شما می توانید به آسانی آموزش های قسمت قبل را مطالعه کنید و روی مودم خود، فیلترشکن نصب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله های آموزش کار با فیلترشکن و ساخت فیلترشکن شخصی را بخوانید.

امکان حذف vpn از روی مودم وجود دارد؟

امکان حذف وی پی ان از روی مودم برای همگان وجود دارد، تنها کافی است که با استفاده از راهنمای حذف وی پی ان از روی مودم، این کار را انجام دهید. همان طور که شما برای نصب و وی پی ان بر روی مودم خود مراحلی را طی کردید، لازم است که مراحل حذف کردن آن را طی کنید و به راحتی وی پی ان از روی مودم شما حذف خواهد شد.

0 / 5. 0

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد آموزش نصب فیلترشکن روی مودم (vpn روی مودم) ✅ به همراه ویدئو چیست؟

بارگذاری تصویر...
نبولا وی پی ان

© تمام حقوق برای وب سایت نبولا وی پی ان محفوظ میباشد.